Позволявате ли на сляпата любов да ви води?...

  • 1 498
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 698
Вече не си позволявам да си губя разсъдъка по някого. Твърде много отговорности имам за да хукна след някого както правех едно време.

 newsm10 smile3521

# 16
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз съм емоционален човек. Но мн. зависи от ситуацията.
Ако усещам духовна близост от отсрещната страна и ако знам, че тя ще се зарадва на един мой СМС(ползвам примера), с който не му казвам нищо важно, а го изпращам просто ей така, за да покажа, че държа на него, да правя го.
Но иначе не.
Колкото и да обичам обаче, оставям и малко разум. Не мога постоянно да напомням за себе си чрез обаждания и съобщения. Това понякога води към края.

# 17
  • Мнения: 3 447
"Купи хляб, бира, пържоли"
е съвременното "Обичам те".

Тц, "Купих хляб, бира, пържоли" е съвременното "Обичам те" Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 521
Хич не се вписвам в емоционално-романтичната група. По-скоро бих звъннала по телефона. СМС, картички и т.н. пиша много рядко Embarassed.

# 19
  • Мнения: 4 733
 Подвластна съм на любовта, да. Мога да си наложа да бъда емоционална сухарка, но трудно бих съжителствала със самата себе си.

# 20
  • Мнения: 3 268
Емоционална, но и разумна...
Такава съм и аз,с лек превез към емоцията

# 21
  • Мнения: 4 473
Пустата сляпа неделя, позволявам и, да. В повечето случаи, съжалявам много бързо след стореното. Въпрос на темперамент и изобщо характер. То и много разум не е на добре, та пак опираме до златната среда...

# 22
Много, много, много отдавна позволявах, а сега съжалявам, че съм позволила да ме води? Сега вече няма сляпа любов, има "направи ли салатата", "слагай чашките, идвам". Няма целувки, няма "обичам те". Момичета внимавйте, какво правите, после да не си чукате главите, отваряйте си очите на четири (така казваше мойта майка), не бъдете слепи!

# 23
  • Мнения: 3 153
мда..винаги ме е водела любовта и емоциите, почти всичко, което правя в личен план, е било ръководено само от емоции, но не и то разум.

# 24
  • Мнения: 5 577
различно. когато харесвам някой му го казвам директно, изкарвам акъла на хората, но за мен това е начина. последният път взех телефона на шефа на съседния офис от счетоводителката им под предтекст, че е за работа  Embarassed , и му праснах як смс - не съжалявам изобщо, заформи се ценно познанство с прекрасен човек.

или директно казвам - "много си хубав", когато някой е хубав, не се чудя как да му намекна.
не мога да мълча като ми допадне някой, и това е.

# 25
  • Мнения: 2 212
Вергилииииооо, не съм подозирала такъв талант от тебе... Кефиш ме, дай си телефона за нещо служебно да те питам  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 463
"Купи хляб, бира, пържоли"
е съвременното "Обичам те".

Тц, "Купих хляб, бира, пържоли" е съвременното "Обичам те" Simple Smile

 Peace Mr. Green
Когато сме разделени, пращам смс-и от типа :
" Сутрин не ям, мисля за теб...
на обяд не ям, пак мисля за теб...
нощем не спя, защото умираааам от глад!"
Не се водя от сляпата любов за мен е майтап, но знам, че на него ще му стане мило и весело, ако прочете подобно обяснение и го правя.
Май влагам повече разум, за съжаление  Sick

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 17:30 от Iv

# 27
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
сляпа ли я, зна4и ме отпиши от разумномислещите, ставам мека мара и се хвърлям с главата напред, но не преди да съм мислила, мислила и казала, абе то ще си проли4и като падна!

# 28
  • Мнения: 3 405
Бях се оставила да ме води сляпата любов и бях изпепелена.
Сега аз я водя.

# 29
  • Мнения: 803
Аз съм човек, който постоянно се води от емоциите си. Което отчитам като най-големия си недостатък. Много рядко мисля, преди да кажа или направя нещо. Непрекъснато се водя от импулсите си и поради това има толкова много неща в живота ми, които съм ги започнала и така и не съм ги довършила (просто защото ми е дошъл някакъв друг импулс).
Колкото до любовта - там съм още по-трагичен случай. Впускам се през глава, без въобще да се замислям. Поемам глупави и неоправдани рискове, само за още една допълнителна минута (или ден,или седмица) със съответния човек, който ме е вълнувал. Изпитвам нужда непрекъснато да мисля за човека, когото обичам, да измислям изненади, романтични жестове, дори да страдам заради него и сама да се вкарвам във всевъзможни филми Crazy. Което, м/удругото, е доста уморително и често самотно занимание. В смисъл, че отсрещната страна все не е толкова инициативна или все не разбира правилно моите импулси Blush
Способна съм да пратя 20 смс-а на ден, просто за да кажа "липсваш ми", "обичам те","мисля за теб" и т.н. От известно време се опитвам сама да се озаптявам, защото осъзнавам, че има опасност да стана досадна и да остана криворазбрана. Но си признавам, че ми е трудно. А и не ми харесва така. Защото подтискам емоции,мисли...Но трябва да се правят компромиси в крайна сметка.

Общи условия

Активация на акаунт