два въпроса

  • 900
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: sunny7
Иначе има мами дето казват: " ...как да си лиша детето от тези хубави адаптирани млека..."

Разбира се че ще го лишиш от гадната и нехранителна кърма като има такива хубави адаптирани млека на пазара... те нали са затова... щото кърмата не е достатъчна  Twisted Evil

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Цитат на: PoliaSp
Законно, незаконно, аз и на 4-5 месеца съм доволна....
А не 40 дни да е нормално и естествена възраст за захранване със сокче.
Вече с никой от махалата, нито с познати не споделям и обяснявам как си захраних и продължавам да храня детето, защото ме гледат леко съжалително все едно не съм в ред. Не че ми пука, де.

Преди няколко дни говорих с една моя позната, чието бебе е на 2,5 месеца и която беше повече от убедена, че вече е крайно време за плодовото пюренце, дори съжаляваше, че е закъсняла с даването на сок, разбирате ли? Shocked Детето и е изостанало от другите...просто онемях #Shocked
Попитах я най-учтиво за къде бърза след като има токлова кърма, че след всяко кърмене се цеди и хвърля в мивката #2gunfire  Отговорът беше : "Как ти още ли не даваш сок, ами пюренца няма ли да почвате...ооо, че то детето има нужда от нови храни, да свиква, ти как не ядеш само мляко, пък искаш бебето ти да кара само на кърма, разнообразие трябва да има" #Shocked
Опитах се с няколко думи да и обясня, че информацията която имам е от интернет и от този форум и това което се публикува там са последните изследвания, но...глас в пустиня Imp
Аз си знам че нямам талант да убеждавам и като се прибрах в къщи разпечатах всичко за захранването от "Библиотека"-та на форума и на другия ден и го дадох с молба само да си направи труда да го прочете.
За щастие си го е направила и днес ми с обади с думите: "Реших да не го захранвам сега #Onfire , не знам дали ще издържа до 6-я месец, но май наистина му е рано Wink "
Та исках само да се похваля за този мой малък успех и да ви благодаря на всички, че ви има и че правите всичко това Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 2 493
Браво  Heart Eyes
аз съм на път да убедя и една приятелка, но трябва да й разпечатам материалите а нямам принтер и ми е много сложно...

Общи условия

Активация на акаунт