Помощ за българските деца

  • 10 172
  • 304
  •   1
Отговори
# 270
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
ася, за кога искаш да са готови? Ако трябва да ударя едно рамо с творенето, ако ми дадеш vorlage newsm78

ами и аз летя на 12.11, смятам в Бг да ги вадя.

Шехи тези дни ще ми даде имената на децата.
мога работните файлове да ти пратя.

ще се радвам да помагаш. Hug

прати ми на лични скайп или мейл.

# 271
  • Мнения: 911
не съм сигурна, но си мисля, че е по-добре да са еднакви картичките. Иначе може на дете 1 да хареса много повече картичката на дете 2 и така...тъпо zвучи, zнам...

# 272
  • Германия
  • Мнения: 8 106
а може ли да сложа напр. джобно калкулаторче или ще има проблем newsm78

# 273
  • Мнения: 3 521
Ася, виртуални аплодисменти. Картичките са невероятно весели!

Иначе може на дете 1 да хареса много повече картичката на дете 2 и така...тъпо zвучи, zнам...

Съгласна съм, не ми звучи никак тъпо Naughty

# 274
Картичките са страхотни много мили - поискайте от дома нещо индивидуално за всяко дете - примерно
какво обича да прави, да рисува, да пее, да казва стихчета, да бяга да измисля истории и др. и включете това в пожеланието.Примерно Весели и Щастливи дни на малката художничка!Нека твоят ангел -хранителбди над теб !
Ако не прави нищо особенно, детето може да се нарече, златокоска, къдрушка, веселушка и какво ли не - ако получите такива подробности пратете ги на лични, ще измисля толкова пожелания, колкото са децата!

# 275
  • Мнения: 193
Morgen morgen,

картичките са много готини, идеята с малките лакомства на Мyнка също е супер, можете в БГ да разпределите и химикалите по пакетите! Какво друго можем да им сложим в пакетчетата newsm78?

А да за козметиката и аз мисля като Риен, че стават много килограмите. Но пък ако имаме място и е нещо специално я Винтертраум, Ванила или Шоко Душгел може да се вземе:))

Лек ден, изпълнен с много усмивки!

# 276
  • Мнения: 11 341
Аз ще пращам моя колет след вторник, защото ми се събраха много работа и празници - годишнина, денден, продажбата Crazy

# 277
  • Мнения: 3 521

гледах сладурести ташен вермер в КИК,някое шалче, ръкавици, ролково дезодорантче, червилце(?)...или просто да се пратят по още 5 евро на Шехи, защото от Метро в Пловдив може да се купи ВСИЧКО - като започнеш от малките Милкиуей и Марс, за които Мамуната писа,минеш през Адвентскалендарите и спреш на щолени и шпекулациус, а транспорта струва кинтиии....

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 10:34 от surfline

# 278
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

гледах сладурести ташен вермер в КИК,някое шалче, ръкавици, ролково дезодорантче, червилце...или просто да се пратят по още 5 евро на Шехи, защото от Метро в Пловдив може да се купи ВСИЧКО - като започнеш от малките Милкиуей и Марс, за които Мамуната писа,минеш през Адвентскалендарите и спреш на щолени и шпекулациус, а транспорта струва кинтиии.

Шехи писа, че 100 кг багаж струват колкото 200 кг. а до сега нямало 200кг събрани.

сега ще поръчва от Россманн и ще ги праща на Нат.

# 279
  • Мнения: 3 521
ОК,това не го знаех-тогава има мегдан за действие Peace.

# 280
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
говорих с Шехи, както стана ясно. информация какво обичат да правя децата е почти навъзможно да се вземе.
явно добрата идея с различно пожелание отпада, поради лоша комуникация.

вие не дадахте идеи какво да е пожеланието, особено на момчешката картичка.

еднакви картички или различни?
аз не мога да измисля още 9 варианта newsm78, честно.

според мен еднакви е ок, защото Шехи поръча различни душгелове. момчетата ще се сдобият с мъжка серия Joy

# 281
  • Мнения: 7 605
Не съм ви 4ела пове4е напоследък, та кажете ми моля, има ли оЩе нужда от дрехи и обувки и ако да, какви раzмери (немски ако може)?

Мерси   bouquet

# 282
  • Мнения: 3 521
Татяна, ето списъците

Цитат
обувки
№ 30 ,2 момичета 2 момчета
    32, 2 момичета
    34, 5момчета и 1 момиче
    36,3момчета и 5 момичета
    37,2момчета и 3 момичета
    38, 3момчета и 4 момичета
    39,2 момчета и 1 момиче
    40, 4 момчета
    44,45,46 по един чифт за момче

дрехи
 
№36,1момче
    38, 3момчета и 4 момичета
    40, 3 момчета и 3 момичета
    42, 8момчета
    44, 3момчета и 5 момичета
    46, 1 момче и 2 момичета
    48, 2момчета и 2 момичета
    50, 3момчета
     52,1 момче
    54, 2 момчета

Ето едно уточнение за ръст и размер от нора 13
Цитат
на № 36 - 128 ръст

на № 38 - 134 ръст

на № 40- 146 ръст


Ето и табличка за по-големите размери - гледай в дясната половина

# 283
  • Мнения: 7 605
Мисълта ми беШе друга, дали сте събрали ве4е достатъ4но. Ще питам другоя4е, имате ли нужда от женски дрехи, немски раzмер 36, женски обувки евентуално, раzмер 39, мъжки дрехи раzмер М, мъжки бувки 44?

# 284
  • Мнения: 1 335
Шехи е купила 50 бр душ гел, 15 от тях мъжки:за по-големи момчета, другите са различни видове с различни аромати.
2бр. течен сапун за ръце и два броя пълнители за тях по 500мл. Теглото на този кашон е 16.600 кг. Кашона с поръчката е изпратен на адреса на Нат. Шехи ще и напише номера на поръчката на е-майл.
Дрехите са изпрани, но в понеделник ще пусне колет с опис на тегло и кубатура.

Това от мен.

Общи условия

Активация на акаунт