Веднъж да изтрезнеееея, кааак ще се напиия

  • 2 359
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
от снощи  Rolling Eyes чак до бели петна не се стигна де  Wink

# 16
  • Мнения: 5 539
Последното ми напиване беше на Нова година в Смолян. Blush
Оттогава почти не близвам, да не кажа хич.
Направо се чувствам нов човек.

# 17
  • Мнения: 10 758
До безпаметност? ThinkingПоследно мисля, че беше миналата година на  РД на един приятел.Спомням си само, как тръгнах да си развързвам едната кубинка.....нататък нищо не помня.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 481
На 23ти Май миналата година. Мъжът беше на фирмен купон, аз се видях с една приятелка за по бира в 8 вечерта. Пихме бири до 12, заведението затвори, преместихме се в друго, където продължихме на текила. В един момент любимият се е присъединил към нас и не помня как сме се прибрали  Confounded
Но предпочитам да нямам бели петна в паметта.

# 19
  • Мнения: 148
Миналата неделя(ама без да искам newsm78)Просто така ми се доспа изведнъж,не беше от биричката,но последните 20мин.са ми безпаметни.Иначе в последните месеци ми се беше случвало малко повече пъти(някои от които безпаметно Embarassed),но се дължеше на мн. тежък период от живота ми и страшно проблеми и болка(което пък въобще не е оправдание Sick)надявам се ,че веч съм се стегнала Thinking

# 20
  • Мнения: 2 013
Последното ми напиване беше на Нова година в Смолян. Blush
Оттогава почти не близвам, да не кажа хич.
Направо се чувствам нов човек.

Ти да не си заченала тогава Joy

По темата - безпаметно съм се напивала веднъж, в Сибир, с редуване на руска водка,  арменски коняк и грузинско вино... Това никой нормален не би го издържал. Иначе - много нося на пиене, някакви ензими ще да са. Не се гордея с този факт.
Иначе алкохолът ми се услажда, обичам да си пийвам. Но мога да не пия дълго, това ме успокоява, че съм далеч от Суходол.

# 21
  • Мнения: 212

Много отдавна не съм се напивала .........
Да не би да съжаляваш за този факт. Кажи кога мислиш да поправиш тази непростима грешка че отдавна не си се напивала да знам да съм наблизо  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 5 605
Преди около месец ми беше за последоно, а преди това дооооста дълго време. Станала съм порядъчна жена! Laughing

# 23
  • Мнения: 1 813
Кога за последно пияндурствахте?  Wine Glass

Ама хубавата, така да се пооливате даже, като вдигате чаката за наздраве.  Drunk

Много отдавна не съм се напивала, че хич да не ми пука и да си правя квот' си щЪ.  smile3538

Та, раЖкажетИ, споделетИ....


НАЗДРАВЕ! cheers




Миналия четвъртък с една приятелка двете излязохме,в дискотеката бяха 15 човека,затворихме я в 3 часа,помня че ни пускаха "френската гимназия" на Слави понеже с бармана си говорихме,че учим там. Помня,че на прибиране в "Сарата" в Лазур доста ни се радваха леличките и накрая пишкахме в градинката отвън  Embarassed

# 24
  • Мнения: 291
Последно се надрънках качествено  #Silly в края на миналия юли, на рождения ден  на един приятел. Няколко дена след това разбрах, че съм бременна, после кърмене  и така ве4е над година по някоя чашка винце ми е пиенето. Иначе имам кротко пиянство - нося (или поне носех) много, танцувам много, после правя много секс  Embarassed Винаги мога да си ходя сама и винаги имам спомени  Smile

# 25
  • Мнения: 620
Напивала съм се като идиот в ученическите си години ooooh!
Ама пораснах и се научих и това как се прави Sunglasses
Поркам си докат не усетя,че ме хваща и спирам....изпадам в див ужас като си представя,че ще ми "потъва" леглото. Sick
Така,че скоро на маймуна от пиене не съм се правила,а понякога ми се ще да блокирам проблемите поне за 1-2 часа newsm78 Confused

# 26
  • Мнения: 2 716
Никога не са ми се губили случки.
Иначе не си лягам неблизнала  Mr. Green
Когато се натряскам, започва да ми се повдига (сиреч повръща) и не мога да "премина границата" от напиване към наливане.
Но продължавам да опитвам този начина за достигане на Нирвана  Wink

# 27
  • Мнения: 7 474
Не мога да ви помогна - не пия  hahaha

# 28
  • Мнения: 516
До безпаметност никога не съм се напивала. А толкова ми се е искало да не помня някои конкретни изцепки, повлияни от алкохола. Но не! Помня всичко за мой ужас. Иначе не нося много на алкохол. И пиянството ми е съпроводено със среднощно обгрижване на тоалетната чиния. Затова рядко си позволявам да се отпусна качествено. Mr. Green

# 29
  • DE
  • Мнения: 967
Миналата вечер!

Общи условия

Активация на акаунт