Oktoberfest ни зове, мамите в DE- тема 47

  • 12 039
  • 303
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 605
За zат1 не се плаЩа ГЕЦ, то е само zа АРД и ЦДФ.

А стацията от Моргенпост е с дата 2.1.2007  Laughing

# 91
  • Мнения: 1 768
За zат1 не се плаЩа ГЕЦ, то е само zа АРД и ЦДФ.

А стацията от Моргенпост е с дата 2.1.2007  Laughing
Днес я получих на имейла. Embarassed

# 92
  • Мнения: 2 907
Разделно хранене, да. Що да е гола вода бе, Лагерфелд отслабна с 40 кила с този режим и оттогава яде само разделно. Факт е, че хората свалят кила, друг е въпросът, че не е вкусно да ядеш разделно.

# 93
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Мистик, да ти каже една лесна диета?

всичко се яде Simple Smile и се слабеело. уви половинката не издържа на нея.
т.е. аз готвех според диетата, за да отслабне той, обаче аз свалих (не, че имам нужда де).
после се разпуснах да готвя каквото има в нас и оттече работата.

ама ако искаш - ще ти я напиша. Sunglasses

п.п. разделното хранене не е толкова гадно, използвай повече подправки, те нямат калории, а дават чувство за ситост.

вчера гледах Frontal 21 по ZDF, че искали да спрат разделното събиране на боклук newsm78.
тъкмо го въвеждат в БГ, а тук искат да го махат, странно.

наздраве, захладня и съм на червено вино Wine Glass

# 94
  • Мнения: 1 335

Всичко друго е Ок, но химна ме впечатли #Crazy

# 95
  • Мнения: 911
А раzделно пиене? Първо ядеш, а после пиеш.
Беz майтап, от раzделното хранене действително има ефект, не z нам zащо. Може би zащото ти се налага да готвиш много сама, и няма в менюто неща като пица, спагети болонеzе, сандвичи със салам и т.н, пък и спаzваш часове на хранене беz нищо между тях. Ми така си zвучи логично всъщност.

# 96
  • Мнения: 461
Аsyalein, дай насям диетата, ама на лични, че ако ни усетят, че пак на диети го обърнахме ... хи-хи
Що пък мусаката да е националното ястие? Пък химна преведен хич не звучи. Как пък прелест със анмут го преведоха, губи и се цялата прелест.
Мацки кога точно Кернер е изгонил Херман от предаването? Минало ли е или тепърва ще го излъчват?

# 97
  • Мнения: 1 242
...Вечка си я представям така. На 90 години
да хване пътя до Берлин, та да се видим. Laughing
Дотогава може с Мамуната още да не сме го
отворили онова специално вино от Мистик.  Joy
...
Много смешно Mr. Green  Е тогава ще ви почерпя по едно оцетче. Да приготвя отсега, ако искаш, и сиреното плато? Mr. Green


Виждам,че има хора,които съм дразнела с правописа си,затова ще се опитам да изгладя нещата,доколкото е възможно.
Предварително благодаря,ако някой се отзове на молбата ми.
Мило Весе,
звучиш изненадано. Моля те, за да приключим веднъж завинаги темата, порови се първо из паметта си, после из старите теми, а за капак из личните си съобщения. Ако нищо не откриеш, поне част от кореспонденция между нас двете мога да ти пратя повторно.
Там също ти обясних, че под полето, в което пишеш, има три бутона:
"Предварителен преглед" "Публикувай" "Проверка правопис"
Прочете ли докрай? Пробвай с последния. Даже и буквите, изписани с числа, поправя. Понякога.  Wink Дерзай, колега!

Мацки и на вас привет!
Майра, благодаря ти, че ме взе и мен чрез твоите снимки в планината. Красота! Grinning
Мистичната, при повечето хранещи се разделно се появява отслабващият ефект, при други - фанатичният. Добър апетит! Доколкото може да е добър. Grinning

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 20:49 от Мамунката

# 98
  • Мнения: 1 242
Нат, вчера я изгони. Каза ú, че решения трябва да се вземат, било то и след дълго мислене, а неговото е, че ще продължи разговора с останалите гости.
Тактично, а?

