На някоя помогнали ли са нагревките?

  • 8 876
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте, преди 5 години ми правиха нагревки и същия месец забременях с дъщеря ми. Нагревките всъщност ми ги препоръча докторката точно за да забременея.От известно време се опитваме пак да забременея, но се нещо не става.Моята докторка ми изписа отново нагревки но този път ултразвук, като точно повреме на овулацията ме прегледа на видеозон да потвърди , че има овулация и ми каза да си правя вагинални промивки със сода преди да правим секс , защото така се убива киселиността на влагалището и едни сперматозойди ако нормално живеят 2 часа то след такава промивка живеят около24 часа и след секс да съм с вдигнати крака около 30 мин.лтака и направихме и се надявам този месец да стане.Успех на всички и не се притеснявайте физиотерапията не вреди по никакъв начин на евентуална бременност.

# 31
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Това с промивките със сода не го бях чувала. Не е ли пък опасно съвсем да се намалява киселинността? Друг чувал ли се за тези промивки?

# 32
  • Мнения: 1 699
На мен не ми се струва удачно да се правят промивки със сода и то вътрешни  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт