Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са предимствата на гранитогреса за подови настилки в кухнята?
Кои са най-добрите подови настилки за кухнята - ламинат, плочки или гранитогрес?
Как да инсталирате дозатор за течен сапун в мивка?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са предимствата на гранитогреса за подови настилки в кухнята?
Гранитогресът е много издръжлив и устойчив на надраскване, влага и топлина, което го прави подходящ за подови настилки в кухнята. Той предлага разнообразие от дизайни, включително имитации на дърво и камък, което позволява създаването на модерни и стилни интериори. Освен това е лесен за почистване и поддръжка.
-
Кои са най-добрите подови настилки за кухнята - ламинат, плочки или гранитогрес?
Изборът на подова настилка за кухнята зависи от личните предпочитания, функционалността и естетическата визия. Ламинатът е практичен и лесен за почистване, но не е подходящ за зони с висока влажност. Плочките са издръжливи, водоустойчиви и идеални за кухненски подове. Гранитогресът предлага комбинация от издръжливост на плочки и модерен дизайн, което го прави отличен избор за подови настилки в кухнята.
-
Как да инсталирате дозатор за течен сапун в мивка?
Дозаторът за течен сапун се монтира в мивката чрез пробиване на отвор в горната част на мивката. Това може да се направи с бормашина и метален накрайник за рязане. Препоръчително е да се консултирате с професионалисти или специалисти от магазина, където сте закупили мивката, за точни инструкции и съвети за монтаж.
-
Какви са предимствата на мивките от композит?
-
Как да монтирате дозатор за течен сапун в мивка?
Понеже нямам място трябва да си купим хладилник 55см широк и 60см дълбок(това е стандартно). В техномаркет няма хладилник 55см свободностоящ освен самсунг, който няма да закупя. Искам Бош или Аег за хладилник. Разбира се може да се вгради и тогава ще е 55см, такива за вграждане има само на аег. Та мисълта ми е някой ако знае дали има свободностоящи хладилници с ширина 55см на бош, аег или либхер да свирка плс
Та ако се събере в 60см да сложа отгоре сушилнята също за вграждане, която заедно със вратичката да идва 60см. Помагайтеееее, че вече ще откача ако още веднъж ида при дизайнерката и пак откаже да ми начертае проекта поради факта че не сме си избрали уреди и нямало място за всичките уреди които искам 

Че един познат си купи двукрилен самсунг преди година и нещо и досега 3 пъти е ходил на ремонт
Иначе можеш да си я тъпчеш колкото искаш, ако не сушиш. Аз слагам чаршафите на спалнята (голям чаршаф + 2 плика + 2 калъвки) + поне 2-3 кърпи без проблем. Ако сложа и сушилня обаче се намачкват. Още не съм й разучила добре възможностите, че ми е съвсем отскоро.
Те, уредите за вграждане не са ли по свет. стандарт? /хич не съм наясно?/А размерите и са: 818х 600х 555mm. Дълбочината е последното, щото плота ми е по стандарт, 60 см. и си е съвсем вътре, милата ми тя, дааа, набутана и безмилостно експлоатирана...........Дано те устройва. WI14S440 е модела.