Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Стафилококите нямат нищо общо с къпането Simple SmileИ едва ли са го къпали по 2-3 пъти на ден.Едно е миене на дупе, друго е къпане!

# 16
  • Мнения: 4 621
Нищо няма да стане ако пропуснете къпането една вечер Peace

# 17
  • Мнения: 221
Естествено, че не е Peace

# 18
  • Мнения: 5 362
Разбира се,че не е фатално Wink

# 19
  • Мнения: 2 011
Бебка не я къпя всяка вечер,а дупето по 2-3 пъти на ден(все още ака често).Гледам засега си е добре детето  Laughing  ,нищо фатално не е станало   Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 672
аз вече от 2 седмици не къпя бебка всяка вечер а през вечер.Не разбирам защо те притеснява това че не си я изкъпала 2 пъти?Нищо му няма на бебчето спокойно

# 21
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не се притеснявай за глупости!

# 22
  • Мнения: 753
да случвало се 1 - 2 пъти, според мен не е фатално, просто на другата сутрин правя по-голяма баня  Wink

# 23
  • Мнения: 2 622
Не е фатално,разбира се.По принцип не съм пропускала баня,но ако се случи нещо извънредно няма да правя драми от това,че не съм ги изкъпала.

# 24
  • Мнения: 22 436
Едва ли е фатално, че си пропуснала няколко къпания, а и в някой държави препоръчват да не се къпят бебетата всяка вечер.
Аз досега, откакто сме се прибрали от болницата не съм пропускала вечерно къпане, че понякога се случва да се изкъпем и през деня, ако обстоятелствата го налагат (ако сме се омазали с ако като прасета. ))))
В болницата в Плевен къпят бебетата и сутрин и вечер, по повод това, че някой майки се чудят къде е това. Предполагам и в много други болници също къпят децата по 2пъти.

# 25
  • Мнения: 2 677
Не е фатално.
Да не говорим, че по принцип не съм привърженик на всекидневното къпане.

# 26
  • Мнения: 4 451
Няма нищо страшно.  Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 928
Не е фатално, разбира се  Peace

# 28
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
 Rolling Eyes...фатално...  Shocked това е сериозен израз
мий му дупето при смяната на пелените и не виждам от какво може да се чувства зле.

# 29
  • Мнения: 1 701
Нищо няма да му стане като пропуснеш - споко!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт