Трябва ли да подадат оставки?

  • 11 910
  • 413
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 262
Твърдо ЗА оставките на "министрите"

Лошото е , само че учителите не уцелиха момента.

Трябваше да направят стачката в края на миналата учебна година  Twisted Evil

За да няма годишни оценки , да няма дипломи , да няма зрелостни изпити ...

Тогава щяха да ревнат и зрелостниците и университетите .

И тогава вече щеше да има    #2gunfire

# 16
  • Мнения: 2 673
ГАВРА С ДЕЦАТА НА БЪЛГАРИЯ, с НАС РОДИТЕЛИТЕ, с УЧИТЕЛИТЕ!!!

 smile3508
 Twisted Evil Височайшите заслужават да ги пуснем на нЕкой манеж с два разгонени бика.. да им се порадват маалко:twisted:

# 17
  • Мнения: 389
Изобщо не приказвай за преврати, че има достатъчно откачалки, дето само това чакат.

Пет ненормалника накръст в Атака и местните скинари? Въздух под налягане.

България няма армия, разпуснаха я, разсипаха всичко. Баща ми вдигна кръвно като ги пенсионираха на по 40 години и унищожиха чисто нови машини, одеала, всичко. Няма кой да направи преврат. Сега имаме "професионална" армия. Пфу ...

И като сме големи хора, оправихме ли се? Или дремем на изборите, циганята гласуват и Доган ходи в европарламента?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 105
Хм! Хубаво го каза Тренчев, първо според мен трябва да започна съкращенията в парламента и после в по-долните нива, ама това никога няма да стане. В петък за парламентарния контрол, в залата нямаше повече от 20 човека, то тия коли кой возят жените и децата им ли? Защото определено не возят за работа с тях. Учителите, лекарите, миньорите и т. н.  да мрат от глад, децата и възрастните болни хора по домовете за социални грижи(а и не само там) също. Да, стратегията явно бачка!

# 19
  • Мнения: 3 405
Kой взема решение за военен преврат?


Военните, кой

Koи точно, главнокомандващият, т.е. президентът или някой друг висш военен, Буш  Mr. Green?
Не си спомням вече, интересно ми е.

# 20
  • Мнения: 1 400
Отврат!

СЕга се сещам за оня преврат у румънско, когато разстреляха Чаушеску.....Факт е, че сега са по-добре от нас Confused
Чудя се - това ли искат и нашите? Не им ли стига един преврат? Егати ....номера Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 62 595
Kой взема решение за военен преврат?


Военните, кой

Koи точно, главнокомандващият, т.е. президентът или някой друг висш военен, Буш  Mr. Green?
Не си спомням вече, интересно ми е.

за справка - история на България превратите в новата история след Освобождението
Ако превратът успее, то се узаконява с новата власт. Ако не успее, съдят ги по всички закони, които се сетиш, защото старата власт не прощава

# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
Незабавно трябва да подадат оставките си, това е гавра с хората, как не ги е срам, оядоха се като прасета, дреме им за заплати - те нали са милионери вече... #2gunfire

# 23
  • Мнения: 2 673
Не само румънците и албанците са по-напред TiredЕдин приятел ми каза че бил в Албания..незнам дали е вярно newsm78

# 24
  • Мнения: 753
ГАВРА С ДЕЦАТА НА БЪЛГАРИЯ, с НАС РОДИТЕЛИТЕ, с УЧИТЕЛИТЕ!!!   Peace Peace Peace


 Twisted Evil Височайшите заслужават да ги пуснем на нЕкой манеж с два разгонени бика.. да им се порадват маалко:twisted:
това е малко няма да му обърнат внимание на бика даже...та те са вид добитък Mr. Green, трябва нещо по 'здраво'

# 25
  • Мнения: 1 400
Някой спомена избори та се замислих. Може да се стигне до сваляне на провителството и предсрочни избори, да,и се приближават с бързи стъпки до този момент. Интересно ми е обаче дали ще има за кого да гласуваме на тези избори (не говоря за избора на кметове, надявам се разбирате). Признавам чистосърдечно, че скоро не съм гласувала - просто не съм открила в листата нито един човек на когото може да се гласува доверие. Та се чудя- дали сега ще има за кого да гласувам Thinking И за съжаление....струва ми се че не  Tired

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
Стане ли така, веднага Бойко Борисов ще яхне вълната. На него му се иска да се качи на горното стъпало. И партия си направи, дато не е партия... помните.

# 27
  • Мнения: 698
Трябва, да... абсолютна гавра с хората си правят...децата са извън училищата, учителите са разпънати , а тези тъпаци се подхилкват, нямат предложения, и възнамеряват да отсъстват...ясно колко сериопзно приемат проблема

Да.

# 28
  • Мнения: 822
Аз предлагам да се намали броя на депутатите в Парламента на половина ...
Hug  Hug  Hug
САМО ТАКА  newsm11 ЗА МИНИСТРИТЕ

# 29
  • Мнения: 1 400
Стане ли така, веднага Бойко Борисов ще яхне вълната. На него му се иска да се качи на горното стъпало. И партия си направи, дато не е партия... помните.

Или Воленчо - той от кога се моли завалията за нещо такова Tired

И се чудя - нали всички министри отговарят все пак пред някого... Или поне такава ми се струва, че е процедурата? И пред кого точно отговарят за действията и бездействията си? Пред президента, пред премиера? Като ги гледам и те как са се притеснили.... Tired

Общи условия

Активация на акаунт