Лесно ли станахте шофьори?

  • 10 031
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 407
Да,но от втория път.

# 31
  • София
  • Мнения: 13 206
Карам шофьорски курс.Днес бях за първи път - градско и извънградско.Много страшно ми се струва.Най ми пречат спрелите коли и пешеходците и май не мога да реагирам много бързо - не съм свикнала със смяната на скоростите.
Вие лесно ли се научихте да шофирате??
Не мисля да ставам кой знае какъв шофьор - просто да си върша работа.

 hahaha hahaha hahaha първите пъти всичко ти пречи, вярно е Grinning
Ще свикнеш. Не е страшно. Но шофьор се става много след шофьорските курсове, когато излезеш реално на пътя. Аз си взех изпитите от раз, без рушвети. По това време изпитваха катаджии. Когато се качих да карам на изпита бях уверена и хладнокръвна. Ама ха.. аз влак съм карала, та една кола ли няма  Twisted Evil После дълго време не карах и когато се качих ми беше доста кофти, но свикнах. Сега си карам без проблеми. Важно е да не те е страх, това е основното. Ако те е страх блокираш ио действаш супер неадекватно.

# 32
  • Мнения: 6 993
Защо така? Ако са ти вкали в процеса на учуне е много кофти...
Кас, не разбрах точно какво и с кой процес са направили Mr. Green, но ще ти отговоря. Баща ми реши, че 24 часа са много малко, при положение, че не бях стъпвала в кола освен да се возя. И понеже имахме подобна кола с тази на инструктора (ние Пасат, той Венто), баща ми реши да се прави на втори инструктор, че и отпуска си взе. И така - сутрин с изнервения ми баща, който само крещи, ако сгреша, наобед през два дни с инструктора, който пък беше отвратително саркастичен ( " И сега какво, на тоя стоп ще обядваме ли?" ), вечер пак с баща ми за допълнително опъване на нервите. И така 40 дни. Накрая вкъщи се общуваше само с крясъци. Не можехме да се дишаме. В крайна сметка ме скъсаха на един мост, където трябваше да завия по нанагорнище - никой не ми беше показвал такова нещо Rolling Eyes Баща ми поне не ми се скара (той е взел книжка от 6 път Laughing), а инструкторът каза, че се учудил колко добре съм се справила. Много мило. Просто не ми се повтаря тая простотия. Щото сега са само 4 часа и това означава, че баща ми ще иска по цял ден да ме тормози, защото 4 часа нямало да ми стигнат. Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 1 558
Да, лесно взех книжка преди десетина година, дори нямах 18. Но истината е, че шофьор станах као си купих собствена кола и всеки ден бях зад волана. Просто практиката учи.

# 34
  • Русе
  • Мнения: 2 354
много лесно
На курса отидох готова да взема книжка  Mr. Green
Така и стана.

# 35
  • Мнения: 123
ne.skasahame na listovkite.ot vtoriq pat.no knijka kola ne kara taka 4e ne mi pre4e6e.a az si karah o6te predi da imam knijka

# 36
  • Мнения: 292
Нормално е да си уплашена,като се отпуснеш ще видиш какъв кеф е.
Аз карам от много малка,баща ми винаги ми е давал като сме двамата/от14-годишна/.
Много лесно ми беше.
Късмет ще се справиш Hug

# 37
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Изкарах курсовете на 16 години, понеже се чудех какво да правя лятото. Късаха ме два пъти на листовки /от онези старите бяха/, но с кормуването не съм имала проблеми. Истината е обаче, че имах мн.добър инструктор. После чаках две години, докато си взема книжката, но карах нелегално от време на време.

# 38
  • Мнения: 1 798
Не бях сядала зад волан. Сега съм минала половината кормуване, в края на месеца ми е изпита.С всеки следващ час  ставам по-уверена, дано притеснителната ми натура не ме прецака на изпита. Confused
Чувала съм смешки от сорта,че минеш ли 20 г няма начин да станеш шофьор Crazy.Е, аз почнах на 28.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 5 654
Аз карам. Със самата кола ядове нямам. Но за сметка на това съм страхлива и не желая да пътувам с детето.

# 40
  • Мнения: 1 671
Взех книжка от раз. През 1991 г.
Нямам собствен автомобил.
Не се смятам за шофьор изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт