На почивка сама

  • 4 166
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 407
Не съм ходила досега, но ао искам да отида ще му кажа и няма да имам проблем.Всеки има нужда да си почине за малко.

# 46
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Галче, и ние сме така .

# 47
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Досега не съм ходила отделно на почивка,но като се замисля е добра идея и едва ли ще има нещо против мисля Whistling

# 48
   Не съм ходила на почивка сама,но ще ми бъде скучно без него. newsm53

# 49
  • Мнения: 1 731
Галчеее,нямам думи просто .Два пъти ти прочетох поста и ти се радвах от сърце.Браво.Поздравления и за теб ,и за половинката.За теб,че си успяла да си починеш без да ги мислиш ежеминутно ,а за него че се е натоварил с грижите за трите деца .Евала.Какво да кажа друго ,освен едно голямо :БРАВО!  bouquet  bouquet  bouquet

# 50
  • Мнения: 22 935
Не съм била без него на почива,иска ми се,но няма кой да гледа детето.Когато съм можела пък да ходя сама,преди да имаме дете,не ми се е ходело..Няма угодия... Crazy

# 51
  • Мнения: 3 479
Галчеее,нямам думи просто .Два пъти ти прочетох поста и ти се радвах от сърце.Браво.Поздравления и за теб ,и за половинката.За теб,че си успяла да си починеш без да ги мислиш ежеминутно ,а за него че се е натоварил с грижите за трите деца .Евала.Какво да кажа друго ,освен едно голямо :БРАВО!  bouquet  bouquet  bouquet

Тони, много си мила  bouquet
Е, какво да ги мисля децата. Нали са с баща си и той се старае максимално те да са добре, но по негов си мъжки начин. Най-много да им съчетае дрехите неподходящо, но от това не се умира  hahaha
Преди 5-6 години на един курс се запознах с една дама, която беше семейна, с двама големи сина. Та тя разказваше как ходи сама, даже и без приятелка на почивка. Тогава й се чудех на акъла, но сега я разбирам.

# 52
  • Мнения: 1 731
Браво.Радвам се от сърце на такива хора ,които умеят да разпускат.Имам позната ,която не пуска 11-годишната си дъщеря до кръстницата си в същият град,та камо ли да я остави и да замине на почивка без нея.А "детето" вече не е дете определено.Аз си плача за една такава почивка и знам ,че таткото ще се справи .Само да си намеря компания и тръгвам ако ще да е посред зима . Crossing Arms Flutter

# 53
  • Мнения: 494
   Не съм ходила на почивка сама,но ще ми бъде скучно без него. newsm53

Боже, как пък да не ми е скучно .Другата седмица заминаваме с една приятелка.Е,вярно, че само за уикенда, но си е моят
уикенд. Мисля, че това кратко разделяне внася свеж полъх в една застаряваща семейна връзка, каквато е нашата. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 723
Ами ние имаме толкова малко време в което да сме заедно, че ако идем и на почивка поотделно то....

# 55
  • Мнения: 1 100
Смятам да отида някой път. Той не може да дойде на планина по здравословни причини, аз пък обожавам планината и заради него вече 4 години не съм стъпвала на връх. Бих искала да отидем заедно, но след като е невъзможно, не бих се отказала от планините за цял живот. Все някак ще наглася нещата в бъдеще Praynig

# 56
  • Мнения: 307
Никога не ми е минавало през ума ...

..... да го питам .  Laughing
Ходим и заедно ,но когато имам възможност да разпусна с приятелки-не се замислям изобщо-направо хуквам  bye

# 57
  • софия
  • Мнения: 4 985
о да, бих отишла, както и ходя всъщност.не бх го нарекла точно почивка , но ей така размотаване с приятелки.Както и той.И изобщо не мисля че е абсурдно.Айде малко по полека с тоталното обсебване, изобщо не страдам от мании за всемирното цяло и единство, особенно ако това ще ми ограби ( както и неговата) същност.Смятам че човек трябва да може и да живее без другия.Така има и какво да си разказваме.Разбира се основното правило е:доверие и в другия и в себе си.
Ако има забежки(не дай боже)  нека се преборваме с тях, ще се учим, какво да се прави - не вярвам на максимата за прекраен, абсолютно безоблачен семеен живот.Пък и за какво ни е той ако не ни позволявава да дишаме.А ние (с мъжа ми) дишаме щастливо точно защото нито аз съм му въже вкъщи нито той на мен.Айде да си признаем, че след като сме се срешнали живота не спира, както и другите хора продължават да съществуват.Човек трябва да има приятели.Трябва да има свое си пространство.И на планна съм била без него, и на море съм била без него, и в чужбина съм била без него....
И си чувствам брака абсолютно здрав защото си вярваме - един на друг и на собствените си съвести.
по скоро някакво ограничаване би е отдалечило безметежно....

# 58
  • Мнения: 3 034
с радост ходя на почивка само с приятелки, не съм омъжена отдавна  Peace това няма абсолютно нищо общо с флиртове и каквито и да било позиви в посока "някой друг", ходим по цял ден на плаж, клюкарстваме, вечер някое хубаво ресторантче и някъде за по питие, в стаята пак клюкарстване и женски приказки  Hug ами връщам се нов човек! догодина искам пак, те с бебето ще се гледат, имам нужда от презареждане!  Praynig

# 59
  • Мнения: X
Та аз ,ако търся това и пред очите му ще го върша !

 Дълбоооооко се съмнявам в това Peace

Общи условия

Активация на акаунт