яко подсечено дупе

  • 27 058
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 663
момичета, с лайка, със смрадлика измивах и нищо. имам чувството а и изглежда че се влошава. днес ще го водя на лекар, пък ще видим. недава да свала памперса, а да го мия изобщо дума да не става Sick

# 16
  • Мнения: 317
Пиши после какво ти казаха лекарите! Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 663
водих го на лекар, от там ни пратиха в кожна клиника. утре ще ходим и ще пиша newsm78

# 18
  • Мнения: 479
Ще чакаме, дано всичко да бъде наред

# 19
  • София
  • Мнения: 44 120
при нас веднъж се стигна до ранички...та тях туширах 1 път на ден с фуксин...иначе илансинох много е помагал....може да питаш и в някоя аптека, забърквали мноогоо добри кремове за подсечено дупе...но аз не съм ползвала...това от мами от форума съм чела за този аптекарски елексир....

# 20
  • Мнения: 455
И дъщерчката ми имаше такъв период.Оказа се че е от пелените на Памперс-от лентата,която прави урината в гел!

# 21
  • София
  • Мнения: 44 120
е при тях явно е от дрискането Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 718
Линола фет  Peace

# 23
  • Мнения: 5 026
Аз редувам хума с Бочко. Онзи  ден купих хума, която се оказа фалшива, та да не казвам сега на какво му прилича дупето  Sad

# 24
  • София
  • Мнения: 22
крем baby tan. купува се от аптеките. евтин е, но на нас след родилното само той ни помогна. дупето на дъщеря ми беше цяото зачервено и на люспи.

# 25
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Георги много се подсичаше като бебе, спря чак когато свалихме памперса. Мажех го с едно домашно кремче от дефламол, цинкова мас и зехтин в равни количества, когато е бил на рани ги третирах с фоксин или едно дето не му помня името - лилаво беше и го пудрех с бебешка пудра, но не помня вече каква. Дупето се подмива с отвара от лайка или смрадлика, оставя се да подиша голичко и да изсъхне и чак тогава се маже с каквото и да е. Когато не е бил много подсечен помагаха Бочко и Бюбхен.
 Успех и дано е просто подсечено заради разстройството! Hug

# 26
  • Мнения: 867
Мустела - витаминозен крем за подсичане. По-добро няма. За два дни ще го оправи.

# 27
  • Мнения: 8 917
При нас помогна правено кремче от аптеката Peace

# 28
  • Мнения: 2 829
универтан -от аптеката- Peace

# 29
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Опитай да намажеш подсеченото с обикновено масло. На дъщеря ми й помагаше. Ако имаше мокрещи ранички, слагах Топоцин.

Общи условия

Активация на акаунт