Vichy?

  • 19 936
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 738
Мерси момичета, още утре ще отскоча да го взема  Hug

# 16
  • Мнения: 776
Аз съм с мазна към комбинирана кожа и в момента ползвам Aqualia Thermal във варианта legere.  Слагам го само вечер, на сутринта почти изцяло е попил, само около нослето лъщи. Сравнително доволна съм. Ако си с нормална към смесена кожа, препоръчвам лекия вариант, серума и rich-a мисля, че ще са ти прекалено тежки дори зимата.
И аз не вярвам да се произвеждат в Румъния Rolling Eyes Объркването настана, защото имаше един период около 6 месеца, когато не се внасяха в БГ. Причината, доколкото ми обясниха по аптеките, била заради конфликт между търговския представител за БГ и румънците. Но сега нещата се оправиха! Иначе и на мен ми се струва, че има промяна в качеството в сравнение с предишните години, но кой знае, може и да си въобразявам newsm78. Все пак кожата ни привиква към козметика, която ползваме дълго време и накрая ефекта от последната става нулев. Sorry за отклонението! Embarassed

# 17
  • Мнения: 2 013
Да, кремът се ползва веднъж на 24 часа, не е нужно сутрин и вечер.

# 18
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Миокинето ми е с вносител Апотекс,а новото кремче е с вносител-Стинг.Момичета ,някой знае ли нещо относно вносителите? Rolling Eyes

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
А някой ще каже ли нещо повече за серума и дали има такъв и за очи?

# 20
  • Мнения: 776
А някой ще каже ли нещо повече за серума и дали има такъв и за очи?
Серумът е за много суха кожа. Някои казват, че трябва да се използва под rich-a Rolling Eyes за допълнителен ефект, но според мен може да бъде и самостоятелно. Няма крем за около очи, за съжаление Sad

# 21
  • Мнения: 2 697
Момичета, а знаете ли дали Aqualia Thermal има ограничение във възрастта за ползване? newsm78
Аз съм на 25, да не ми е много тежък? Кожата ми е комбинирана, мазна в Т-зоната...

# 22
  • Мнения: 738
Момичета, а знаете ли дали Aqualia Thermal има ограничение във възрастта за ползване? newsm78
Аз съм на 25, да не ми е много тежък? Кожата ми е комбинирана, мазна в Т-зоната...


Мисля, че е най-подходящ именно за тази възраст Peace

# 23
  • Мнения: 2 697
Наоми, благодаря ти за отговора Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 1 318
Крема наистина е много хубав, аз го ползвам отскоро и кожата ми видимо се поизбистри.

# 25
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
И аз съм му хвърлила око за върлата зима на riche версията  Mr. Green , пробвах мостра много ми хареса. Ако някой има отзиви за Lingere версията да докладва, защото се чудя дали да не си взема него за есента  newsm78 , а за зиматаще е  riche   Flutter

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Нещо напоследък не съм доволна. Аз ползвам Normaderm лосионите, а крем Oligo 25. Обаче от два месеца насам нещо не е наред. Тъкмо подмених тоника. Лицето ми е ад. Кожата м исе лющи.

# 27
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Има ,има нещо -няма крушка без опашка,явно аптекарите недоволстват от настъпилите промени-рано или късно всичко ще се разбере. Thinking

# 28
  • Мнения: 42
Да ползвам Vichy Aqualia Thermal  Legere и съм доволна; Преди това бях с Avene Hydrance optimale,  който също е много добър (има и защитен фактор 15), но го смених защото, от козметички знам, че кожата не трбява да се свиква постоянно с един и същ продукт. Доколко са прави нямам представа, но засега кремчето  действа добре на кожата ми. A за около очите не е подходящ, дори ми залютя - мисля че за тази област трябва да се ползва специален продукт.

# 29
  • Мнения: X
Здравейте Hug Попадна ми една мостра на новия крем на Vichy-Aqualia Thermal, хареса ми, но не мога да преценя само от мострата... Някой дали си го е купил вече? Питам, защото напоследък Vichy не са това, което бяха и не ми се рискува. Но пък може да са подобрили качеството Thinking 

Точно този ползвам и съм много доволна.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт