КОЛКО ВОДА ПИЕ ВАШИЯ БЕБЕШОК

  • 2 508
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 908
До 8-ми месец не пиеше и капка вода-не съм слагала никога захар.След 4-тия месец сме на АМ само,до тогава беше на смесено.Давах пресни сокчета от време на време вместо вода(след 4-тия месец),и това беше-нищо друго.Пропи след 8-мия по 20-30мл на ден-не се притеснявам-ето днес не е пила и капка-пак не се притеснявам.

# 16
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 540
нито вода нито сокове

# 17
  • София
  • Мнения: 1 244
Николко  Grinning
А захар по-добре не слагай...

# 18
  • Мнения: 864
Вода пиеше по жегите,нищо,че сме само на кърма.Сега обаче изобщо не иска.

# 19
  • Мнения: 9 973
на кърма сме,пие само преди ядене-защото е гладен Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 496
Докато я кърмех-глътка вода не е изпила.Просто не искаше.Не че сега иска.Давам и от разтворимите сокчета  на Хип.Само така пие вода. Laughing

# 21
  • Мнения: 354
не го насилвай щом го кърмиш то си утолява жаждата с горната кърма / първата /и нахранва с долната /втората/

# 22
  • Мнения: 842
На 4 месеца сме и почти не пиеме вода, за една седмица сумарно да изпива към 30 мл., не повече. Захар никога не съм слагала. Първия месец му правех от чайчето на Хип с копър, него го пиеше, предполагам, защото е сладникаво.

# 23
  • Мнения: 2 677
До 7-8 месечна възраст изобщо не пиеше.

# 24
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Дъщеря ми изпива по около 200мл на ден чиста вода без захар

# 25
  • Мнения: 1 006
Moето детенце до годинката,не искаше да пие въобще нито вода,нито сокчета,само Ам.Сега вече всичко е нормално пие и вода и много обича сокчета Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 4 588
Моят син пие доста вода ( без захар) или чай - на смесено хранене е. Обикновено по стотина грама изпива, понякога и понякога и повече, понякога - по-малко. Никога не съм го насилвала, той сам си иска.

# 27
  • Мнения: 375
Докато се кърми бебто няма нужда от вода,говоря да е само на кърма

# 28
  • Мнения: 689
Криси изпива максимум 100 мл на денонощие. Вече не го кърмя.

# 29
  • Мнения: 313
Кърмените бебета нямат нужда от вода. Ние вече сме на АМ, но все още пием минимални количества вода.

Общи условия

Активация на акаунт