БТК ADSL

  • 1 313
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 366
Неможе. Аз също живея в малък град и доскоро централата беше аналогова и нямахме интернет. Питали сме многократно, но ни казаха че не е възможно. От 3 месеца сме с цифрова централа и имаме нет Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 154
А нямаше ли нещо, че не могат да се теглят торенти през БТК?  Thinking

# 17
  • Мнения: 13 512
А нямаше ли нещо, че не могат да се теглят торенти през БТК?  Thinking
няма такова нещо

# 18
  • София
  • Мнения: 940
Може да се прекара интернет на аналогов телефон, поне преди можеше. Само искаха да ти е прав поста.

А нямаше ли нещо, че не могат да се теглят торенти през БТК?  Thinking
Това за торентите, когато затвориха data.bg и DMCA-removal-from-Google, Арена много се претовари от потребители и затова беше спряла достъпа на потребителите на БТК. Но сега всичко си е наред.

# 19
  • Мнения: 1 937
Може да се прекара интернет на аналогов телефон, поне преди можеше. Само искаха да ти е прав поста.

И сега може! И да, прав пост задължително.

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Прав ми е поста, ако това значи да няма дуплекс Grinning

# 21
  • Мнения: 466
monda , на теб като ти увеличиха скоростта виждаш ли разлика при отварянето на страниците? На нас също уж ни я увеличиха от 2 на 4 ... , но особенна разлика не виждам. Днес се обадих да попитам дали изобщо са я увеличили и човека каза - да, но по-бързо зареждане на страниците нямало да има (зависило от сърварите) единствено от скоростта на тегленето. При вас така ли е ?

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Скоростта ще я усетиш, ако теглиш филми например.

# 23
  • Мнения: 13 512
monda , на теб като ти увеличиха скоростта виждаш ли разлика при отварянето на страниците? На нас също уж ни я увеличиха от 2 на 4 ... , но особенна разлика не виждам. Днес се обадих да попитам дали изобщо са я увеличили и човека каза - да, но по-бързо зареждане на страниците нямало да има (зависило от сърварите) единствено от скоростта на тегленето. При вас така ли е ?
ами те страниците и на 2 ми се зареждаха бързо. На 4 тегля с по-висока скорост, да.  и в къщи сме 3 компютъра вързани едновремено и можем да гледаме  ползваме и на трите гласово скайп или 2 да гледат телевизия, един да говори по скайп.

# 24
  • Мнения: 100
Аз съм с аналогов телефон и нямам проблем.Баща ми работи в БТК и от него знам,че потребителя трябва да е на не повече от 8км от най-близкото АТЦ.Вече прекарват нет и на телефони дуплекс просто ти слагат едно устройство на разпределителната кутия.За скоростта е истина, че ако няма да се свалят торенти 512 е добре,а ако ще се свалят е по-добре от 1024 нагоре.Иначе е доста изнервящо(напр. филм с размер 700мб се сваля за около 3ч стига да няма проблем с връзката)

# 25
  • Мнения: 583
не е много по темата, но аз само мога да се оплаквам от ADSLуслугата на БТК #2gunfire

# 26
  • Мнения: 4 435
не е много по темата, но аз само мога да се оплаквам от ADSLуслугата на БТК #2gunfire


Защо?

Общи условия

Активация на акаунт