ПАТИЛАНЦИ!

  • 34 570
  • 206
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 362
Не съм я водила аз ,знам че има в Бургас Патиланци,ама вие направо ме отчаяхте  Confused Другата седмица мисля да прескоча да видя там какво е положението  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 551
Явно е че на всички ни, е направило впечталение мърсотията, но не мога да разбера  Thinkingкак така винаги има посетители, на които явно изобщо не им пука за това. И продължават да  си водят децата там. Общо взето мисля че ние РОДИТЕЛИТЕ сме си виновни че го посещаваме, и не ни остава нищо друго освен да се надяваме София Ленд да отвори отново врати. Учудвам се как може да няма свесно място където да си заведеш детето и то в София  smile3511 Ужас !!!

# 17
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Живяла съм в Младост 3 преди 8-9години, тогава Патиланци беше чисто и приветливо място. Дъщеря ми не излизаше оттам, обръщаха й много внимание, занимаваха я...Като чета сега отзивите и ми се повръща...
Ама това е монополът в Бг...

# 18
  • София
  • Мнения: 1 654
Не сме ходили от 2 години. Предпочитаме в парка, планината или на кино- ако е лошо времето.

# 19
  • Мнения: 3 367
..в Ориндж на Графа има детски отдел,с маси и столчета и може да се утрепе час с малко по-голямо дете..

# 20
  • Мнения: 7 723
Нямам лоши впетчатления от там....

# 21
  • София
  • Мнения: 210
Ходихме там тази пролет и изобщо не останах очарована. Джунглите за малки и големи отдавна не са нищо особено и едва ли не във всеки детски център за забавление, включително и към по-големите магазини, има такива. А за детенце на 5 години например в "Патиланци" почти няма други атракции. И изобщо за претенциите си "Патиланци" е малък като пространство, беден откъм съоръжения и абослютно неподходящ за зимата и лятото. За мърсотията и отношението на персонала пък изобщо да не говорим.
Когато не ходим събота и неделя на театър, водим госпожицата в Арена или пък в някой музей. Природонаучният е любимият й.

# 22
  • София
  • Мнения: 553
Здравейте момичета!
Някой от Вас бил ли е в Патиланци след ремонта. Чух в някаква реклама, че са му правили ремонт и се чудех дали сега е много по-различно от преди. Ние сме водили дъщеричката ни само веднъж и съвсем не бяхме особено очаровани. Очаквах много повече...

# 23
  • Мнения: 2 401
Бяхме неотдавна, но ремонта изобщо не го забелязах. Всичко си е по старому, има  още едно помещение за рождени дни.

# 24
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Има ремонт, но само на фасадата.
Съоръженията, обслужването, боклуците и мръсотията са си все същите.
Шумът е изключително висок, а от ароматизаторите миризмата е твърде силна.

Трябва да ви кажа, че намирам за недопустимо свободно да се поставят разклонители, които дори не са от обезопасените. Всяко по-любознателно дете може да се заиграе с тях и да стане някоя беля.

Под батутите пространството се използва за склад и сигурно се почиства от ремонт на ремонт.

А какичките в детската джунгла изглеждат вечно сърдити и недоволни /понякога има изключения/.
Да не говорим за това, че един човек обслужва по две съоръжения и съответно не може да следи и двете едновременно, за да се реагира адекватно при възникнала опасна ситуация.

И вече въпрос на личен вкус е храната - тортите не са много хубави, а детските шницели, които продават ми се струва, че са с възможно най-ниското качество.

# 25
  • Мнения: 4 053
на мнението на  luda съм  Confused

# 26
  • Мнения: 2 673
Днес в парти клуб "Приказка без край" имаше купон и решихме да отидем с малкия до "обновеното " ПАТИЛАНЦИ. Не съм влизала там от няколко години. Влязохме в огромното помещение и се заозъртахме, защото очаквахме че има място където да пише "информация", за да се осведомим за офертите на детския център. Да, ама не...Вдясно зад бар-плота ни погледна празно млада кафеджийка и продължи да си бъбри с две момичета от персонала, едното от които мисля че беше нещо като охрана newsm78 В по-голямата "Джунгла" ни казаха, че за малки деца от 1-3 години е отстрещния кът. Приближихме се с дребното и таткото, а на "входа" ТРИ момичета ни казаха, че трябва да се върнем при входа да си вземем жетон, който за 30 мин е 1.50, но ще трябва аз да ВЛЯЗА в "джунглата", защото толкова малки деца влизат само с придружител. За сведение във въпросната "джунгла" имаше може би само ЕДНО, ДВЕ деца на около 2.5 години. Отказах се от тази оферта, защото какичките вместо с усмивка, с желание да ПОСРЕЩНАТ детето \родителите\, се бяха подпряли като баби на седЕнка и се чудеха защо ли им е тоооолкова скучен живота. По-кисели физиономии В ДЕТСКИ КЛУБ\заведение\ не съм виждала.
  Направихме безумен и безуспешен опит да си "уловим" плюшена играчка в една машинка  с щипка, но се оказа, че машинката не е в ред, само дето жетона е левче  Mr. GreenНа машинката пише : Преди да пуснеш жетон, увери се че машината работи...ДА АМА НЯМА КАК ДА СЕ УВЕРИШ ако не си го пуснал.
  В крайна сметка полюляхме детето в една количка дето нито пее, нито свети...Дани се почуди кви са тези глупости, с които му губим времето и сам се насочи към ИЗХОДА  Mr. Green
По-празно изкарване на "детски следобед" не сме имали.
Има забавления в Патиланци, но ПЕРСОНАЛА Е ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА. Нито визия, нито усмивка, нито дума, нито хъс за работа Tired Такъв персонал и за пенсионерски клуб не става.

ПП. Ако постетите ПАТИЛАНЦИ облечете се добре.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 062
Обновено или не, това място ми е като ТВУ. Винаги е било така. Отчайващо мръсно и противно. И като обстановка, и като персонал. Все едно влизаш в забравен, изоставен град и виждаш детска площадка.Брррр...Не бих си завела детето там втори път.

Малко като филм на ужасите го изкарах, но просто ме ужасява.

# 28
  • Мнения: 639
ПЕРСОНАЛА Е ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА. Нито визия, нито усмивка, нито дума, нито хъс за работа Tired Такъв персонал и за пенсионерски клуб не става.
Това ме дразнеше ужасно и в София Ленд. имам чувството, че тези какички (и батковци) ги събират по критерий "омраза към противните малки създания". В София Ленд моят син ходеше само на един влак и се прекачваше от вагон на вагон на всяко спиране. Ей, тези момчета и момичета, дето пускаха съоръжението, имам чувството, че направо в здравето им бъркаше. А дори не се налагаше да му помагат да се прекачва, той сам се оправяше, ама нали ги бави - като че ли ужасно много работа ги чака. В стаите на София Ленд - същото положение: отегчени и намусени какички. Та - кажете място за игра, където персоналът е усмихнат и се ЗАНИМАВА с децата?

# 29
  • Мнения: 3 336
Направо ми настръхна косата, една позната ме убеждаваше да заведа там децата за рождения им ден, но като прочетох всичко казано кракът ми няма да стъпи там Naughty

Общи условия

Активация на акаунт