Бременна неомъжена!

  • 6 986
  • 160
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 103
За мене брака е важен, омъжена съм от преди да забременея.
Не бих родила без брак, такива са разбиранията ми. Peace

# 61
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
За да сте заедно , за да имате дете , за да сте щастливи  не мисля , че брака е най -важното !Въпрос на личен избор-с брак или без !За детето няма да имаш проблеми !

# 62
  • Мнения: 8 505
Аз не съм омъжена.
Не виждам проблем, нито пък разлика.

Разлика наистина няма.Оженихме се когато дъщеря ни беше на 7м.

# 63
  • Мнения: 1 216
Неомъжена с 2 хлапета! Живеем заедно от 7 години.

# 64
  • Мнения: 205
Омъжена съм

# 65
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Омъжена съм с дъщеря на 3.6г Peace.Но няма никакво значение дали си сключила брак или не ,познавам много хора които са много щастливи и без да са се подписали в съвета и други които са се развели  на първата година Wink.Въпроса е в това каква искате вие и как вие се чувствате добре! Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 2 217
Много са неприятни изказвания от рода на това, че бракът е безмислен - ние, омъжените, сме направили нещо безмислено излиза....Както и да е....
По темата: проблеми може да има единствено от юридическа гледна точка, някога, при въпроси с имоти, наследства и т.н. , а това за мен не е маловажно.
Колкото и да се обичат хората, понякога стават разни неща, които ако си направил "глупостта" да подпишеш, може да се избегнат.
Това си е мое мнение обаче  bouquet
И що пък да не подпишат хората, щом толкова се обичат....не разбирам.... newsm78

# 67
  • Мнения: 20
Неомъжена съм и в общи линии не се радвам от факта че таткото припозна детето. Хубаво си повисли можеш ли да разчиташ и за напред на човека до теб, за бебо няма никакъв проблем, вече можеш да го запишеш и на твое име или на името на баща ти с негово съгласие. Дано мъжа до теб е свестен, за да не ти създава ядове след това.

Леко раждане и здраво бебче

# 68
  • Мнения: 1 715
Аз съм омъжена Peace. Едва ли ще има някакъв проблем за детето ако не сте сключили брак. Много хора вече са така
Peace

# 69
  • Мнения: 200
Аз съм неомъжена и не мисля че имам някакъв проблем. Напротив. Много от моите наборки се омъжиха веднага след завършване на училище и сега половината са с разводи и дечурлига. Всичко е относително и има значение връзката ви и човека с които сте. Свадба се вдига лесно!

# 70
  • Мнения: 2 336
Живот и здраве ще родя второт си дете омъжена. Но зарязана от таткото. Така че ползата от брака в тоя случай е нулева.
Пожелавам ти да родиш здраво бебе и да си го гледате двамата с любов. Това е най - важното.

# 71
  • Мнения: 406
Колко от вас са омъжени за партниорите си с които имат или чакат дете?!
Живеем заедно чакаме детето заедно но дефакто не сме семеиство според закона.
Смятате ли че може някой ден да е проблем за детето?! Rolling Eyes
Да, с две деца сме и вдругиден на 17.10.2007 ще станем семейство според закона.  bouquet

# 72
  • Русе
  • Мнения: 22
Ние с таткото се оженихме  4 месеца и половина след раждането на сина ни. Нямаше никакъв проблем преди това. Той го припозна, носи неговоте имена. Heart Eyes

и ние ще сме така. Ако всичко е наред бебето ще се роди през февруари, а сватбата ще е през юни. Просто така си решихме. Таткото ще припознае детето и готово. А сватбата после! Какво толкова. Резултатът е един и същ.

# 73
  • Мнения: 123
И аз -омъжена.
За да сте заедно , за да имате дете , за да сте щастливи  не мисля , че брака е най -важното !Въпрос на личен избор-с брак или без !За детето няма да имаш проблеми !
.Успех и леко бременеене Hug

# 74
  • Мнения: 1 701
И ние не сме женени, няма проблем за сега.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт