Притеснява ме поведението на 4-г.ми син,

  • 3 754
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Абе вие луди ли сте бе? Боооожееееее!!!
Детето си люлеело една кукла и айде наште! Боже мили! Че и има мнения, които казват, че трябвало да се вземат мерки ooooh!. Оставете децата да си играят на спокойствие. На 4 години дете, тя му се втренчила в сексуалната ориентация.
Моята дъщеря си въобразява, че е котка и постоянно лази на 4 крака и маучиSimple Smile. Дали не е содомист?

# 16
  • София
  • Мнения: 6 999
Моята дъщеря си въобразява, че е котка и постоянно лази на 4 крака и маучиSimple Smile. Дали не е содомист?

 newsm78 newsm78 newsm78 Ти ме смисли - моята също си въобразява, че е котка... Вярно - как да я излекувам от това? Не искам дъщеря содомит  Naughty Naughty Naughty

Много ти благодаря, че в ужасно тъжната ми нощ, ме разсмя от сърце


Сексуалността не се 'възпитава' - има поне 20 филма по дискавъри по този въпрос. А предложението за игрите с таткото и прочие са направо умопомрачителни...
Не му давай да си играе с кукли и да е грижовен - сакън. Нали след 30-тина години жена му ще трябва да се оплаква в някой форум какъв темерут е мъжът й и как и един памперс не сменя.

# 17
  • Мнения: 5 468
newsm78 newsm78 newsm78 Ти ме смисли - моята също си въобразява, че е котка... Вярно - как да я излекувам от това? Не искам дъщеря содомит  Naughty Naughty Naughty
Joy Joy Значи не съм сама в притесненията си Peace.

Не му давай да си играе с кукли и да е грижовен - сакън. Нали след 30-тина години жена му ще трябва да се оплаква в някой форум какъв темерут е мъжът й и как и един памперс не сменя.
Точно това щях да пиша и аз, ама ме домързя.

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Не се притеснявай излишно.
Ще ти дам пример. Големият ми син беше на 5 години и в градината си имаше приятелка. Питах го на шега, ще оженят ли с нея? И той ми отговаря "Не". Аз питам : "За кого ще се ожениш?" и сина ми казва : "за Данчо"  Shocked рпи което много, много се смях, не съм се притеснила, ДАнчо е най-добрият му приятел и са неразделни. Това значи ли , че сина ми има объркани хромозоми  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 13 206
Моята дъщеря си въобразява, че е котка и постоянно лази на 4 крака и маучи:). Дали не е содомист?

Ню, при нас е по-страшно!!! Или е лъв или е кон  Twisted Evil, мина периода на котката  Flutter Flutter

# 20
  • Vienna
  • Мнения: 519
единственото притеснително нещо, което виждам тук е, 4е в 21. век мно3инството от вас смятат, 4е да се приспива дете е женска/май4ина работа, и ако това го прави някой от мьжки пол, то той е "сбьркан" Embarassed Embarassed Embarassed

# 21
  • Мнения: 1 520
Ха, моето също на моменти го удря това желание.
И ми казва "Искам да стана майка". Аз първо обяснявам, после викам - "То медицината ще е напреднала".

Не се притеснявам, мисля че е просто момент.
Той иска да се грижи за играчките, играе с тях, храни ги, люлее ги - и по смисъла, че свързва всичко това с майка си, мисля, че заключава че иска да е майка..

Това е само в свободното от нинджи, трансформери и спайдър, супер-мени време.
А то е малко.

Аз го подкрепям да е грижовен и обяснявам - че той ще е баща, ще намери майка, трябва да е грижовен.
В тоя дух.

# 22
  • Мнения: 2 220
единственото притеснително нещо, което виждам тук е, 4е в 21. век мно3инството от вас смятат, 4е да се приспива дете е женска/май4ина работа, и ако това го прави някой от мьжки пол, то той е "сбьркан" Embarassed Embarassed Embarassed

Чак пък мнозинството...

# 23
  • Мнения: 2 401
Ти пък ... я споко, нямаш никакво основание за притеснение. Моя син ми носеше дрехите и токчетата на тази възраст. Това ще се промени.

# 24
  • Мнения: 184
Ако не беше трагично, щеше да е смешно. Детето си е наред, но за родителите му - не съм сигурна.

# 25
  • Мнения: 5 468
единственото притеснително нещо, което виждам тук е, 4е в 21. век мно3инството от вас смятат, 4е да се приспива дете е женска/май4ина работа, и ако това го прави някой от мьжки пол, то той е "сбьркан" Embarassed Embarassed Embarassed
newsm10

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Моят син беше видял от баба си как се гримира и ми каза много сериозно, че като порасне ще си слага червило и спирала...  Joy Сладкия ми той

# 27
  • Мнения: 448
Преди време бях пуснала подобна тема и разбирам притеснението ти.Моят син прекарваше цялото си време сред жени-мен, баба му, госпожите в градината, моите приятелки и т.н.Баща му вечно е зает и изморен и аз се притеснявах, че липсата на време прекарано в мъжка среда ще му се отрази след време.Беше започнал да се гримира с гримовете ми, искаше да го лакирам, носеше ми токчетата и т.н.
Искам да ти кажа да се успокоиш.Това е временен период, в който детето(особено на тази възраст) копира поведението на другите, особено на майка си.Хубаво е, че иска да е грижовен.Това, че един малък мъж е мил може само да те радва.Много по-добър вариант от агресивно "мъжко" поведение.
Няма нищо притеснително! Hug

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не мисля че има нещо притеснително.Като излезем на разходка половината от децата бутащи детски колички/умален размер на големите/ са момченца.

# 29
  • Мнения: 416
           Според мен не трябва да се притесняваш. Наистина копират от майките, защото прекарват повече време с нас. И моят син по едно време умираше да се начерви, защото аз съм си слагала червило...  Simple Smile Пък и твойто юначе може да тренира за татко.. Wink

Общи условия

Активация на акаунт