окосмяване по корема

  • 7 757
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 521
И при мен се появи това окосмяване незнам дали след като родиш опадват защото щом пораснаха ги махнахме с козметичката ми  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Моите не знам кога са паднали. Сега като гледам, ги няма, но пък кафявата линията още ми стои, макар и доста избледняла вече.

# 17
  • Мнения: 983
ще окапят, аз си ги решех, толкова ми бяха дълги.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Здравей,и аз имам окосмяване под и над корема-същата такава дебела линия и много се шашкам.Дано да паднат от самосебе си,че иначе е много грозно.

# 19
  • Мнения: 353
И на мен ми се появиха докато бях бременна, но не бях чувала, че забравят да падат. При мен всичко си е на ред!
И толкова дълги и гъсти Shocked звучи ми нереално, но......................

# 20
  • Мнения: 34
При първата бременност нямах,но при втората се появиха.Покрай грижите за бебешока ги бях позабравила.Сега като стана въпрос ги погледнах Laughing струвами се ,че са понамалели.За сега няма да ги пипам.Може и да окапят с настъпването на есента JoyТака че изчакай.После много лесно  ще им видиш сметката. smile3508

# 21
  • Мнения: 421
И аз разпитах раждали вече приятелки - на хормонална основа са и после се махат! Спокойно  Peace

# 22
  • Мнения: 3 069
И аз имах леко окосмяване на корема но много по-обезпокоително за мен беше окосмяването на бедрата.Преди нямах нито едно косъмче.
След като родих, след около 3-4 месеца сами опадаха.

Общи условия

Активация на акаунт