Микроцефалия

  • 97 579
  • 526
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 86
Мен също ме вълнуват столчетата за кола.
мanka, вашето столче, какъв модел е ?

# 481
  • Мнения: 314
Ако трябва да кажа марката утре ще видя и ще пиша.Но много добре е уплътнено и детето не му е тясно но и същевременно няма накъде да ходи и да се изкривява освен да си навежда надолу главата но това той го прави на моменти.То ми е подарък но после го бях видяла в пикадили и в магазин на хип и ми се върти една цена от 140-160лв.Като него има и  други които сигурно ще вършат работа.Все пак това не е специално столче за кола за дете с увреждане ,а знам че има такива но не и в бг естествено.

# 482
  • Мнения: 86
мanka, точно такова столче ми трябва да е уплътнено и да не може да се изкривява и да е удобно на детето. Интересува ме каква марка е, за да добия представа какъв е модела и да търся ако не такова столче то поне подобно.

# 483
  • Ямбол
  • Мнения: 248
Е това е ппо приемлива цена за столче и навярно и ще е удобно.Чакаме да ни кажеш марката  Wink

# 484
  • Мнения: 314
Момичета гледах, гледах и това което пише на моето столче е следното--Cangaroo това е избродирано на мястото където се обляга главичката и на едната от подплънките на коланчетата пише journey .Дано не съм объркала  и да ви послужи за ориентир .
Водете се и от цената.Желая ви успех.

# 485
  • Мнения: 86
http://cangaroo-bg.com/in/?act=inside_product&product_id=47
 
мanka, Благодаря!  bouquet
Столчето наистина е прекрасно, но си е друго когато има и добри отзиви.  Peace  Hug

# 486
  • Ямбол
  • Мнения: 248
Да така е дари-к,благодарим ти манка,наистина е хубаво и на приемлива цена! Hug

# 487
  • Ямбол
  • Мнения: 248
Момичета,здравейте и от нас отново!Бяхме на консултация вчера и ни казаха че главичката му е пораснала с 0.5см.,което е прекрасно за мен.

# 488
  • Мнения: 779
поздравления  liduna ..това е чудесно! Hug

# 489
  • гр. София
  • Мнения: 44
Здравейте момичета. Влизам за да Ви кажа, че в кашия квартал Бели Брези от 30.06.2010г откриха нов център за детско психично здраве, ако някой се итнересува, ще Ви напиша телефона им. Запознах се с професорката, една млада дама много симпатична, а и обстановката много ми хареса.
Ако и вие знаете друго подходящо място в близост до Красно Село, споделете, че е добре да водим детето и следобяд по възмозност и на групови занимания. Това е за сега.

# 490
  • Мнения: 317
Здравей idn,
дай малко повече информация, моля. Частна ли е или общинска структура, с какви случаи се занимават, какъв им е контингентът, специалистите, сайт??? Преди време бяхме пускали тема за специализирани центрове в нашите квартали, но не се събра ужасно много информация, виж назад по темите Peace

# 491
  • Ямбол
  • Мнения: 248
Я ме светнете малко з атов азаболяване микроцефалия.Аз четох з анего,но по колко се очаква д аму расте главичката приблизително.Ние сега сме на 1,4год и е 43,5 см.Беше се задържала  4 месеца на 43см.Как е при вашите деца?
 Hug

# 492
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Лидуна, предполагам, че е различно при различните деца. При нас имаше месеци през които не нарастваше главата  и така изостана преди годината. Примерно през 5, 7 и 10месец не е нараствала .Роден е с обиколка 33см, на 1година беше 41см .Сега на 2 год е 44см.
 По принцип би трябвало първата година да нарастне с 11см, а втората около 2-3см .Значи през последната година добре му е растяла.

# 493
  • Ямбол
  • Мнения: 248
 Hug ! Ми малкикия се роди с обиколка 25см и до годинката стана 43см исе задържа така до миналия месец в който я измереха 43,5см и аз бях на "седмото небе"!

# 494
  • гр. София
  • Мнения: 44
Здравей idn,
дай малко повече информация, моля. Частна ли е или общинска структура, с какви случаи се занимават, какъв им е контингентът, специалистите, сайт??? Преди време бяхме пускали тема за специализирани центрове в нашите квартали, но не се събра ужасно много информация, виж назад по темите Peace
Мисля че е частна. Защото ми казаха, че се плаща за индивидуалнате занимания с децата, нямат групи, поне за сега. Мога да напиша GSM-а на професорката, и тя да обясни на който има нужда. Ние  не можем да си позволим и следобедни инд. занимания, ако бяха групови можеше и да се напънем да намерим средства, но за сега...

Общи условия

Активация на акаунт