# 99
  • Мнения: 2 907
Оф, аз не съм за разделно  Cry Това беше най-гнусната супа, която някога съм яла. Хем подправки слагах. То кюмел, то дил, то магданоз, то черен пипер. Никакъв вкус, воднист, прозрачен и безличен образ, блях.

Сердика е права. Разделно пиене. И да, Лагерфелд не може да е пример, той е от типа чудовище, в смисъла на фрийк или според Мунката, както меко го е казала - фанатичен разделен хранител  Wink

Лошо време настъпи за Ефа Херман. И за Мендерес също. Поканили го момчето да изпълнява лайв Джако на някакъв фолксфест, публиката не го издържала - домати, яйца, бирени халби - всичко по бедния Мендерес.

И така, разделното хранене трая един ден при мен, само където ми струва малко скъпо. Около 30е платих за две прекрасни книжки, които ще ми останат един приятен спомен. Ами не можем всички да сме слаби, светът има нужда и от пухкави дегустатори.

# 100
  • Мнения: 7 605
И аz гледах сноЩи Кернер, т.е. zапнах преz каналите и видях с едно око как Шрайнемаркерс се въzмути неЩо..... Тя искаШе да напусне студиото, Кернер zамаzа положението, но после реШи да каzва сбогом на Ефа.....

# 101
  • Мнения: 1 610
Добър вечер!
Не само Маргрете се опитваше да напусне студиото, ами и другата събеседница/ напълно непозната за мен , затова не запомних името/ 
Тъкмо си мислех как ще блесна с новината за Херман.А то вие дискутирате темата вече! Браво, браво!
 Отчасти Херман ми харесва. Всъщност мацката макар и малко крайна, имаше съвсем нормални асоциации и реплика сред която- "Разбирам, че асоциации с миналото не бива да се правят понеже могат да бъдат много опасни"
Аз разбирам , че немския народ доста е изстрадал покрай идеята за националсоциализма, но тя не е застанала с ръка в хитлеров грус нали?Казала, че положението с градините , яслите и раждаемостта е било по-добро по времето на Хитлер, или че са се строили аутобани и хоп! - въжето на врата и вън от телевизионния екран... На това не му ли се вика цензура?
Майра, страхотни снимки!

Бля, гледам Heroes ... Кой друг гледа...Вярвате ли в такива "способности"?

# 102
  • Мнения: 461
Хе, аз още сутринта в колата чух по новините. Чух и че е паднал танк в Елбе до Стендал.
Аз пък Сента Бергер познавам, другата тъй и не я запомних.
Не знам тя къде живее и в какво среди се движи, но аз като страничен наблюдател бях изненадана, че тук жената като се омъжи и роди и си остава в къщи, или поне така трябва, за да угоди на свеки. Сигурно има най-различни гледни точки и мнения, но нещо не ми беше убедителна с тезата си. Пък връзката с третия райх въобще не ми е логична. В другите страни развитието е подобно. Е при тях на какво се дължи?
Лиса на целодневна ясла ли мина?

# 103
  • Мнения: 911
Кой каzа наzдраве? Асето май беше. И аz съм на червено вино. Не гледам Героите, а Домакините и Анатомиците. Приzнавам си го.
Аz харесвам Кернер, zащото не е опортунист и лайньо като Бекман, съжалявам, че не съм видяла предаването.

# 104
  • Мнения: 677
Аз казах наздраве! Почерпих ли за рожденият си ден? Не? Аууу, главата ми е в пепел, душата ми засрамена, а погледа виновно търси прошка...
Наливайте се за мое здраве! И да е бързо, защото неусетно и винаги става 6 часа. Без майтап!

Общи условия

Активация на акаунт