Ски - 2007/2008

  • 10 169
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 768
А знае ли някой колко струват ски под наем, в случай че се пътува със самолет?


миналата година пълна екипировка беше 25-30 евро, в зависимост от пистата и времето за което наемаш

# 16
  • България-София
  • Мнения: 573
Ние бяхме миналата година в Кицбюел. За 320 евро - 7 нощувки+закуски и ски пас за 6 дена в семейно хотелче в Аурах(дано не бъркам името). Тази година изпуснахме да резервираме навреме и ще ходим в края на февруари за 420 Евро, пак там. Става въпрос за апартаментчета с напълно оборудвани кухни.

# 17
  • Мнения: 603
Нека в тази тема да поговорим за зимните комплекси. Споделете си мненията за хотели, обслужване и цени.

На нас ни предстои да решим къде да отидем на ски и за това пускам тази тема. Peace

# 18
  • Мнения: 234
Записвам се и аз.Ще следя темата с интерес.Нашите предпочитания са за Пампорово,но нищо още не съм избрала.

# 19
  • Мнения: 603
Аз също съм се спряла на Пампарово, но не съм решила кой хотел.

# 20
  • Мнения: 234
май само двете ще си пишем Thinking
Аз съм избрала /за сега/ хотел Манастира3,защото е на самата писта и ще е по-удобно за децата.

# 21
  • Мнения: 234
но за посрещане на Нова година ми се струва,че не е много удачен.....нека завали снега пък ще мислим Grinning

# 22
  • Мнения: 603
Аз предпочитам февруари да ходя на ски или преди коледа.

Може да се включат и други съфорумки с мнения и препоръки за хотели на Пампорово.
Аз съм била в хотел Пампорово. Обстановката е добра, топло е, но хотела е далеко ски пистите.

# 23
  • Мнения: 326
Здравейте. И аз да се вклюва в темата за ските  Laughing Ние последните 2 години ходим на Мальовица, отсядаме в х.Ален Мак. Но още преди месец се обадих по тел.за да резервирам места и се оказа, че всичко до края на февруари 2008 беше заето Cry. На Паничище също не е зле стига да има сняг, защото е по ниско.

# 24
  • Мнения: 1 655
 И аз ще следя темата с интерес. Ние сме също в чуденка къде да ходим на ски, предпочитаме края на февруари началото на март. Държим обаче на да има лифт, а не влекче . Последните години все януари и голям студ беше, така се случваше просто.
Добре ще бъде и тези които ходят на ски в чужбина да споделят мнение относно места, условия, цени.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 099
Пакетна цена с тур-оператор за Алпите (Швейцария, Австрия) е по-евтин и далеч по удачен избор. Българските зимни курорти, уви, последваха летните - скъпи и тъпи.

# 26
  • Мнения: 2 768
Пакетна цена с тур-оператор за Алпите (Швейцария, Австрия) е по-евтин и далеч по удачен избор. Българските зимни курорти, уви, последваха летните - скъпи и тъпи.

и аз повече в БГ ски-курорт не стъпвам  Naughty

да чакам по 40мин за лифт, блъсканица на пистата (защото никой не съобразява легловата база с капацитета на съоръженията), няма места за паркиране и за всичко това да ми искат луди пари?! Да-да!  Stop

# 27
  • Мнения: 1 426
В Пампорово били пуснали чисто нов 6 седалков лифт. Кой ли е?

# 28
  • Мнения: 1 655
Пакетна цена с тур-оператор за Алпите (Швейцария, Австрия) е по-евтин и далеч по удачен избор. Българските зимни курорти, уви, последваха летните - скъпи и тъпи.
Ако може малко повече инфо. Сами ли си организирате  или с тур агенция, ако може споделете къде по точно сте били и сте доволни.
Еtа, моля сподели и ти къде сте ходили.
На мен също ми се иска да пробваме някъде в чужбина на ски, но така на сляпо не ми се рискува. Винаги до сега като реша да ходя някъде в чужбина чета във форума и до сега не съм сгрешила като съм се вслушвала в съветите ви. Благодаря.

# 29
  • Мнения: 404
И мен ме интересуват оферти за ски в чужбина. До сега всяка година сме ходили на Банско, но вече искаме да разнообразим. Моля споделете оферти за чужбина и впечатления от алпийски курорти.

Общи условия

Активация на акаунт