Клюкините от деня - 5

  • 10 436
  • 329
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 732
Мими, още ли безработстваш?
Я да задам аз един тъп въпрос - каква е средната заплата, с която би могло да се преживява достойно в София, при положение, че не плащаш наем? Thinking
И въобще - колко е нормално да получаваш?

Аз тези дни съм в лек потрес от предложенията към мен. Confused

# 91
  • Мнения: 651
Кас, бъди снизходителна към "горкия човечец" и му дай шанс. Ако не го направиш няма как да разбереш какви са намеренията му. А за да се предпазиш от разочарование- просто не възлагай никакви надежди. Както е казала и Мими, приеми ситуацията каквато дойде и реагирай според нея. Не се заяждай, не го обиждай...просто го наблюдавай.  Ти вече знаеш че можеш и без него и пак ще можеш. По-скоро наблюдавайки го се опитай да си отговориш на въпроса " Искам ли наистина Крис да познава този човек като свой баща?" . Защото ако не си убедена в това, няма смисъл да се тръшкаш само заради идеята детето да познава баща си.
Хайде стискам палци да не се отметне и да дойде като е обещал!  Praynig

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 15:47 от яхнала метлата

# 92
По въпроса за средната заплата: работя за 540лв. и ме осигуряват на същата сума. И това е сравнително отскоро. Преди година бях на 390лв. (сто години). За къде стигат - знаеш, предполагам. Не смея да се разболея, отпуската си ползвам за тези цели. Не плащам наем, защото съм от София. Но съм оставила себе си на заден план - вече на човек не приличам, камо ли на жена.

# 93
  • Мнения: 1 732
Мира, какво рботиш, ако не е тайна?

# 94
  • Мнения: 911
уф, пак стигнахме до този дебат - да познава ли детето или да не познава нещото, което се води "баща" и би ли било това добре за детето?!

ми, аз съм по-склонна да се присъединя към позицията на Сабина - детето ми не е кученце, на което да се порадват веднъж годишно. със същата сила може да му се радва и случайно преминаващ по тротоара хомо сапиенс от мъжки пол.

Кас, разбирам те защо се питаш дали няма да му мине до четвъртък  Sick

# 95
  • Мнения: 1 023
ма, ш се пръсне тоя форум днес, бе!
тва ако не е клюкина - здраве му кажете! Twisted Evil

важни са изводите накрайцек.
дано са полезни за вси4ки. Sunglasses

# 96
  • Мнения: X
не се надай

# 97
Сабинче, работя в приватизирана голяма фирма, но не мога да напиша във форума. Работата е за инженер, от година съм "под покрив", преди бях все навън и здравето ми отиде по дяволите - цялата съм в шипове. Сега работя на компютър, изчислявам едни неща, чужд език не се изисква, договора е трудов, но това са парите!

# 98
  • Мнения: 1 732
Мира, интересуваха ме общи неща...не фирмата...
Строителните инженери във фирмата, в която работех, получават поне два пъти повече  Tired

# 99
  • Мнения: 481
Днес гледам става въпрос за БНД и срещата му с децата.
В тази връзка да кажа аз, че събота и неделя моите момичета бяха на гости на баща си, баба си и дядо си. След хиляди уговорки, обещания и т.н. се разбрахме. Всичко слава богу мина нормално. Нямаше проблеми.
Притеснявах се, като за първи път ги давам... дали ще ми ги върнат, кога ще ми ги върнат... болнички бяха децата...
Но всичко мина добре.
Дори са им купили дрешки  Whistling
Надявам се и за напред да няма проблеми с тези вземания на децата и т.н.  Praynig

# 100
  • Мнения: 2 336
Айде и аз за БНД. Снощи детето му звънна, а той гледаше да го разкара бързо. Днес БНД звъни, защото Ицко вчера го търсил. Май го е срам от курвата да говори с детето си...  ooooh!
Ама здраве да е  - животът ще покаже.

# 101
  • Мнения: X
абсолютно Сиси
зад това заставам и главата си залагам че е това
и моят правеше така
сега може би я е разкарал просто
при нас беше "Остави ме аз да ти звъня".... дълги месеци минаха докато не разбрах защо, ма аз бях тъпа и упорита и отвреме навреме звънях, докато на оная не й издържаха нервите......
съжалявам, че ти го казвам, но да повторя - главата си залагам, че е така
спокойно, ще му мине предполагам
ако на теб не ти е минало преди на него  Laughing

# 102
  • Мнения: X
Мира, интересуваха ме общи неща...не фирмата...
Строителните инженери във фирмата, в която работех, получават поне два пъти повече  Tired
строителните инженери получават много наистина
но всички знаем кои са собствениците на строителни фирми в БГ

# 103
  • Мнения: 2 336
Ама аз не го търся. Даже ми се искаше и на Ицко да кажа да не го прави. Но си казах - нали все пак му е баща. Не мога да го ограничавам. А то детето искаше да се похвали, че има телефон, че има подобна игра на тел като неговия. Даже мелодията същата като на баща си сложи.
Но за себе си реших - единствен човек на земята да е, ако имам нужда от помощ, за мен и за децата никога няма да му звънна.
Да си живее с курвата.
А Ицко май скоро ще разбере що за стока е този, който му се води баща.

# 104
И моето синче не вижда баща си вече два месеца. Законната жена не позволява на "смелия" татко да погледне към детето си. Малкия минава по улицата, а тя притичва на тротоара, слага ръце на кръста си (буква"Ф"), смръщва се и проследява маршрута на детето, докато отмине, да не би да поздрави баща си. Детето ми страда...А аз не мога да прекратя страданието, защото по същество се случва нещо безумно. И или трябва да признаем, че таткото е нищожество, или да запазим авторитета му на цената на умопобъркващи заключения за нас самите. И като си представя, че хора правят това заради имоти и пари...Егати,  наистина егати!

Общи условия

Активация на акаунт