Декупаж (салфетна техника) 9

  • 51 321
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Здравейте!   bouquet
Уел, продължаваш да създаваш само красота! Браво! Много ми харесват шишетата!  Hug
Савина, саксията ти е хубава!   bouquet
Гая, Диди, радваме се, че се отбихте с новини!  Hug
Закс, бързо да оздравяваш!  Hug
Ето още три произведения за Коледния базар - http://kadrokosa.multiply.com/photos/photo/7/42
http://kadrokosa.multiply.com/photos/photo/2/13
http://kadrokosa.multiply.com/photos/photo/2/14

Само рамката е декупаж, а герданите - не.  Wink За първи път правя рамка за снимка, за разлика от богинята на рамките - Фанси!   Wink

# 76
  • Мнения: 278
kadrokosa , рамката се е получила много добре, нищо, че е за първи път (не личи Winkbouquet

Герданите са прекрасни newsm10 Това какво е? Така ли си е материалът или ти си ги рисувала допълнително?

# 77
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
ЛооЛоо, мерси!   bouquet Герданите са от пластмаса, която се нагрява на огън, за да се нагъне така и отгоре съм рисувала с акрилни бои!  Wink

# 78
  • Мнения: 237
Къдрокоскеееееее, спри да ни сипеш хубости  #Crazy , че си искам от всичко newsm49

# 79
  • Мнения: 278
ЛооЛоо, мерси!   bouquet Герданите са от пластмаса, която се нагрява на огън, за да се нагъне така и отгоре съм рисувала с акрилни бои!  Wink

Супер. Никога не бих се сетила. Мислех, че ефимо или как точно се казваше

  bouquet

# 80
  • София
  • Мнения: 135
Благодаря ви момичета!!!
Относно болестта и при нея си има плюсове - мога да си лакирам коооооолкото си искам, с тоя запушен нос НИЩО не усещам Joy
wel шишетата ти са страхотни! Поздравления.
kadrokosa мнението ми за бижутата ти го казах отдавна ама с това че е пластмаса ме  #2gunfire тотално. И аз си играйкам с пластмасови парченца, ама не се бях сетила да ги нагрявам и рисувам. Ще ти покажа в скоро време мойте неща от пластмаса. Разкажи повече за нагряването, боите и т.н.
madlena като покриваш с боя капачките, след време няма ли да се напука боята те все пак са найлонови и се огъват???
Гая благодара ти за определението, ама тия фигурки за нищо друго не стават, освен да си чеша "крастата" с тях и да ми успокояват нервичките когато мe нерви любимото ми пуберче.  
  bouquet

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 18:02 от zax

# 81
Здравейте!Поздравявам ви за красотите,които правите.Аз ви чета от много време но все не ми остава време да направя нещо.Сега съм решила за Коледа да направя някой опит.Покрай Великден бях чела в темата,че в Слънчоглед продават пластмасови яйца,който се разделят на 2.Едно от момичетата тук беше обяснило как ги украсява.Искам да ви питам знаете ли дали продават такива пластмасови топки прозрачни,които можем да украсим за коледна елха и ако продават знаете ли цената горе долу?Благодаря ви предварително  bouquet
Виждам,че се подготвяте за коледен базар,ако успея и аз ще се включа с нещо за да помогна за една по-хубава Коледа  Simple Smile  Успех на всички


Аз пак да си попитам дали се продават такива пластмасови топки за украса на коледна елха в Слънчоглед?Никой ли не знае?

# 82
  • София
  • Мнения: 861
Леле страхотни неща сте натворили.   bouquet Няма да изброявам поименно, че ще се оплескам. Особено ми харесаха шишетата, бижутата, коледните топки....
Все още никъде не мога да открия коледна украса, днес обиколих НДК, но не видях никъде салфетки  Sad. Дали не са били на някакво временно изложение newsm78? Ако не моля пишете къде по-конкретно да ги търся Praynig .

