Щастливи ли ще сте....

  • 2 709
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Изобщо не го писах като майтап. Пожарникарите тук се славят с най-голяма подкрепа от обществото и е една от най-рисковите професии.
Ladder 49 не е само обикновен филм...

# 16
  • Мнения: 2 070
Ок, моя кръстник е поп, тях ги осатвме настрана ами ако каже монах  Shocked


Ще се притесня сигурно... Ама ще го приема в някакъв момент. Ама ще е добре поне дъщеря ми да не става монахиня, поне тя да се възпроизведе..ох, че грубо звучи... Ама нямам син, не знам. Дъщеря си не я давам.

# 17
  • Мнения: 2 070
Изобщо не го писах като майтап. Пожарникарите тук се славят с най-голяма подкрепа от обществото и е една от най-рисковите професии.
Ladder 49 не е само обикновен филм...

знам бе

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Те поповете се женят, но не могат да растат в йерахията. От едно ниво нататък само безбрачни могат да стигнат. Обикновените свещеници са си хора като всички други. Не живеят по-зле от останалите. Онзи ден видях един църковен настоятел- мязаше на мутра.  Shocked В този ред на мисли-ако реши да стане поп, няма да го преживявам. Нали се сещате кои са били тримата най-важни в едно село? Попа, даскала и кмета.  Grinning
Вече ако реши да се замонаши няма да ми е приятно. Искам внучета, пък.
Но като цяло мисля да го оставя да върви по своя си път. Само не искам да става наркоман и престъпник.

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192

В моето семейство (докъдето му знам историята) всички с били с "престижни" професии. Бравос. Обаче много от тях са искали друго, но не са посмели да се опълчат - на общественото мнение, на родителите си. И със сигурност не са били щастливи.

Милите, сигурно със сълзи са си харчели парите  Cry толкова мъчно ми стана
Чакай сега. Престижните професии не винаги носят пари.
Освен това, защо пари? Кой говори за пари? Този с многото пари щастлив ли е?
П.П. Пра-прадядо ми е бил офицер, примерно. Завършил Военната академия в Петербург. Убиват го съвсем млад. Водят на баба ми конят и сабята му. Цялото му богатство.

# 20
  • Мнения: 6 417
Не знам дали ще съм щастлива, но нещастна няма да съм. Познавам отец Никанор от манастира в Гиген, който заряза сделките на Уолстрийт, раздаде си парите и стана монах. Живее без ток и вода, без тв и Нет. Познавам и свещеници, които живот си живеят-правят си често обмяна на опит със съседния женски манастир.  Flutter

# 21
  • Мнения: 3 405
Не знам, не мога да говоря предварително. Бих уважила изборът му.

# 22
  • Мнения: 2 070
ако трябва да избирам между поп и полицай или военен ще избера поп...ама кой би ме питал изобщо...

# 23
  • Мнения: 6 618
Със сигурност няма да съм щастливо ,но щом става въпрос за неговото щастие бих уважила избора му.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

Но като цяло мисля да го оставя да върви по своя си път. Само не искам да става наркоман и престъпник.

Аз не бих ги оставила да вървят по този път. Със зъби и нокти ще ся боря, поп да, ще има контакти, семйство, дете , но монах и монахиня   #Crazy
Кесйи, дядо ми е о.з полковник от пожарната и ако знаеш какви неща мие разказвал . Страшни

# 25
  • Мнения: 7 112
На около 12 обяснявах на нашите, че ще ставам калугерка. Баща ми ми казваше, че има връзки в един женски манастир.
После ми мина.  Grinning

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
На около 12 обяснявах на нашите, че ще ставам калугерка. Баща ми ми казваше, че има връзки в един женски манастир.
После ми мина.  Grinning
hahaha хахаха това ми хареса

# 27
  • Мнения: 516
Само да е щастлив и да не става престъпник.
Аз не уважих желанията на моите родители за избор на професия и нямам право да искам същото от сина си.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не знам дали ще съм щастлива, но нещастна няма да съм. Познавам отец Никанор от манастира в Гиген, който заряза сделките на Уолстрийт, раздаде си парите и стана монах. Живее без ток и вода, без тв и Нет. Познавам и свещеници, които живот си живеят-правят си често обмяна на опит със съседния женски манастир.  Flutter

Сетих се за оня виц: Игуменката строила монахините. По-възрастните на предната редичка, младичките-на задната редичка. И им казала: "Снощи в манастира е влизал мъж!". От пърия ред се чуло: "Боже опази, Боже опази!". От втория се чуло: "Хи-хи-хи". Игуменката казала: "Намерихме спукан презерватив.". От втория ред се чуло: "Боже опази, Боже опази". А от първия: "Хи-хи-хи".

# 29
  • Мнения: 27 524
Да, разбира се, ако желанието им е такова. Важното е да следват себе си. Семейството, мъж, децата... не са гаранция за щастие.

Общи условия

Активация на акаунт