На почивка сама

  • 4 164
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 475
Аз също съм за такива почивки. Всяко лято ходим с приятелки и с децата . Изкарваме си чудесно.Тъкмо за десетина дена си домъчняваме с мъжо.

# 16
  • Мнения: 251
До сега никога не се е повдигал въпроса, да ходим по отделно на почивка!
На моя мъж не му се ходи сам, на мен също!
Не съм изпитвала нужда да ходя без него на почивка!
Излизанията са друго нещо, това понякога го правим  Peace

# 17
  • Мнения: 3 622
Почивка без съпруга и детето- звучи ми абсурдно.   Crossing ArmsМного ще ми липсват. Не бих отишла сама. Naughty

И при мене е така  Peace

# 18
  • Мнения: 474
За нас почивката е начин да бъдем заедно. А и нямам приятелки, които да ходят сами или само с децата някъде, та и аз да се присъединя. Всички си ходим семейно. Без мъжа ми ще се чувствам ужасно.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Всяка година с приятелки се организираме и ходим за 6-7дни някъде без мъжете .Тази година пак си направихме нашите си планове ,но мъжо нещо се  инати и ми отваря теми, че който ходел сам го правил с една единствена цел, да кръшка и някакви такива простотии .Та аз ,ако търся това и пред очите му ще го върша !А вие мами ,които ходете сами, ако има такива тук, как се оправяте с мъжете си ?
Зависи. Твоя мъж дали ходи сам, ако ходи - ти защо да на отидеш?

# 20
  • Мнения: 4 734
Ходила съм сама, по времето на първия си брак. По настоящем никъде не ми се ходи сама.

# 21
  • Мнения: 46 520
Почивките ни са винаги семейни. Иначе не ни харесва.

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
На почивка с приятелки е супер. Но моят мъж няма абсолютно нищо против да ходя и никога не му минават подобни мисли през главата. Твоят щом се чувства така...не знам...ти си прецени дали не е по-добре да се съобразиш. Аз не бих, защото е абсурдно Laughing Но пък ако чак започне да се тръшка, знам ли Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 460
о-ооо аз тази година исках да отида така,обаче мъжо излезе с тезата,че без него ще ми е скучно!!
само защото си смени работата в този период не отидох,все пак нали му тр.и дух.подкрепа!! Hug Hug
иначе аргументите му изобщо не ем впечатлиха!!
няма нищо ще наваксам!! Whistling

# 24
  • Мнения: 4 405
За нас почивката е начин да бъдем заедно. А и нямам приятелки, които да ходят сами или само с децата някъде, та и аз да се присъединя. Всички си ходим семейно. Без мъжа ми ще се чувствам ужасно.
все едно аз съм го писала

# 25
  • Мнения: 100
Не обичам да ходя сама на почивка.Сигурно ще ми е скучно без него.

# 26
  • Мнения: 263
Аз предпочитам да ходя по почивки с мъжа ми. Само тази година ходих сама на почивка със сина ми, защото на мъжа ми му отказаха отпуската. Но като цяло предпочитам да сме заедно.

# 27
  • Мнения: 476
Обичам да ходя на почивка с приятелки. Това лято ходих на моренце с две приятелки, той също замина за една седмица при приятели. Голям кеф.  Нямаме пререкания по този въпрос.

# 28
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Не ходим поотделно на почивка  и двамата предпочитаме да сме заедно !

# 29
  • Мнения: 366
Ходила съм с детето, но сама никога. Не че не искам, ама няма да ме пуснат.

Общи условия

Активация на акаунт