Как да убедя гинеколожката си да ме вземе насериозно?

  • 1 504
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 952
Благодаря ви, момичета!    bouquet

# 16
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Утро, пожелавам ти успех и тук. Наистина при специалисти ще има повече резултат.
Успех миличка и не се предавай. Praynig

# 17
  • Мнения: 1 226
Успехи късмет, и от мен миличка.

# 18
  • Мнения: 313
ГЛУПОСТИ от 1001 нощ...охххххххххххх аман от тези "специалисти"...стигнах до извода, че не си ли помогнеш сам никой няма да ти помогне....на мен ми дрънкаха същото...аз имам няколко бременности...имам по нежелание...и по желание - последните 2 с мъжа ми , но след 2 години опити..аз периодично ходих при различни светила и все едно и също..пускат няколко изследвания, преглеждат ме и ми казват че съм си доста добре и след като съм имала и бременности - НЕ СЪМ ЗА ТАМ....
резултата: вече минаха 5 години в опити....вече съм на 35 ...оказа се че постепенно говорим и за изчерпваш се яйчников резерв....и най-накрая се установи и мъжки фактор и къде спаха тези "специалисти" всичките тези години като им ходих на крака и им наривах пари за изслезвания....наслушах се на глупости от рода"сперматограма - НЕ, няма да депресираме мъжа ти, нали имате 2 бременности".......моето мнение - 1 година няма ли бременност трябва да се търси помощ, защото годините няма кой да ти ги върне!!!!!!!!!!!!!!! и смени гениколожката си , която се провявава като психотерапевка и те успокоява вместо да си върши компетентно работата!!! съжалявам ако звуча малко грубо, но просто виждам, че и с други хора се случва като с мен и сега се чудя на кого да се сърдя - на лекарите или на себе си, че им се доверявах

# 19
  • Мнения: 2 422
Ами не я убеждавай да те вземе насериозно а просто я смени Peace

# 20
  • Мнения: 121
Смени я.УСПЕХ Hug

Общи условия

Активация на акаунт