Държавата да компенсира медиците?

  • 2 012
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 294
Спомням си много ясно как казваха "... не искаме ни6то друго, само свобода..." а сега какво се оказа, 4е май не е ба6 така. Само АШраф се държа подобава6то, благодари най сърде4но и тръгна да си наваксва загубените години.  Все пак каквото и да е ве4е са свободни, подариха им какво ли не... третират ги като някакви знаменитости... Не мисля, 4е държавата трябва да ги компенсира, ако някоя държава трябва, то това е Либия.

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
никога не са ми били в мислите, след като ми станаха съседи и като някои неща лъснаха като гол задник! да се радват, 4е са живи, ама то не са се поу4или, 4е гъз глава затрива!

# 17
  • Мнения: 60
Ако все още не работят, съгласна съм държавата да им помогне като им намери работа. От там нататък да се оправят сами.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Ако все още не работят, съгласна съм държавата да им помогне като им намери работа. От там нататък да се оправят сами.

Още в самото начало повечето болници, където са работили медицити преди да заминат, им предложиха да се върнат. Малко ли е?

# 19
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Като не са доволни да се връщат в Либия. Кадафито ще ги посрещне с отворени обятия!

# 20
  • Мнения: 524
Ако все още не работят, съгласна съм държавата да им помогне като им намери работа. От там нататък да се оправят сами.
Май точно там е проблема, че не им се работи, вярно, че са изживели голям шок в Либия, ама трябва вече да са се ориентирали какво е положението тук. Видях и физиономията в новините, "ами, какво ми е дала държавата 1000 лв. и после 10 000 лв., и нищо повече", чак се отвратих да я гледам.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Алчни нагли .... да не казвам какви, че ще имам бан. Да ги бяха оставили където си бяха. Намерило та се насрало!
Според мен бяха виновни. Не за заразяването на децата разбира се. Но бяха нарушили сума други либийски закони, за които са знаели какво е наказанието.

# 22
  • Мнения: 391
Пак ли тази тема?! Дъвкали сме я в поне три тем от по 20 страници!

Всеки има право да търси правата си. Ако сестрите мислят, че са ощетени, да съдят държавата, прато на всеки български гражданин е. Даже мисля, че повече трябва да съдим държавата.

Подкрепям това мнение,те са граждани на България и имат право да я съдят.
Аз лично съм на мнение,че щом се чустват ощетени,в правото си са да съдят.Все пак един от главните виновници те да са там толкова време е именно нашата мила държава.

Не държавата като цяло ,а определени чиновници.
Защо не предявят иска срещу определени  физически лица,
щом считат че някой не си е свършил работата.Тогава би имало смисъл от иска им.
Сега ако осъдят държавата, на практика отново бъркат в   джоба на данъкоплатеца .
Не ги подкрепям.Алчни са .Не търсят справедливост.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Още с кацането на самолета ми станаха антипатични. Аз се разревах от радост, че са свободни, а нито един от тях не пророни сълза. На това незнам как да му викам. Никой с нищо не им е длъжен. Никой не ги е карал да ходят там насила. И не разбирам хората, които все търсят причината за положението си в държавата. Това е най-лесното оправдание за грешките и несполуките на всеки.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Кристияна Вълчева вече и книга издаде във Франция.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 605
Харесвах ги, уважавах ги и се молих да ги освободят.

 Но ми станаха антипатични с алчността си и наглостта си.Трябва да се радват на свободата, апартаментите и парите които получиха!
Дааа и на мен така. Постепенно обърнаха народното одобрение и подкрепа в неодобрние.

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Още с кацането на самолета ми станаха антипатични. Аз се разревах от радост, че са свободни, а нито един от тях не пророни сълза. На това незнам как да му викам. Никой с нищо не им е длъжен. Никой не ги е карал да ходят там насила. И не разбирам хората, които все търсят причината за положението си в държавата. Това е най-лесното оправдание за грешките и несполуките на всеки.
Аз се почувствах по същия начин. Те си се хилеха все едно си идват от почивка. не видях нито една изтормозена и изстрадала физиономия. Сташна наглост.

# 27
  • Мнения: 2 821
Кристияна Вълчева вече и книга издаде във Франция.
от всичко може да се изкарат пари....

# 28
  • Мнения: 6 993
Кристияна Вълчева вече и книга издаде във Франция.
Е тва ме уби. Аз един разказ го пиша една година  Laughing...Че я и преведоха Shocked Като си помисля колко време ми отнемаше преводът на една домашна във филологията (именно на и от френски)...Книга не може да се напише, коригира, редактира и преведе за 2-3 месеца. Освен ако не си денонощно над нея и съответно нещастните преводачи. Фантомните писатели са голямо нещо. Почти съм сигурна, че онази Миролюба Бенатова я е написала Mr. Green

# 29
  • Мнения: 524
Да върнат дълга, който държавата опрости на Либия, пък тогава да съдят. Сигурно им се иска да ходят по почивки и да обикалят света, и на мен ми се иска, ама няма.

Общи условия

Активация на акаунт