Февруарското човече на мама мира не дава вече!

  • 13 190
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 336
         Благодаря Illinka  Hug ,

    Проблема с кървенето Слава Богу беше преодолян, кистата си стои и най  - вероятно ще се отстрани при раждането, което най-вероятно ще е секцио. А за болницата - пращат ме в МД на 8 ет. не знам кое отделение е там да ме следят за кръвното и бъбреците.

# 271
  • Мнения: 85
Аз съм ЗА срещата. Час и дата ме устройват, за място нямам претенции. Наистина ще е добре ако се засечем с бургазлиййки. Вие кога сте във Варна и до колко часа? Извинете ме знам че казахте, но забравих  newsm78.

# 272
  • Варна
  • Мнения: 691
Ако срещата на варненки е към 19ч в петък може и аз да дойда ако се освободя по рано от работа но не гарантирам.

# 273
  • Мнения: 5
Milagros,
ще те чакаме! Хайде този път да се съберем всичките мами от Варна, предния път бяхме само 5 броя. Tired
Дано този път бъдем по-активни! Hug

# 274
  • Варна
  • Мнения: 691
само ще трябва да се уточним точно къде ще се видим че ще трябва да изхвърча бързо от работа Party. За сега 19-10 остава ли?

# 275
  • Мнения: 5
Нека да се включат и другите варненки!
СРЕЩА ВАРНЕНКИ - 19.10.2007, 19.00 ЧАСА. ОЧАКВАМЕ ВКЛЮЧВАНЕ  bouquet

# 276
  • Мнения: 20
Zdraveite i ot men!
Ot rabota i zadaljenia niamam vreme da se vklu4vam!
Za sre6tata vav Varna ,bih se prisaedinila i  az sas udovolstvie! Samo kajete koga Simple Smile Grinning

# 277
  • Мнения: 419
Ами добре мина...каза че всичко е наред и бебчо само дето закъснява с няколко дена ама да не се притеснявам  Peace Много мил доктора - обясняваше ми всичко.И нали това ми е втора ФМ - определено съм по-доволна от при Мазнейкова.Записа ми и диск  Grinning
А за теглото - бебчо е 480 грама в 23 седмица...но определено съм съгласна с Галадриел ,че това ще се види накрая  Peace
Само да са живи и здрави малките душици!  Praynig

Браво smile3501
Аз съм по-късно при д-р Калев. Да видим той какво ще каже, ние имаме какво защото. Трябва да му дадем отчет за БХС и ФМ.
Целувки и спокойна вечер Hug

П.С Сложих снимка на тумбачето, което облечено изглежда по-добре. А и да бях си сложила сутиен, нямаше да е зле hahaha

# 278
  • Мнения: 668
А мамчетата от София и околността ? Ще се организира ли среща или не? Живот и здраве имам голям мерак да дойда и да се запознаем лично! Пишете, какво сте измислили.

Лек следобед на всички тумбаланки.

П.П. Моят тумбак ме боли вече, бебка цял ден рита и мърда, и чак вече се уморих от седенето и шутовете. Дано довечера да ми поолекне като се поопъна в цял ръст на кревата.

# 279
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 333
 Здравейте!
 Варненки, и на мен ми се ходи на срещичка вече. Нямам претенции кога, но май в БМ не ми се ходи. В някоя Годзила по-добре.
 За размерите на бебчетата, все още са малки и не може да се определи точно. Имах случай преди около 3 седмици. Бях в 21-ва г.с. на преглед при частната си докторка. Тя ми каза, че бебо тежи 430 грама, седмица по-късно в 22-ра г.с. на консултация по каса, доктора каза, че тежим 700 грама. Как става това за една седмица ...!? Rolling Eyes Малко ми е странно, така че  Hug. Важното е сега да се чувстваме добре и бебоците да риткат  Peace.
De3demonka подготвяш ли новата тема Wink Ако трябва помощ свиркай, докато съм на работа имам малко време, после няма да мога от вкъщи....
Ами подготвям. Малко бавно става, пък и аз съм начинаеща  Wink. Чакам да стигнем 15 странички и да я пусна.
Избрала съм това заглавие:  Напред към бебешките магазини за дрешки розови и сини!- на mama_nat
Ако някой има някое друго заглавие в предвид, да заповяда  Hug.
Мами дайте предложения за заглавие, че вече съществуващите почти се изчерпаха.

Поздравявам всички /на патерици/, които са празнували. Желая им много здраве, любов, повече късмет и безоблачни дни.
  bigdance2 А на малкия Благовест да расте здрав, и палав и послушен, да радва мама и тате, и да стане горд батко през февруари.

Мами, моля да ме извините ако съм пропуснала нещо или някого, но сте толкова активни, че колкото и да чета, все е възможно да пропусна нещо.
Поздравявам всички   bouquet и до скоро.

# 280
  • Мнения: 110
Ехооо, ето ме и мен. Днес бях на ЖК. Много съме си добре, килата са +8 ooooh! а сутринта в нас като се премерих реших че кантара е развален защото допреди 10-ина дни бях +6 newsm78
УЗИ не правихме защото на 22.10 ще правим трета фетална във Фемина и реших че сега е излишно.
За е-колите ми изписа Ампицилин 10 дни, а за гъбите Гино-дактарин.
Това е за сега моя отчет. Много целувки по пупитата от едно друго много пораснало пупи.

# 281
  • Мнения: 110
Dezdemonka,  заглавието е перфектно, ама дай да вмъкнем някъде в него заветния ФЕВРУАРИ   bouquet

# 282
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 333
Dezdemonka,  заглавието е перфектно, ама дай да вмъкнем някъде в него заветния ФЕВРУАРИ   bouquet
Вярно. На мен ми хареса заглавието, но изобщо не бях забелязала, че ФЕВРУАРИ липсва  hahaha Joy.
Идеи...???
Напред към бебешките магазини, че Февруари ни чака за дрешки розови и сини.
Няма ме много по тези неща, но ...

# 283
  • Мнения: 5
ВАРНЕНКИ, СРЕЩА: ПЕТЪК 19.10.2007, 19.00 ЧАСА, ГОДЗИЛА НА БУЛ. МАРИЯ ЛУИЗА, ЕТАЖ ВТОРИ ЗА НЕПУШАЧИ!
ЗАПИСВАЙТЕ СЕ МОЛЯ!  bouquet

# 284
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 333
ВАРНЕНКИ, СРЕЩА: ПЕТЪК 19.10.2007, 19.00 ЧАСА, ГОДЗИЛА НА БУЛ. МАРИЯ ЛУИЗА, ЕТАЖ ВТОРИ ЗА НЕПУШАЧИ!
ЗАПИСВАЙТЕ СЕ МОЛЯ!  bouquet


Illinka, колко струва билета?
ЗАПИС

Мами, излизам за малко. Пишете за заглавието, аз след час пускам темата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт