Бременна неомъжена!

  • 6 967
  • 160
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 555
Няма никакво значение.  Peace И ние не сме женени. Решихме да чакаме докато си направим един отбор от шаферчета.... hahaha Joy hahaha

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 197
Аз съм омъжена, но познавам хора,които имат деца но нямат брак.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 423
 Аз съм омъжена, но едва ли ще има някакъв проблем за детето ако нямате брак.  Peace

# 18
  • Мнения: 3 069
И аз съм омъжена.
А дали това, че вие не сте женени с таткото ще се отрази по някакъв негативен начин на детето зависи само от теб.Ако ти го приемаш за нормално, детето ще го разбере.
Не мисля, че е проблем.

# 19
  • Мнения: 7 474
Омъжена съм, но  ако за теб не е проблем това,
 няма за какво да се притесняваш,детето ще носи имената на бащата  Peace
Сватба, ако решите и по-натам можете да си направите,стига желание да има Laughing

# 20
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Стига таткото да го припознае - няма никакво значение дали сте женени или не.
Всъщност самият брак има някаква тежест единствено, когато единият от семейството почине, другият безпроблемно да го онаследи.
Децата, когато са припознати от бащата, са с пълни права на наследници. Peace

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 238
Не съм омъжена,но това няма абсолютно никакво значение щом двама души се обичат.Планувам да се омъжа,но просто по по-нетрадиционен начин и ще стане след като родя.А за детето е важно да има родители които се обичат,един подпис няма да ви направи по отговорни родители,нито ще промени живота ви.

# 22
  • София
  • Мнения: 408
Здравей,аз също не съм омъжена и мисля,че няма никакъв проблем за детето Peace

# 23
  • Мнения: 402
Ние с тати също нямаме брак, но пък си имаме най-хубавите деца и когато подавам доходи за детски не ми искат неговите, което много ме улеснява.

# 24
  • Мнения: 564
И ние нямаме брак и досега не съм срещала проблеми.. Може би някой ден, за удоволствие на децата (  дай Боже да си имаме още Simple Smile ) може и да спретнем някоя сватбичка  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 307
Омъжена съм,но не мисля че е проблем за детето ако родителите не са подписали в гражданското,най-важното е да се разбират и обичат.  Peace

# 26
  • Мнения: 5 250
И ние нямаме брак, но си имаме едно прекрасно момченце. Още като се роди баща му го припозна и до ден днешен не сме имали никакви проблеми. Дори бил казала, че донякъде това си има своите положителни страни  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 251
Не сме женени с таткото, пък не сме и искали да правим сватба. То ако един подпис прави взаимоотношенията по-добри или по-лоши-значи сме я закъсали много. Пък и за бебо е ясно кой му е баща. Даже ако си омъжена и се разведете след време -пак същата работа, ама доста по-усложнена от документи.

# 28
  • Мнения: 871
Ние се оженихме когато голямата ни дъщеря беше на 1г и половина Grinning Дори и да не бяхме нямаше да е проблем, щом мама и тати са заедно и се обичат Peace

# 29
  • Мнения: 34
омъжена съм, но само защото съпругът ми настояваше за сватба. аз не исках да се женя, а бях бременна. не виждам какъв проблем би могло да има за детето. лека и безпроблемна бременност ти желая, радвай се на хубавите мигове  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт