необичаен проблем help

  • 2 709
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 321
И ние имахме такива пъпчици бебето просто все още се чисти не се притеснявай ще отминат сами. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 4 578
това мисля, че е кортикостероид?
Да, кортикостероид е. Нали ви казаха да мажете само няколко дни. Според мен можеше и без този крем да минат. А има и на д-р Тайс, по-лекички.

# 17
  • Мнения: 27 524
Ние не сме се пъпчили въобще newsm78

Криско също. Нито една. Но бих сменила педито веднага след подобен отговор  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 26
Не знам дали прочете листовката на крема, ако не си е добре да го направиш. Много трябва да внимаваш с тоя крем, мажи на тънак слой, ако видиш подобрение прекрати мазането. Успех!

# 19
  • Мнения: 33
Разбрах че кремчето е силно,но пък има добър ефект.Даже почти се успокоих че вече лицето му се поизчисти.Преди лицето му изглеждаше ужастно а сега успях да видя цвета на лицето му.Мисля след като се изчисти да спря кремчето.Благодаря на всички Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Не излагай детето на слънце. Може да получи алергия от слънцето, заради кортикостероидите.
Свеки е фармацефт и ме предупреди за тях. По принцип не е хубаво да се използват.
Моят син имаше пъпки и се изчисти само себе си.

# 21
ne se pritesnqvai,tova sa bebe6ki hormonalni papki,6te minat sled 40 den,pri nas stana tka ili dokato karmi6,ako karmi6 razbira se.po tozi na4in bebeto se iz4istva.nie se mazahme s mnogo mazila bez nikakav uspeh,na 40 den sami si iz4eznaha.ne se trevoji.uspeh

# 22
  • Мнения: 33
 newsm78 Благодаря на всички.Искам да споделя с вас.Понеже започнаха да появяват наново пъпчиците отидохме с бебо при друг специалист на частно.Той ни смени кремчето понеже не било подходящо за нашата възраст /ние сме на 28 дни/.Изписа ни препарат който ни го направиха в аптека и та този кожен лекар ми обясни че когато има такива пъпки и трябва когато се слага крема да не се размазва а да се тушират пъпките.Благодаря отново.

Общи условия

Активация на акаунт