# 83
  • Мнения: 440
Здравейте момичета,ето ме и мен Grinning.Първо на новоприсъединилите се  Hug и ви желая много творчески успехи и весело настроение при нас!
Дадох си малко почивка и избягах за няколко /оказаха се ползотворни/дни в Сс.,а през това време вие сте напълнили 7 страхотни страници с великолепни творения.Не мога да изброя поименно всички,но и шишета,рамки,украси,сервизи,камъни и керемидки всички са едно от друго по-хубави  bouquet newsm44  love001Благодаря на всички за похвалите-кутията е под формата на книга и сякаш е създадена да се слага в нея Библия.
Кала познах те по часовника,радвам се че най-накрая се присъедини към нас  hug,но трябва да покажеш и др.си неща-шкафа и т.н.
Кампари миличка ,голямо благодарско че се грижиш за темата ни newsm51

А така си почивах в Сс  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=176998&photo=12. Първото е тоалетката,,но трябва да направя и огледалото,което е нещо като мида,табуретката също-но следващия път.Масата е първия ми опит за рисуване със бои за стъкло,но засега успях само единия ъгъл-чакат ме още 3.Кутията е подарък за една приятелка на дъщеря ми,а ключа -за новата баня на приятели.Мисля за базара и аз като Уел да порисувам в/у стъкло-шишетата са чудесни.
Гост 5 миналата коледа в Слънчоглед продаваха такива пласмасови прозрачни украси ,които се разделят на 2 и могат да се пълнят с нещо или да се украсяват/но на мен ми се видяха скъпички-започваха ако не се лъжа от 1,50 по-малките/

# 84
  • Мнения: 1 726
mirage72 ,моля те, кажи как направи фона на бюрото (декупажа ми е ясен) #Crazy

# 85
  • София
  • Мнения: 135
mirage72 завидях ти за почивката!!! Нещо подобно си спретнах и аз лятото, но почти нямам снимки, защото сестра ми се втурнала да снима котката, а не красотите на кака си. Кой кавото го влече Wink
Тоалетката ти е  newsm20

# 86
  • Мнения: 1 726
Упссс, тоалетката,извинявай Mr. Green

# 87
  • Мнения: 378
Прекрасни неща момичета, извор на идеи СТЕ!!!

Къдрокоса, Wel – много са красиви шишетата, а герданчетата са просто върха. Къде ти идват на акъла тези идеи.  newsm78

Мадлена на мен ми допаднаха топките, а също и пепелника.  Hug

Wel, благодаря за информацията за магазина. Мъжът ми е от Габрово и се чудех дали там има подобен магазин. Ще го посетим със свекърва ми обезателно /покрай вас и нея запалих с декупажа/.

Zax, а как ги правиш фигурките – имаш си калъпи ли? Много нетрадиционни!

Мираж, нямам думи всичко е много красиво. Аз също съм решила като се приберем да пребоядисам две масички. Заплюх си нещо подобно като техника или поне на пръв поглед изглежда така. Купих си една книга и я видях в нея. В общи линии обяснението беше следното - боядисваш нещото с един цвят, отгоре с друг – не много плътно и после със шкурка отстраняваш малко от горния слой, като наблягаш на ръбчетата – за да придобият стар, изтъркан вид.



# 88
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Добро утро, момичета!
Тези дни успявам само на бегом да разгледам красотите, които сте показали, но нямах време да пиша Sad Всички са страхотни - бутилките за базара, китайския сервиз, тоалетката, саксии, рамки, абе за всичко smile3501 newsm51
За базара още не съм сколасала да започна Blush, но пък направих на една приятелка сервиз за ракия Laughing Отблизо чашите и бутилката. Разбира се снимките пак не биват, ама толкова мога #2gunfire

# 89
  • Мнения: 167
 На цялото семейство:loveekiss:   Човек малко да не влезе във форума и вие насалфетвате цял океан от красоти,та човек трябва да си прави списък  за да ви  bouquet започвам подред:
savina-саксийката е станала мн. ,мн. хубава а според мен ,ако неме лъжат очите и нолинката се чувства прекрасно в нея!
Къдрокоске просто нямам думи за това което си сътворила
zax- ще споделиш ли майсторлъка за тези сапунени вълшебства?
и моля те бързо оздравявай!
Мадлена новогодишната ти колекция  newsm51
wel- страшно много ми допаднаха тези рисувани шишета !
Мираж,голяма си майсторица много ползотворна  почивка   
сека и аз да покажа какво направих тези дни не много но все пак е нещо. Опаковката на подаръка не е за този фориум но исках да го споделя и с вас. А двете свещички са първите ми неща които направих след като ви открихhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=179380

Общи условия

Активация на акаунт