За мъжът-мечта...оптимистично

  • 10 509
  • 184
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 698
dannytg,
що се отнася до мен - извинен си за намесата.
Аз, лично, не смятам да искам извинение, че не мога да направя асоциация с вибратор, поради липса на опит с такъв.
Радва ме, че толкова добре си разбирате идеите.
Мен, понякога, ми е трудно да разбирам идеите на другите и като се съмнявам - питам.
Ама пък аз не съм мерна единица де, явно съм недоразбрала.

И на теб успех с мечтите и постигането им Peace

# 166
  • Мнения: 623
dannytg,
що се отнася до мен - извинен си за намесата.
Аз, лично, не смятам да искам извинение, че не мога да направя асоциация с вибратор, поради липса на опит с такъв.


Не става въпрос, дали човек има опит или не (аз също нямам  Laughing), просто се опитах да обясня, защо аз съм направил тази асоциация

# 167
  • Мнения: 911
стига се обяснява, ами се сещай от време на време, че хората имат чувство за хумор...което понякога ти убягва.

# 168
  • Мнения: 420
Разгеле се отвори дума за вибратори, има ли такива с интегрирана нощна лампа, белачка за картофи и уред за почистване на пъп? Някак си само с една функция вещи не ме кефят.
Ако може да глади и  прах да бърше, най-добре.

Много искам май.
Проctете, ама изпуших тотално покрай търсенето на работа.....а и по принцип ми хлопа Grinning

# 169
  • Мнения: 9 990
Дани, много си личен и лиричен, душата. Grinning

# 170
  • Мнения: 623
стига се обяснява, ами се сещай от време на време, че хората имат чувство за хумор...което понякога ти убягва.

Траяна, ако този ти постинг е адресиран към мен... пак не си ме разбрала...
А по отношение на чувството за хумор, то е видно на кого убягва (видя се в темата за хумора)...


Разгеле се отвори дума за вибратори, има ли такива с интегрирана нощна лампа, белачка за картофи и уред за почистване на пъп? Някак си само с една функция вещи не ме кефят.
Ако може да глади и  прах да бърше, най-добре.



Хм, това ще да се нарича: "мултивибратор, N в 1"

Дани, много си личен и лиричен, душата. Grinning

Ми мааму стара, как така някой ще ме он-не или офф-не?  Laughing Нищо лично и нищо лирично

# 171
  • Мнения: 911
 Grinning стара - млада, това е положението - ей в един такъв момент точно е най-добре да ми е под ръка дистанционното и...
ОФФ!!!  Mr. Green нали си с чувство за хумор, би трябвало да ме разбереш...от първия път.

а ина4а, Дани, ние смешките си ги правим по всичките теми, не само в отделна нарочена такава, щото в нея някак изнасилена се получава смешката

# 172
  • Мнения: 623
Grinning стара - млада, това е положението - ей в един такъв момент точно е най-добре да ми е под ръка дистанционното и...
ОФФ!!!  Mr. Green нали си с чувство за хумор, би трябвало да ме разбереш...от първия път.

а ина4а, Дани, ние смешките си ги правим по всичките теми, не само в отделна нарочена такава, щото в нея някак изнасилена се получава смешката

Траянке, извинявай, но изглежда съм твърде и прекалено много ограничен и дори (както обичам да казвам) опериран от чувство за хумор, та би ли ми обяснила, къде точно ги видя смешките?

BTW  все още очаквам отговор от теб, в една друга тема... (въпроса беше: "ти от коя страна си?")

# 173
  • Мнения: 2 327
Отдавна чаканата снимка Simple Smile

Ама я слагам само временно, да не се обърне темата на завист Mr. Green

Свърши промоцията Simple Smile

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 15:37 от Stun

# 174
  • Мнения: 1 732
Стъни, завиждам ти, ама благородно... Mr. Green
Как е малкия?

# 175
  • Мнения: 911
СТЪН!!!  Shocked Това е за конкурс "Няма такива мъже!" 

Завиждам ти! И хич даже не благородно!  Twisted Evil Да ти е жив и здрав!!!

И дай Боже всекиму!!!
 Praynig

# 176
  • Мнения: 9 990
Лелеееее, ама верно е за конкурса!Браво-това да се вижда във всяка една къща пожелавам аз Hug
Стъниии, махай снимката, че гол мъж в баня е това, не е шега работа!  Laughing

# 177
  • София
  • Мнения: 4 493
А той всъщност какво прави??????
Ако е майстор -  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig моляте дай го назаем /срещуууууу заплащане/  Praynig Praynig Praynig и вързо връщане - ако трябва ще ти обещая че с пушка ще го пазя - за да не ти го отвлекат

# 178
  • Мнения: 1 698
Отдавна чаканата снимка Simple Smile

Ама я слагам само временно, да не се обърне темата на завист Mr. Green

Стън,
това бе най-оптимистичното нещо, което видях в тази тема.
Лично мнение.

*живи, здрави и много щастливи

# 179
  • Мнения: 1 809
Стън,скривай го бързо,че  да не го хванат уроки Simple SmileПу,пу да ти е жив и здрав  Hug

Общи условия

Активация на акаунт