Oktoberfest ни зове, мамите в DE- тема 47

  • 12 007
  • 303
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 610
Опсала, дотъркулих се до компа!
Извинявайте, че ще прекъсна вашите горещи компютърни страсти, но искам да се намеся с важно съобщение:
Чета реклама в Билд на Силомат дражета.С малко по-различно активно вещество, а не онова/clonbuterol/, което предизвиква сърдечна недостатъчност и лани някой пукна от него. Големи изроди , бееее! Дори най-проверения лекарствен препарат , съществуващ на пазара да е, няма да го близна...
Хайде лека вечер!

# 76
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Буааа завиждам за майките свежарки, които си имате. Аз навремето дуднех на моята да я науча поне как да се справи с мейл, ама неееее, не разбирала, не знам се какво, не знам си защо.
 Sad

# 77
  • Мнения: 1 584
Добро утро!

Ето малко снимки от мн, ако ви се гледат планински пейзажи

къщата

Riffelsee & Matterhorn


Matterhorn


# 78
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
добро утро,

Майра ме разсъни с тези прекрасни гледки. Laughing

като го гледах и пак ми се допътува. чудя се дали да не мръднем някъде за 2 дена преди да идем до БГ newsm78
ще погледна къде може да идем уикенда Flutter

# 79
  • Мнения: 911
Майра, голяма красота.
Къде сте, девойки? Бейбища?
Много се радвам на есента, крайно време беше. Спохождат ме вече и коледни настроения чат пат.

# 80
  • Мнения: 3 880
Майра, страхотни снимки.  Simple Smile Балсам за окото Wink

Серди, аз все още вътрешно се боря срещу коледните настроения Simple Smile
Преживях го някакси, когато последната седмица на август изкараха лебкухените, обаче вчера направо се стреснах, когато заобикаляйки последния рафт в супера, пред мен се ширна "коледния базар" ooooh! то топки, то гирлянди, то белобради дядовци.... еее рано ми е още Wink (всяка година така се възмущавам Laughing)

# 81
  • Мнения: 911
Биба, то си е въzмутително, но аz просто не мога да се боря.....

# 82
  • Мнения: 3 521
Moin moin,

Много, моля, спрете употребата на мръсни думи като Лебкухен, Щолен, Глювайн, Крапфен и т.н. Crossing Arms  newsm34 Трябва ли да споменавам, че в Нюрнберг бекерите се надпреварват кой ще извади най-големите, най-дебелите и с най-много бадеми лебкухени Mr. Green . Първите партиди се пускат около 20 Юли.
Николаус-и и Крискинд-чета се мотат и по нашите витрини. Лошо няма, трябва да има работ за домакините Wink. Февруари месец ни налазват Остернхазе-тата и това ми се струва далеч по-гадно - умираш от студ, 10 см. сняг и лед, а насреща ти се кикерчат разни зайци по къси панталони  ooooh!.

Майра, невероятни снимки Peace. Явно и Малчо-алпинист си гледате Laughing

Мисти, радвам се, че се оправи с билетите! Няма проблем с личните карти, само на "гурбетчиите" правят чат-пат проблеми.

# 83
Хо Хо  Хо  Wink
Голям чат.  Докато иzчета всички писания ...
Много сте предколедни. В хобитата гобленарките също. Правят много красиви коледни миниатюрки и много красиви картичнки с тях  вече Wink

# 84
  • Мнения: 1 768
Здравейте на всички! Stop

Като за начало- едно стихотворение за есента .

Вървя,
събирам си листа,
листенца пълни с есенна душа,
а дъждецът тихичко ръми
и мокри моите коси.

Ветрецът леко свири
и нашепва с камбанен звън
за есен тъй ухайна.


Нещо интересно от днес. www.morgenpost.de/content/2007/01/02/berlin/874482.html

За всички,които са пропуснали предаването  с Люси от "No Angels".
http://www.sat1.de/ratgeber_magazine/blitz/videos/content/22263/

Mистик, радвам се,че успях да те изненадам.И ти ме изненада приятно.

Имам една молба. PraynigМоже ли някой от вас,който би имал време,желание и търпение, да ми обясни,къде се намират на клавиатурата буквите,които заменям с числа,също как се проверява правопис.
Виждам,че има хора,които съм дразнела с правописа си,затова ще се опитам да изгладя нещата,доколкото е възможно.
Предварително благодаря,ако някой се отзове на молбата ми.

  bouquet

До скоро!

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 15:14 от Vessito

# 85
  • Мнения: 3 521
Веси, ако имаш поща в абв.бг можеш директно да пишеш поста там на латиница, натискаш "преведи на: Кирилица" и става магийката, после копи/пейст където желаеш. Иначе горещо ти препоръчвам да си инсталираш кирилица от този сайт http://injinera.bgplus.com/dloadmnu.htm  Peace, защото с Кредора много често се губят голяма част от буквите и препинателните знаци, а и ще можеш да си я ползваш и примерно, ако попълваш някои твои документи или писма на БГ от немския компютър...ако искаш помощ свиркай силно Wink.

# 86
  • Мнения: 1 768
Веси, ако имаш поща в абв.бг можеш директно да пишеш поста там на латиница, натискаш "преведи на: Кирилица" и става магийката, после копи/пейст където желаеш. Иначе горещо ти препоръчвам да си инсталираш кирилица от този сайт http://injinera.bgplus.com/dloadmnu.htm  Peace, защото с Кредора много често се губят голяма част от буквите и препинателните знаци...ако искаш помощ свиркай силно Wink
Сърфи,може ли да дойдеш?Знаеш къде. Wink

# 87
  • Мнения: 2 907
Тея от ЗАТ1 повтарят постоянно едно и също. Този репортаж сто пъти го дават вече, още през юли го бяха показали! И искат да увеличават ГЕЦ. Гадини!

Аз си купих книги с Тренкост ( "идеология" + рецепти ) и днес започнах новия режим като мисля да го наложа и на мъжа ми. Един час рязах зеленчуци и подправки за най-диетичната супа на света. Ако това нещо има вкус на супа, главата си ще отрежа.

# 88
  • Мнения: 3 521
Извинявайте за тъпия въпрос, но Тренкост т.нар. в БГ Разделно хранене ли ще трябва да бъде?
Ако е то - е много жалка ситуация, сори Мисти Thinking

# 89
  • Мнения: 1 768
Извинявайте за тъпия въпрос, но Тренкост т.нар. в БГ Разделно хранене ли  трябва да бъде?
Ако е то - е много жалка ситуация, сори Мисти Thinking
Дa!

Мистик,ще пуснеш ли диетата? Praynig

Общи условия

Активация на акаунт