За коланите за стягане след раждане

  • 23 432
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Пробвах с едно клинче от ДаНет, но след 2-3 обувания се отказах. Коремът ми се прибра за 1 месец без колани и пристягане.

# 16
  • Мнения: 179
носех го още от следващия ден след раждането и резултата е ,че се прибрах в къщи без корем,но за по - сигурно го носих още 20 дни Wink

# 17
  • Мнения: 1 006
На мен лекарите в болницата ми казаха да си купя такъв колан.Носих го около 4-ри месеца само през деня,вечер го свалях.Вече няма спомени от корема ми. Grinning

# 18
  • Мнения: 175
Моята лекарка ми разреши да си сложа колан 1 месец след като родих. При мен има ефект - коремът ми започна да се прибира и някои дрехи вече ми стават. Преди можех да си нося само дрехите, които носех като бременна.  Grinning

# 19
  • Мнения: 3 157
аз съм ЗА колана-засега съм го само 25дни,но корема ми почти се е прибрал.Акушерките в родилното казаха,че мога да си взема и най-обикновен за кръст се водят по принцип,не е специално за родилки и затова си взех такъв,но предполагам,че тези за бременни са по-добри,ако имаш възможност си вземи,чувала съм много добри отзиви за този на чико,но е някъде към 70лв

# 20
  • Мнения: 10
Момичета отзивите ви са много добри.На мен още в родилното ми казаха да не си взимам,както по-горе е обяснено , защото мускулите стават мързеливи.Но имам корем и то не малък ,к нишо мое не ми става още , бебо е на 5 м и 20 дни.Дали не е късно да си взема и аз? А има и още нещо,доста си хапвам ,защото иначе нямам кърма ,прителка ми каза , че при нея няма такава зависимост,но при мен е така щом не ям няма и кърма.

# 21
  • Мнения: 2 309
Като всяко нещо има ЗА и ПРОТИВ...
Носех такъв колан 4м нон-стоп.Махах го единствено,когато влизах в банята.
Не са ми станали мързеливи мускулите.

# 22
  • Мнения: 701
Нося го и да си призная понякога,особено в жегите едва го издържах.

# 23
  • Мнения: 27 524
Ползвахте ли такива колани след като родихте и имаше ли някакъв ефект е въпросът ми?

Не и не.
Не ги смятам за потребни и полезни  Naughty

# 24
  • Мнения: 4 621
Носих такъв колан веднага след изписването по 1 час сутрин и вечер Peace

# 25
  • Мнения: 1 243
Нищо не помагат коланите,моя корем все още седи все едно съм бременна в 5тия месец това ми е болната тема за прибираето на корема фаида никаква от тия колани Sad

# 26
  • Мнения: 4 405
след 10 ден,сложих и го носих до края на 3 ти месец като на три пъти ми се налагаше да си купувам по малък размер,защото постепенно се прибирах.Преди беб да стане на 4 м. вече не ми личеше че съм родила.Не съм правила диети,не съм спортувала и кърмя . Peace


носих го денонощно Peace

# 27
  • Мнения: 5 362
Да,ползвах.
Имаше ефект Peace

# 28
  • Мнения: 2 381
Не съм ползвала.

# 29
  • Мнения: 43
Съдейки по себе си и четейки отговорите на другите момичета - маи е супер субективно. Аз родих нормално и в деня на изписването почти нямах корем...изглеждах все едно съм хапнала повечко:-) Носех колан за всеки случай след като се прибрах у дома

Общи условия

Активация на акаунт