Има ли желаещи за PREISSTURZ -I част

  • 10 985
  • 316
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 208
Аз нали съм от варна - нямам претенции и в двата случая - си плащам доставката.  Wink

# 16
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
И аз нямам против да организирам цялата поръчка. Имам много време и кола имаме. Притеснява ме факта че незнам немски и ме е страх при поръчването в сайта да не объркам. Има ли тука някой който въобще е наясно как точно се прави? То много време се губи само в систематизиране на поръчката, събирането на пари и раздаването после на пратката. Котето123 ти преди правила ли сипоръчки? Или поне май участвала ли си? А за къде да поръчам аз? Ами владкаб нещо ме шашна с изказването че играчката на стола не пристигала. Ако няма подарък към стола няма смисъл тогава, ама тя нищо не е писала още и чакам да я видим.

# 17
  • Мнения: 123
Момичета и аз бих искала да се включа в поръчката, но доколкото разбирам съм закъсняла за съжаление.Ще следя темата  и ако има възможност ще пиша какво искам да поръчам.

# 18
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
http://www.eurodict.koralsoft.com/search.php?word=anteil&ok= … ;diction=ed_de_bg
Току що открих един немско-български речник. Дано помогне на поръчващия. Таня мисля че не е добре поръчката да пристигне в Русе защото повечето сме от София, а и моята е много тежка и ще ме оскубят за превоза. С най-добри чувства го казвам, не искам нещо да те засегна. Котето123 искаш ли ти да поръчаш?

# 19
  • Мнения: 663
И аз съм тук с моето нещо.
http://www.preissturz.at/topangebote-Kat268/schaukelwippe_schauk … _m-Art7701.html#x
Къде може да се види кое колко тежи?

# 20
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Нямам нищо против ти или котето да поръчате. Писала съм ЛС на vladkab да ми обясни стъпка по стъпка процедурата. Веднага щом ми обясни ще публикувам информацията тук.

NaMeLeSz, мисля че Vladkab действително имаше предвид играчката-подарък към столчето, че не я доставят /кой знае защо/, но тя може би си е поръчала същото столче или пък подобно с подарък, но го е получила без..   newsm78

# 21
  • Мнения: 4 877
Аз отдавна живея в София, но съм си по принцип русенка  Simple Smile. По-удобно ми е в София, но и за Русе няма да ви затруднявам. Харесала съм няколко неща, но искам да ги покажа на мъжа ми, защото за някои се колебая и да не ги променям. А защо preissturz е по-предпочитано? Все още бебокът е малък и не мога да се рганизирам да седна да разгледам сайтовете обстойно. Доколкото разбирам Мател са по-бързи и по-евтини откъм доставки - така ли е? При preissturz винаги ли е доставката 1 месец?

# 22
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Ами в такъв случай си оставам в Прайсщиц. Чакаме да обясни владкаб и да поръчваме вече.  Peace

# 23
# 24
  • Мнения: 3 457
Ами и аз не съм от София,често съм в София ,но не съм от там-казах че и мен не ме притеснява ,защото и аз нямам кои знае какви ангажименти-по цял ден съм пред компа  Mr. GreenАз само участвах в предните две с по един артикул  Mr. Green

# 25
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Ако някой обясни как точно става поръчването съм готова да се заема. Проблема ми е че незнам какви са стъпките за да се поръча. И как се плаща тая поръчка - на някаква банкова сметка ли се изпращат парите? Ако всички са съгласни да се заемам, надявам се с помоща на речника да се оправя почти напълно.  Peace

# 26
  • Мнения: 4 877
Случайно да сте срещнали тази играчка в preissturz или мател

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2342&e=demo&pid=33157

# 27
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
Много искам да купя това
http://www.preissturz.at/babyspielzeug-Kat105/tolle_kleine_motor … _cm_-Art1977.html

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 21:34 от Плами

# 28
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Ако някой обясни как точно става поръчването съм готова да се заема. Проблема ми е че незнам какви са стъпките за да се поръча. И как се плаща тая поръчка - на някаква банкова сметка ли се изпращат парите? Ако всички са съгласни да се заемам, надявам се с помоща на речника да се оправя почти напълно.  Peace

Все още чакам vladkab да ми отговори, но момичето може да има ангажименти..  Предлагам до неделя да дадеш банкова сметка на всички, на която в понеделник да ти преведем сумата. Незнам къде ти е сметката, но имай предвид, че ЦКБ май е една от банките, която взима най-тънко.

Аз поръчах, за да видя как става. Е, в последствие им писах, че се отказвам от поръчката си..  Mr. Green Та значи, сложих неща в кошницата и стъпка по стъпка - писах си адрес, и-мейл, поръчах. След малко получих писмо с потвърждение от тях за поръчката и банкови данни /има една забележка в платежното да напишеш номера на поръчката/, за да им преведа парите. От там нататък предполагам, че след като се преведат парите им се съчинява едно писъмце: "Здравейте, казвам се еди как си от еди къде си. Днес /дата и час дори/ преведох сумата /еди каква си/ по поръчка номер еди кой си. Оставам в очакване на Вашият отговор. Поздрави, еди кой си.
И чакаш да ти отговорят..

# 29
  • Мнения: 3 457
аз смятам на финала да харесам,защото се колебая и за самостоятелна поръчка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт