Vichy?

  • 20 008
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 134
дадоха ми мостра на Aqualia Thermal Rich и много ми хареса
купих си го за 32лв от ремедиум - варира както каза една мама между 30-35лв
стращно съм доволна

редовния ми номер е
купувам крем мажа се няколко пъти и го давам на майка ми,
но този няма да го дам вече 3 седмици го ползвам
и кожата ми изглежда и я чувствам доста по-добре

Все пак за всеки е различно едни са доволни от едно други от друго
примерно Нивея никога повече няма да си купя - пробвала съм два различни крема - катастрофа на третото мазане цялото лице ми ставаше на червени петна

# 76
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
а,някой да е ползвал специално TERMAL FIX 2

Да, добро кремче е - попива добре,хидратира и до тук с неговите функции. Flutter

# 77
  • Мнения: 4 053
............ и до тук с неговите функции. Flutter

в смисъл   Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 132
От години ползвам само Виши.Супер доволна съм,като се има предвид чувствителната ми кожа.

# 79
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
............ и до тук с неговите функции. Flutter

в смисъл   Rolling Eyes
В смисъл,че е за дехитратирана кожа и неговата функция е да възстанови водния баланс на кожата. Crazy

# 80
  • Мнения: 4 053
............ и до тук с неговите функции. Flutter

в смисъл   Rolling Eyes
В смисъл,че е за дехитратирана кожа и неговата функция е да възстанови водния баланс на кожата. Crazy

м, това го знам и аз,
исках да разбера дали наистина действа така

# 81
  • Мнения: 3 459
Така и така стана въпрос за всички продукти на Виши, та да ви питам някой използвал ли е шампоана им за мазен пърхут да каже дали има ефект  Thinking  Препоръча ми го една фризьорка преди време, ама първо реших да ви питам и тогава да купувам, че ми писна да прилагам метода проба-грешка.  Косата ми е мазна с много чувствителен скалп и не знам какво да я правя вече  newsm78  Хора, помагайте, че малко по-малко оставам без коса. Ей сега тъкмо си измих косата и събрах една топка косми, след малко като я среша минимум още толкова. Трябва ми нещо, което хем да ме избави от пърхута, хем да ми щади кожата на главата, че да ми остане малко косичка, колкото да не е без хич  Grinning  Предложения  Thinking  Благодаря ви   bouquet

# 82
  • Мнения: 4 053
шампоана не съм ползвала, но има ампули на Виши против косопад,
и определено вършат добра работа, пробвай

# 83
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Няколко пъти съм ползвала шампоана на Виши против пърхот за мазен скалп.Мога да кажа,че съм ДОВОЛНА,но не извършва чудеса все пак.Косата ми ставаше по-твърда,дори имаше и блясък.Но това е на моята коса, все пак всяка е различна.Но преди няколко години бях много очарована от Виши и тогава не се поколебах да си го купя.
А забравих да кажа,че и пърхота ми се поизчисти.А мъжът ми имаше много-много и при него имаше видими резултати,не че при мен бяха невидими Laughing
Дано съм била полезна!  bouquet

# 84
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да ,Мони кремчето работи-определено ще останеш доволна. Това лято го ползвах и поне на мен ми помогна да възстановя водния баланс,сега продължавам с новия на Виши.  Simple Smile

# 85
  • София
  • Мнения: 10 858
Последното, което ползвах е Термал фикс 2 /простете за латиницата/, не ми допадна. Твърде мазен ми дойде.
Ползвала съм и пяната Олиго 25, и крема зеленият от серията - и днете ми харесаха много.
Но м/у пяната на Виши и пяната на Галеник - втората е в пъти по-добра Peace

# 86
  • Мнения: 776
Така и така стана въпрос за всички продукти на Виши, та да ви питам някой използвал ли е шампоана им за мазен пърхут да каже дали има ефект  Thinking  Препоръча ми го една фризьорка преди време, ама първо реших да ви питам и тогава да купувам, че ми писна да прилагам метода проба-грешка.  Косата ми е мазна с много чувствителен скалп и не знам какво да я правя вече  newsm78  Хора, помагайте, че малко по-малко оставам без коса. Ей сега тъкмо си измих косата и събрах една топка косми, след малко като я среша минимум още толкова. Трябва ми нещо, което хем да ме избави от пърхута, хем да ми щади кожата на главата, че да ми остане малко косичка, колкото да не е без хич  Grinning  Предложения  Thinking  Благодаря ви   bouquet

Здравей, за мазен пърхут и чувствителен скалп ти препоръчвам на Ducray - Kerytol, сртува около 19 лв. Има го във вариант за мазен пърхут под формата на прашинки, като "сняг", ох как го обясних само ooooh! Crazy и за мазен пърхут като плаки ( когато по скапла има мъртви клетки). Много съм доволна от него Hug, колко ли шампоани не ползвах, само той ми успокои скалпа, премахна значително пърхота и регулира омазняването. На Vichy шампоана по мое мнение не струва Whistling. Даже ми омазняваше допълнително косата, а пърхота изобщо не премахна #Cussing out
Ако обаче имаш косопад, по-добре се консултирай с дерматолог. Чувала съм положителни отзиви за ампулите на Vichy от мои приятелки, но по-добре потърси комепетентно мнение  bouquet

# 87
  • Мнения: 3 459
Благодаря ви   bouquet Съжалявам, че съм така кратка, ама трябва да излизам, после ще ви пиша  lovekiss

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 1 747
Така и така стана въпрос за всички продукти на Виши, та да ви питам някой използвал ли е шампоана им за мазен пърхут да каже дали има ефект  Thinking  Препоръча ми го една фризьорка преди време, ама първо реших да ви питам и тогава да купувам, че ми писна да прилагам метода проба-грешка.  Косата ми е мазна с много чувствителен скалп и не знам какво да я правя вече  newsm78  Хора, помагайте, че малко по-малко оставам без коса. Ей сега тъкмо си измих косата и събрах една топка косми, след малко като я среша минимум още толкова. Трябва ми нещо, което хем да ме избави от пърхута, хем да ми щади кожата на главата, че да ми остане малко косичка, колкото да не е без хич  Grinning  Предложения  Thinking  Благодаря ви   bouquet
Бях го купила за моя мъж,помогна му почти веднага при положение,че преди това пробвахме др.продукти без някакъв ефект.

# 89
  • Мнения: 4 053
Да ,Мони кремчето работи-определено ще останеш доволна. Това лято го ползвах и поне на мен ми помогна да възстановя водния баланс,сега продължавам с новия на Виши.  Simple Smile

днес си взех AQUALIA THERMAL-light
след 10 -тина дни ще коментирам резултата

Общи условия

Активация на акаунт