Клюкините от деня - 5

  • 10 451
  • 329
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
ще ти мине и това
и на него вчера му казах по телефона- спокойно мож да си идваш и да си отиваш когато си искаш, дреме ми на мене, не ми пречиш  Laughing
чак го издразних сигурно
много би му се искало да ми пречи. това демек ще значи, че все още имам сантименти към него, т.е. ще си подхрани егото
е да ама не...уви за него
не е толкова единствен и незаменим

# 106
  • Мнения: 911
Кас   bouquet

депресията се е проветрила! УРА!  Grinning

# 107
  • Мнения: 420
Днес е Тhanksgiving или Аction de Graces , та вчера купих последната пуйка, един 6кг звяр. Отзарана го разфасовах, сега варя супа, а единия бут + 2 крила се пекат с билки и лимонов сок. Отделно картофи във фолио пека, едни специални, за фурна, да видим дали таткото ще благоволи да седне с нас на масата. Само еврейски и арабски празници не съм подпъкъла още, че инак оня сяда с нас на маса 4 пъти годишно.

# 108
  • Мнения: 911
 newsm78

щом е днес, да благодарим тогава!!!!!!!!  Heart Eyes

АЗ БЛАГОДАРЯ,

че ми е живо и здраво детенцето, родителите, приятелите и че ви има вас тука от сърце благодаря, дето ме завръщате като ме вземат мътните...

П.С. Кънейдиън, човек язва да хване като те слуша какви ги вършиш и днес и вчера през нощта Sunglasses в кухнята, демек

# 109
  • Мнения: 420
И аз благодаря за тези неща, здраве за всички, само усмивки и радостни новини да има.

Благодаря, ама много, че ви има толкоз търпеливи и добри и умни! И на куп даже!

Тrayana, тук повечето празници не са по дата, а еди кой си ден от месеца, та не са фиксирани де, тва ми е мисълта.
в САЩ не знам дали днес е празника.

А инак аз доста време сам в кухнята да меткам тенджери, релаксиращо ми действа. На ден едно 3-4h не ми мърдат там.

# 110
  • Мнения: 420
Ми, не ни се състоя вечерята.
 Оня се разкрещя на голямото, защо не-знам-си-кво направила на една намерена на улицата етажерка, аз се развиках също да ми остави детето и...напсува ни пак яко, на майка, леля...на квот там си кара изрода му с изрод! и си хлопна вратата.
Децата си ядоха в стаята, аз няма май да ям.
Толкоз за днес. Стига ми.


# 111
  • Мнения: 1 809
Добър ден от мен! Simple SmileНяма ви нещо на хоризонта,що тъй? newsm78
canadianmom,съжалявам за проваления празник SadПросто не знам какво да кажа,освен че те разбирам прекрасно...колко такива "празници " съм прекарала.. ooooh!

# 112
  • Мнения: 481
canadianmom , недей така... не си го слагай толкова на сърце... Поне се храни, тъй като сили ще ти трябват, а децата на нас разчитат, така че трябва да се грижим за себе си.

# 113
  • Мнения: 2 336
Ама ей тва не мога да се начудя на тия прасета. Как така все на децата си го изкарват? Като че ли не са техни?
Те и животните май така не правят, та явно са по - долу от тях.

# 114
  • София
  • Мнения: 1 753
Ооооох, бей, какво ни стана с клюкините?!?!?

Ник'ви ни няма.
Явно седмицата ни завихри  Tired
И ежедневието отнесе  Crazy
И няма за какво да се клюка безцелно и небрежно

ако имаше имотиокон, който прегърбено-нещастно влачи крачоли, щях да го сложа тук...

# 115
  • София
  • Мнения: 6 999
Ох....явно.

Дариа се оправи /уж/. А аз освен, че я гледам, работя от вкъщи...
Снощи си легнах в 4 сутринта.  Sad, станах в 9...

Тази вечер се надявам по-рано да привърша и утре вече тя ще е на градина, а аз в офиса...

# 116
  • София
  • Мнения: 1 753
Ми, освен да ти пожелая рано да заспиш, и двете да ви гушне здравия сън и утре да сте свежи и здрави.

Айде, пък до уикенда можем да натрупаме някоя и друга клюкина или злободневна темичка   bouquet

# 117
  • Мнения: 451
canadianmom,толкова ми докривя,като прочетох какво е станало на вечерята,че #Cussing out,възхищавам се  духа ти. Убедена съм,че имаш основателни причини да го търпиш това чудо Twisted Evil,и дано по-скоро имаш възможността да се оттървеш от него Peace

Оф,Миленита,мен такава ме е завъртяла,че с акумолатор трябва да ходя или като Карлсон перки да си сложа,че да свърша всичко #Crazy #Crazy
Ама ,като чета май епидемия се заформя.......

# 118
  • София
  • Мнения: 1 753
запри се, че веднъж се живее и никой няма да ни ги върне тия дни (Боже, коя го казва  ooooh!)

Абе, кога ще се научим да си ценим миговете, дните и времето за нас и любимите ни  Praynig

# 119
  • Мнения: 911
ей-тука следва да се копира едно възголямо офф-че от темичката на джуджанка - виждали сте го - за това, дето трябва да си носим новите дрехи, както казва поетът, само че американски по произход спам.

ако и да е спам и почти наизуст да го знам, като че ли за първи път го четох преди малко  Confused няма да го копирам, да не заемам излишно място за някоя клюкина  Laughing

айде, лека!

Общи условия

Активация на акаунт