Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Аз друго не разбирам. Добре, работодателят не е получил писмо от НОИ, но пък ти не си получила пари. Значи, въпреки че няма писмо, нередност има. Не можеш да се свържеш по телефона. Толкова ли е трудно някой да направи проверка на място. Така можеш да си чакаш и до догодина.

няма да чакам до догодина, разбира се
парите ми трябват
засега изчаквах, но вече започнах да правя по-активни крачки за разрешаване на проблема ми
просто все още се надявам, че е станало някакво забавяне
не ми се мисли за нередност...

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Днес сутринта бях до НОИ и се оказа, че аз съм в грешка.  Embarassed
Още през юли и през август съм получила юнските си болнични, но аз съм си мислела, че те се отнасят до майските.
Както и да е - хората ми направиха писмена разпечатка с информация по месеци какви пари съм взела.
Дадоха ми и персонален код, с който да си проверявам статуса чрез Интернет.
Общо взето останах доволна от обслужването им!   bouquet

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 958
Важното е, че проблемът е разрешен.   bouquet
Много се радвам, че си доволна от отношението им. Дано все повече служители се отнасят с уважение към гражданите, защото все пак са в тяхна служба.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Важното е, че проблемът е разрешен.   bouquet
Много се радвам, че си доволна от отношението им. Дано все повече служители се отнасят с уважение към гражданите, защото все пак са в тяхна служба.

Да, наистина останах доволна, честно казано!  Peace
Дано, дано, дано!  bowuu
Извинете за излишната тема /както се оказа/...  Embarassed

# 19
  • Мнения: 7
Ооооооооо и аз чакам болничен , но от август. Обаждах се в НОИ но ми казаха, че не са обработени още. Ще чакам какво да правя. newsm78

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
чакай ги най-рано през ноември - мое мнение  Hug

# 21
  • Мнения: 9 050
Е, чак Ноември. Нормално е болничен за Август още да не е изплатен. Обикновено заплатите за Август, се изплащат през Септември. След това се подават данните и едва тогава се предават и обработват болничните листове. При срок от 30 дни, от предаване на болничния, нормално е обезщетението за Август да се изплати през Октомври.

Общи условия

Активация на акаунт