Помощ за българските деца

  • 10 171
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 242
Мадами, привет!

Слушам и изпълнявам. Торбичките и другите работи ще полетят във вторник към Нат. Списък ще направя.
Мислех си да взема сладости ала големи опаковки. Например милки уей, марс, сникерс, харибо-разфасовани на малки торбички. Така ще има за всеки по нещо и няма да се карат или да си гледат в торбичката.

Много хубави картички, браво на майсторицата!

# 256
  • Мнения: 1 636
Нат,трябва да е моят,zаЩото в zендунгсферфолгунга ми покаzва,че е предаден.На пакет6айна отгоре е и моето име,памперскартон  Wink

# 257
  • Мнения: 1 610
Ей това с размерите и ръстовете беше кур капан.  Rolling Eyes Нямам нищо в колетите толкова малко.Ама, мислех си кви са тия дебели деца, хем крак 30, хем 36 номер...абе кво да ви кажа, българска работа!
На мен ми е все тази откъде ще купим душгеловете и прочие, но не е ли по-добре да не се мъкнат от тук, ами от България. хубаво сметнете килограмите и кубатурата. Да не се товарим допълнително с разходи по транспорт. Вие си знаете де!
Пуснах колетите  с Хермес, един картон от памперс гигапак, един картон от памперс мегапак. Не мога да кажа точно колко килограма, но всеки около 5кг. Чико, ася, кате, мерси за линковете и съветите. Чико ти къде го гледаш тоя сендундсферфолгунг..В нета ли?

# 258
  • Мнения: 1 636
Риен,Щом с Хермес си пуснала погледни тук http://privatpaketservice.hlg.de/wps/portal/PRIPS_DEU/SENDUNGSSTATUS

# 259
  • Мнения: 1 242
Риен, по принцип всяка една пощенска служба има възможност за "преследване" на пакета. Wink

# 260
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
вижте картичките за децата: за момичета и за момчетата.

на мястото на многоточието ще е името.

моля за предложения за текст. този е само за пример....

Шехи предложи различни картички за всяко дете, когато имат рожден ден. Peace

# 261
  • Мнения: 911
Асе, страхотни са!
Само според мен е по добре "да ти помага и да те паzи" при момичетата, а при момчетата "подпомага" ми е малко странно.

# 262
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Асе, страхотни са!
Само според мен е по добре "да ти помага и да те паzи" при момичетата, а при момчетата "подпомага" ми е малко странно.

Серди, за момчетата нямах идея какво да пиша. хем да пасва на снежния човек, хем да е някакво пожелание за ангел пазител.

затова съм написала да давате идеи Hug

радвам се, че ти хареват.

# 263
  • Германия
  • Мнения: 8 106
картичките са яки!аз се надявам в петък да смогна да стигна до пощата

# 264
  • Мнения: 1 294
Момичета идеята за картичките е супер, ние мислехме да правим на ръка специални, но после се отказахме за да спестим време, сега мислим да плагиатстваме вашата идея ако нямате нищо против. Но кажете коя програма ползвате за направата на тези примери, изглеждат като че сте ползвали готови мотиви, видях доста момичета във форума ползват подобни за рамки, картички и т.н., но аз не се сещам за програма с такива патерни? Ще ми подскажете ли?

# 265
  • Мнения: 1 610
Видях картичките! супер са...и на Вечка са яки.Според мен обаче повече от два модела,които ася е направила, е не на всеки различна, но все пак на всеки 4 човека да се повтар, ще е супер супер готино!
Браво момичета! Отивам да чета хоби форума и да се уча на рамкиране с фотошоп.
Цунки!

# 266
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
но все пак на всеки 4 човека да се повтаря, ще е супер супер готино!


това е много работа newsm78

# 267
  • Мнения: 1 610
но все пак на всеки 4 човека да се повтаря, ще е супер супер готино!


това е много работа newsm78
Ба! Много работа! те са 44 деца , значи 11 мал 4, още 9 мустера ти трябват  Laughing Много съм готина, а . На чужд гръб и 100 тояги са малко !  Laughing

# 268
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Ба! Много работа! те са 44 деца , значи 11 мал 4, още 9 мустера ти трябват  Laughing Много съм готина, а . На чужд гръб и 100 тояги са малко !  Laughing

не ползвам мустер  Rolling Eyes, само човечетата съм взела наготово. другото го правя....
отива ми доста време, не съм спец на фотошоп

# 269
  • Германия
  • Мнения: 8 106
ася, за кога искаш да са готови? Ако трябва да ударя едно рамо с творенето, ако ми дадеш vorlage newsm78

Общи условия

Активация на акаунт