За спането един път на ден.

  • 1 245
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 908
Дъщеря ми още си спи сутрин от 9 до 11ч и следобед от 14 до 16ч.Не знам кога ще ми откаже сутрешното спане Rolling EyesИзлизаме от 11.30ч до към 13.30ч и се прибираме да поспи в къщи-защото навън спи по има няма 20 минути и се буди,след това излизаме след като се наспи и нахрани-към 16.30-17ч.Е,да,изпускаме голяма част от слънцето през деня-ама не я държа цял ден в къщи-всеки ден сме навън в тези интервали,предпочитам да спи засега докато и се спи още,иначе навън изкарва цял ден без да спи,интересно и е и вечерта е изнервена до крайност.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ние още се лутаме между едно и две спанета Grinning
и ние Laughing
И моето чаве незнае какво да прави точно Twisted Evil Един сън като, че ли му е малко а два са му много....угодия няма Crazy

# 17
  • Мнения: 4 621
Яна започна да спи по веднъж на ден около годинка. За сметка на това ставаше по-късно сутрин Peace

# 18
  • Мнения: 24 467
Преминаването от двудневно към еднодневно спане не става за един ден. При нас, напр., този процес протече цели два месеца, като понякога заспиваше в 11.00 часа и в 17.00 часа, понякога в 12.00 само за веднъж на ден. Но все пак трябва да стане- привеждането към режим на еднократен дневен сън след навършване на една годинка, все някога. Не разбирам какво те притеснява в същност.

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Много от дечицата около мен отдавна спят само по 1 път на ден.
Имам късмет, че моя син обича спи и все още след закуската и смяната на памперса си ляга за още 2-3 часа, следобед също спи 2 часа.
Явно защото ние с баща му сме поспаланковци и го е наследил от нас  Blush

# 20
  • Мнения: 59
моят син още спи преди обяд, но напоследък все повече отказва да го прави, иначе за излизането-сутрин излизаме към9:30 и заспива към 10:00 до 11:00-11:30, след това отиваме за кухнята, прибираме се, ядем и лягяме пак към13:00 та до 15:00 и после пак навън.мисля, че така е много удобно но всеки според възможностите  bouquet

# 21
  • Мнения: 5 362
Калина спря да спи преди обед някъде към 10-я месец.И тя беше така-едвам дочакваше да й взема храната от ДК и се одрямваше.Но после се оправи този тежим-започна да спи до по-късно сутрин,а така и следобедния сън се измести по-късно и беше по-дълъг.

# 22
  • Мнения: 937
Точно на такава възраст и ние отказахме сутрешното спане но заспиваше още в количката докато се прибираме от кухнята към 12 и си я прибирах все пак това е единственото време през което мога и аз да свърша нещо или да почивам и като стане яде и пак навън.  С времето малко се измести часа на заспиване и сега е към 13 което и по добре защото тръгва на ясла а там спат така. Но да излизах на два пъти все пак предпочитам да съм си вкъщи от колкото на някоя пейка да се мъча да седя 2 часа докато се наспи и да не мога да си почина или сготвя и т.н. Няма от какво да се притесняваш всичко ще си дойде от само себе си.

Общи условия

Активация на акаунт