Споделете 24

  • 21 230
  • 1 153
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 918
Много хубаво Laughing да са живи и здрави и двамата.

Аз апандесит си нямам, махнаха ми го тази година, точно на Великден. Сега се замислям, дали пък няма някаква връзка Thinking

Да спретнем подтема: алкохол и тютюневи изделия -

# 1 111
  • Мнения: 3 835
Е, добре де, как може с такива ситни букви да пишете такава новина!
Честито на Кейси, да й е жив и здрав синът, Борис.

Аз си имам апандисит и какво?

# 1 112
  • Мнения: 6 029


Аз си имам апендисит и какво?

нема да даваш да ти го махат. и аз имам и ше си го държа. ПЪК.

# 1 113
  • Мнения: 2 070
И аз се замислих, че така Клюкарника ще се доразцепи, но е яко, като в библиотека. И кво сега, меломаните тук ли да се обособят или в Хоби?  newsm78

Снощи хванах последният влак да си пусна стохилядите документи за журналист тук в един вестник, беше последен ден от срока, аз ги пуснах в 10 някъде вечерта. Отговорили са ми, ама и аз кво мотивационно им избацах.. Утре в 11:30 съм на интервю, стискайте палци. А Калина ми даде също добра идея на лични, така че поне ангажименти няма да ми липсват.

Бих ви препоръчала и масажиста си, ама...като сте далече.

# 1 114
  • Мнения: 2 070
По някакво предаване  late night по explorer дават, че бил на мода секса в самолет, освен това от налягането пениса се бил увеличавал...може би и турболенцията ги привлича. Маниаци.

# 1 115
  • Мнения: 6 029
Масажисти... турболенции... ДеЩо.. кво става бе?

# 1 116
  • Мнения: 2 070
Масажисти... турболенции... ДеЩо.. кво става бе?

Хахаха, за предаването ми казаха по кюто, от масажиста имах нужда, щото съм прекалила със седенето пред компа, нали ходих 4 дни със схванат врат. Та ми е добре да се чувствам отново на място в тялото си. Май оправдателно звуча.

# 1 117
  • Мнения: 6 029
Споделям, че Споделете ми прилича по нещо на Спамо чат темата. Но и доста се различава от нея.

# 1 118
  • Мнения: 2 212
В спамо-чата не припарвам...тази ми е отмора голяма понякога, еле пък кат ме хване лигнята като тунайт...Мамма и Татти са широкоскорени хора, вярвам, че разбират ... дали споделяме нещо важно или просто настроението си, все е споделяне на емоции, мисли, чувства  Blush

# 1 119
  • Мнения: 6 029
Аз също не мога да чета/пиша там... имам чувството, че цитатите ще ме глътнат.

# 1 120
  • Мнения: 2 550
Аз също не мога да чета/пиша там... имам чувството, че цитатите ще ме глътнат.
Joy  и аз така

# 1 121
  • Мнения: 3 423
По някакво предаване  late night по explorer дават, че бил на мода секса в самолет, освен това от налягането пениса се бил увеличавал...може би и турболенцията ги привлича. Маниаци.
Хм, опитвам се да си представя къде точно
се състои въпросният секс, дето е на мода...

# 1 122
  • Мнения: 677
Секс в самолет е клише бе, ква мода? И в тея тесни кенефи и чакащи отвън и напрегнати стюардеси...Секси ми е, като съм на земята, горе вече не.

# 1 123
  • Мнения: 2 212
Секс, секс, секс...стига сте говорили, правете го  Whistling

# 1 124
  • Мнения: 677
Секс, секс, секс...стига сте говорили, правете го  Whistling

Ха, не ставай смешна. Някои сме женени все пак.

Общи условия

Активация на акаунт