Кой практикува йога...

  • 18 538
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • София
  • Мнения: 158
Понеделник и четвъртък е в 41 ОУ на ул.Самуил,близо до Солунска ,вторник- 28СОУ в Красна поляна, петък - художественото у-ще на Попа, има и още едно ,мисля че беше 47 СОУ,където има курс  в сряда,събота и неделя,но за него не съм сигурна и доколкото си спомням събота и неделя курса е сутрин, за первите две у-ща е от 18.30 до 20.30 часа.Дано да съм била полезана.

# 62
  • Мнения: 13 809
47 СОУ е това в кв. "Иван Вазов", нали? Спортното?

# 63
  • София
  • Мнения: 158
Не съм ходила там, доколкото зная е точно до бул.България,но за там не съм сигурна за часа.Мога да дам повече информация след понеделник,ако има интерес.

# 64
  • Мнения: 1 002
47-мо е срещу кино Петър Берон ,
но тя не ходи там вече доколкото знам ..и аз не знам къде ходи , имам й телефона някъде , но не мога да го намеря
Ани Павлова е прекрасна .

# 65
  • Мнения: 6
Искам да попитам,само в неделя ли има тренировки в Йордан Йовков? Цената на 1 тренировка каква е?На мен ми е много удобно за тренировка и с най голямо удоволствие бих дошла Sunglasses

# 66
  • Мнения: 2 282
Искам да попитам,само в неделя ли има тренировки в Йордан Йовков?
Да, само в неделя, от 8:30, таксата е 10 лева месечно - от дата до дата. Иначе всяка събота в 19:00 ч има упражнения по медитация, таксата е 5 лева на занятие. Ама за този уикенд не съм много сигурна, обикновено затварят училището покрай изборите.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 65
Сребърен облак, моля те пиши, ако имаш информация дали на изборите 28.10. и 4.11. ще има занимания. Аз също се интересувам от йога. Достатъчни ли са заниманията само веднъж в седмицата? Трудно ли се свиква с упражненията, ако си абсолютно начинаещ и ако имаш доста излишни килограми?

# 68
  • Мнения: 400
Аз ходих на йога около 1,5 г. преди да забременея, след това спрях през 3тия месец /само за месец/ и продължих до самото раждане-ден преди секциото си я правих за последно.
Чудесно е, тялото ти след това е като реподредено, нищичко не те боли, чувстваш се щастлив и сокоен, суууупер е:)

Купих си диск от инструкторката, че с бебока трудно ще ходя и си я правя вкъщи, чудно е:)Става дума за хатха йога, или пауър йога /по-интензивен вариант на хатха/. Аз лично не съм фен на медитативните типове йога, хатхата е като гимнастика.

# 69
  • Мнения: 1 906
Много съм доволна от диска,за който писах по-рано!Около 1 час е,всичко е за начинаещи,обясненията са повече от разбираеми.Сега се чувствам като нова,леко ми е,и някак спокойно...Смятам да продължа!
От къде мога и аз да си купя такъв диск  Rolling Eyes ?

# 70
  • Мнения: 2 282
Сребърен облак, моля те пиши, ако имаш информация дали на изборите 28.10. и 4.11. ще има занимания. Аз също се интересувам от йога. Достатъчни ли са заниманията само веднъж в седмицата? Трудно ли се свиква с упражненията, ако си абсолютно начинаещ и ако имаш доста излишни килограми?
Vissi, в изборните дни със сигурност няма да има, току-що разбрах. А заниманията веднъж в седмицата са си недостатъчни, както и да го погледнеш. Само че докато сме там, правим неща, които е добре човек да прави всеки ден, всеки път вкарва и по нещо ново. Освен това можеш да поговориш с него за собствените си задрвословни проблеми (ако имаш такива, то и килограмите са си проблем), а и да си вземеш различни книжки, където има доста програми и асани. Общо взето заниманията протичат по следния начин - отиваш, раздвижваш се, ориентираш се горе-долу какво да правиш, когато си сама, работиш през седмицата, и в неделя пак за раздвижване и ритник по задника (аз така му викам на якия стимул). Определено е подходящо за начинаещи, когато тръгнах бях 12 кила по-тежка и единствената причина да тръгна беше, че мислех йогата за мързелива и пасивна гимнастика... Е, не е такава,но се свиква  Laughing
Няма нищо лошо да използвате в къщи дискове, но живия контакт от време на време е незаменим. За този диск ли става дума? Аз го имам отпреди да тръгна на йога, но той определено не е за начинаещи. Може би трябва да опитам пак с него? newsm78 Със сигурност обаче е добър за активните момичета, свикнали да се понатоварват повечко с гимнастика. Някъде във форума много го хвалеха... Ако търсите йога само като заместител на аеробиката или таебото, това е идеално.

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 11:02 от Сребърен облак

# 71
  • Варна
  • Мнения: 65
Благодаря за информацията. Ще се опитам след изборите да започна да посещавам курса.

# 72
  • Мнения: 132
И аз се записвам и може съвсем скоро да се присъединя към практикуващите йога варненки  Peace

# 73
  • Мнения: 2 282
Добре сте дошли!  bouquet

# 74
  • Мнения: 2 282
Варненки, няма нужда да чакате да мине и тази седмица. Заради балотажа този уикенд ще сме в събота вместо неделя, в 08:30. Вземете си някаква постелка и удобни памучни дрехи (малко е хладничко в залата), махнете бижутата, и идвайте!

Общи условия

Активация на акаунт