Русе.......

  • 9 344
  • 272
  •   1
Отговори
# 90
  • Русе
  • Мнения: 111
Привет и от мен,
Много е противоречив въпросът със тази стачка. Имала съм възможност да подготвям студети по педагогическа правоспособност и да ви кажа половината от тях са трагедия. Неграмотни от гледна точка на правопис, на намин на говорене и изразяване, направо Господ да ни пази децата от такива учители. От друга страна познавам учители, които много съвестно си изпълняват задълженията. А това че работят по 4 часа на ден не е вярно. Може би по някои предмети като музика да е така, но по математика и български например, където са много часове в седмицата не е така. Ето защо съм за диференцираното заплащане, но не само на база успеха на учениците, а на база това колко часове имат дали имат извънкласни занимания (не знам по принципдали им се заплащат де) та се две думи колко е полезен даден учител.
Без да звучи като заяждане, но се надявам да не си подготвяла студентите по български език Peace

# 91
  • Мнения: 442
аз не виждам грешка  newsm78

# 92
  • Мнения: 516
Има в буквите, но предполагам, че е грешка на пръстите, а не на незнанието.

# 93
  • Русе
  • Мнения: 1 155
1 със и много запетаи.

Дребен трети ден на ясла и вече съм бясна. Ама после ще разказвам  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 16:03 от Deb

# 94
  • Мнения: 442
Има в буквите, но предполагам, че е грешка на пръстите, а не на незнанието.

уффф! аз помислих, че в червения текст е грешката.

# 95
  • Мнения: 1 942
Дребен трети ден на ясла и вече съм бясна. Ама после ще разказвам  Rolling Eyes

Що?

# 96
  • Мнения: 772
Имам процедурен въпрос,моля!
Къде и в колко часа ще е срещата в петък?

# 97
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Пуснах тема за събиране на помощи за дома в Брестовица в Dir-а,надявам се не възразявате за което.

# 98
Имам процедурен въпрос,моля!
Къде и в колко часа ще е срещата в петък?
И аз това питам... Mr. Green

# 99
Dooooбъррррр вечеееррр Mr. Green Heart Eyes wavey rotfImbo #Silly newsm68 newsm44 newsm47 newsm03 newsm53 tooth luvbed 1dating

# 100
Къде сте всички беееееее???? ........................................Какво става тук?.................................. Къде съм/???? Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

(Бейб съм ). Някой може ли да ми каже защо пиша от на Петя профила........????

# 101
Ама тука верно няма никой.... Twisted Evil Twisted Evil

# 102
  • Мнения: 772
Те другите е ясно какво правят и къде са по това време!Кажи ти какво дириш в нета посред нощ newsm78

# 103
  • Мнения: 442
дубрутру, пияниции!

# 104
  • Мнения: 4 406
виждам упадък на нравите в Будоара....нашите две жени не се уморяват достатъчно денем, та се налага да висят из форуми до първи петли, белким им се доспи... и понеже толкова много време прекарват заедно, вече започват да си объркват самоличностите ( засега само виртуалните)
надявам се Бейб да не пусне скоро тема в ДиС- леле, кво станА, май спах с на Петя Мъжа... Mr. Green  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт