За мъжът-мечта...оптимистично

  • 10 486
  • 184
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 125

сходство в основните параметри - деца, дом, работа, пари, време за семейсвто, лично пространство. ...
това би било твой клонинг
не че имам нещо против - и аз съм си поръчала такъв, пък ако може и да мъж - ехееееееееййййй

Чак клонинг няма да е, защото това са основни неща. Ако за тях не се споразумеем, какво става с детайлите?Simple Smile

# 16
  • Мнения: X
Ами - споразумявате се - в последствие.
Ти искаш човек 1:1 с тебе във важните неща.
А всички сме различни.
То и оттам проблемите във връзките и ние които сме тук сега.

# 17
  • Мнения: 125
Ами - споразумявате се - в последствие.
Ти искаш човек 1:1 с тебе във важните неща.
А всички сме различни.
То и оттам проблемите във връзките и ние които сме тук сега.

Може, но на база моя опит (личен) не се получава да се споразумеем в последствие, защото се правят компромиси, които много тежат в последствие.
Той казва-аз съм си такъв, такъв съм си бил винаги. И е прав, преди 7 години той много държеше на някой неща, които аз не можех да приема. Просто аз съм си затворила очите и съм решила, че ще се промени. А то не стана. Вината не е само негова, че не се получи.

Не слагам рамки, но давам практически пример-работата ми е свързана с непрекъснати пътувания-няма ме по три-четири дни в семицата. Харесвам си работата, няма да я сменя. Имам нужда от динамика, професионално развитие в тази сфераи т.н. Той иска жена до себе си всяка вечер, но е знаел, какво обичам да работя, каква е професията ми, с какво ще се занимавам един ден още когато сме се запознавали. Опитвам компромисна работа, не се получава, опитвам втора, пак не става. Всичко това в името на семейството. Но не става и не става.
Е  хубаво, той има нужда от жена до себе си фактически и непрекъснато. Е, кака да стане?

Според мен не е толкова трудно да се постигнат някакви сходни разбирания по 5-6- параметъра. Не говоря за еднаквост на поведение, а за сходни разбирания, което е малко по-различно.
Може би съм оптимист, не знам.
То какво друго остава:)

# 18
  • Мнения: X
Е за това си права.
Това е важно просто.
И аз с бившия ми имах проблеми от подобно естество със сменени роли.
Но все пак това не беше единствения проблем и аз компромис правех, както и твоят мъж е правел. Но повтарям - това далеч не беше единствения проблем. Ам ако за теб семейството не е първостепенно, защо пък искаш семейство.
Човек дето си държи на кариерата главно по принцип не иска семейство - или поне е наясно че не може да го има.  newsm78 Това е цената на това което имаш.

# 19
  • Мнения: 1 732
Много е тъпо ама вече нямам мечти, свързани с мъж...

# 20
  • Мнения: 236
Как бе мацки няма да мечтаеме...че то какво друго ни остава. Ако решим, че и бивши и бъдещи мъже са лоши за къде сме?! Вярно, че сме си самодостатъчни, но не във всяко едно отношение.  Naughty
Аз имам нужда от мъж, и харесвам мъжете. Whistling

# 21
  • София
  • Мнения: 6 477
Фпу-фру, аз да ти кажа отдавна убих принца на белия кон и мечти в това отношение нямам. Може би ти си доста по-млада от мен и имаш нужда от мъж, но при мен това е затворена страница от живота. И в интерес на истината със страшно облекчение я затворих!
Не са лоши мъжете, които са само и единствено приятели, те са необходими....но никак няма да позволя на някой приятел да ми минава в другата категория...където са....ееех, ще ме цензурират за думата...да кажем на "едрия, рогат добитък, с който си позволил емоционално да се овъртолиш" Naughty Naughty Naughty

# 22
  • Мнения: 660
Аз имам пък мечти за МЪЖ,истинският,който няма да ме предаде никога,ще ме обича истински и в трудни моменти ще е до мен и никога няма да избяга или да ме обиди и злепостави.
ТОва е моят мъж-мечта,ще го намеря знам ,че ме чака някъде Peace Wink
За визия отдавна вече не е чак токова важна,искам да има едно голямо и чисто СЪРЦЕ:) Hug
(е все пак да си ми харесва външно на мен)

# 23
  • Мнения: 2 336
Все още не мечтая за друг мъж - нито за визия, нито за характер. Но предполагам, че както е казала Ирра това, което ще искам е един отговорен човек до мен. Човек, който знаеш, че не само няма да ти забие нож в гърба в труден момент, но и ще ти подаде ръка.

# 24
  • Мнения: 303
Аз също харесвам високи мъже/над 185 см/, досега не съм попадала на такъв и това си е наистина проблем,защото аз съм висока 176 см,т.е. с нормални обувки ставам 180,лък за токчета, да не говорим.
Да е със сини очи, досега все в такива мъже се влюбвам, да е образован, поне с 1 висше, да кара прилична кола, да е кавалер и още, и още...
Дано някой ден да го срещна наистина.

# 25
  • Мнения: 515
Сега като се замисля май искам само едно нещо-ДА ИМАМ КАКВО ДА  СИ КАЖА С НЕГО КОГАТО ОСТАЯРЕЯ!!!!!!!!!

# 26
  • Мнения: X
Аз пък искам да умея да го обичам.
Щото не съм сигурна изобщо, че някога съм могла. Просто твърде много съм искала за мен си.

# 27
  • Мнения: 911
Каси,

ама то ако има какво да му обичаш, няма защо да се учиш на това.

ако сега ти се струва, че си била твърде взискателна, може би се самообвиняваш повече от необходимото. стига се самоизмъчва!
..................

аз пък искам мъж, на когото да се възхищавам! толкоз
 Peace

# 28
  • Мнения: 236
Фпу-фру, аз да ти кажа отдавна убих принца на белия кон и мечти в това отношение нямам. Може би ти си доста по-млада от мен и имаш нужда от мъж, но при мен това е затворена страница от живота. И в интерес на истината със страшно облекчение я затворих!

Morgana, на 33 съм.  Laughing Не много по-млада от теб. Но пък смятам, че и двете сме твърде млади, за да кажем, че мъжете са "затворена страница от живота ни". Едва ли човек може да затвори сърцето си за доброто и любовта.
Искренно пожелавам на себе си, на теб и всички останали момичета тук да повярваме отново. Дори, ако щете и заради децата ни, които имат нужда от достоен модел на подражание. Не искам и да си представям, че в мое лице синът ми ще вижда една силна, оправна, но самотна и нещастна жена.

За всички   bouquet

# 29
  • Мнения: 6 315
Аз да си кажа, че то верно Дани ще излезе прав, че ще си умра ако чакам идеалния. Не искам идеален - искам такъв, който да не ме тормози да се променям на "дърти години" и да ставам нещо, което не искам да бъда, ами да следва пътя на моята спонтанна промяна и да ме обича такава каквато съм. Да ме обича въпреки това, че съм достатъчно силна психически и да ми дава рамо в моментите на слабост без да иска да го дундуркам (аз да си дундуркам детето мога, ама мъж - не). Да не се съревновава с детето за вниманието ми и да го обича и да го спечели.

Това е то за момента.

Общи условия

Активация на акаунт