Секцио - къде?

  • 1 891
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 155
І-ва АГ болница "Св. София" - бившата Тина Киркова много съм доволна!!! Peace

# 16
  • Мнения: X
Шейново - доволна.
За торбите с пясък само да кажа, че хич не исках да ми я махат, защото ме болеше по-малко с торбата.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 589
Първа опция. Peace

# 18
  • Мнения: 564
Първа АГ - много съм доволна, но моето беше по спешност, а не с уговорка или заради мед. показатели.

# 19
  • Мнения: 1 701
В Шейново след секцио слагат торби с пясък на корема. Аз такива не съм и виждала...
И какво му е лошото на пясъка?  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 2 846
А защо само тези опции? newsm78

Лично аз родих със секцио в Първа АГ "Св. София" и се възтанових със скоростта на светлината. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 5 759
В Шейново, при д-р Т. Димитров, доволна.  Peace
Но и за 2-ра МБАЛ съм чувала хубави неща. (не е вече "Градска" Wink )

# 22
  • София
  • Мнения: 470
А защо само тези опции? newsm78

Лично аз родих със секцио в Първа АГ "Св. София" и се възтанових със скоростта на светлината. Peace
Ами защото към тези двете се бях ориентирала, даже сега като попрочетох още няколко теми
май клоня повече за Втора Градска, мисля дори че не прочетох лошо мнение за нея  Thinking

Но и за 2-ра МБАЛ съм чувала хубави неща. (не е вече "Градска" Wink )
И аз така знам че вече е 2 МБАЛ, ама май ме объркаха  Crazy

Даже ако може вече да ми препоръчате доктори от 2 МБАЛ и цени горе долу  Simple Smile
Благодаря на включилите се   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 371
Втора градска болница. Секцио по спешност. Възстановяването е индивидуално за всяка жена. Не помня името на лекаря, който ме е оперирал, ама и май никога не съм го знаела  newsm78 .
Колкото за торбите с пясък на корема - май слагат навсякъде, и във Втора градска слагат - от опит казвам.
Малко, чисто и най-хубавото е, че не пускат външни лица в отделението. Доволна съм.

# 24
  • Мнения: 592
І-ва АГ болница "Св. София" - бившата Тина Киркова много съм доволна!!! Peace
Peace

# 25
  • Мнения: 60
има ли някоя мама, която да даде съвет извън София къде е най-добре да се ражда.
предпочитам със секцио, защото имам чувството че само при мисълта за нормално раждане изпадам в шок  Shocked   Примерно някъде около Велико Търново??

усмивки

# 26
  • Мнения: 138
За извън София не мога да кажа, но за София , за мен единствено е Болница Токуда.
И аз като всяка бъдеща мама, бях много притеснена къде ще раждам , но и за секунда не съжалявам за избора си.
Страшно съм доволна и няма да се замисля, къде да отида за второто.....Дай Боже !!!

Общи условия

Активация на акаунт