Да избягаме от час! Мисията невъзможна, или трикове и смешки... :)

  • 13 667
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 759
                   А, да, при нас се продаваха и въшки в кибритени кутийки, но не помня цени   Mr. Green. Но бяха достъпни.

# 16
  • Мнения: 2 631
                  А, да, при нас се продаваха и въшки в кибритени кутийки, но не помня цени   Mr. Green. Но бяха достъпни.

хаха, аз пък помня  Mr. Green
2лв. беше голямата въшка, а ако имаш връзки можеше и с 2 въшки за 2лв. да се сдобиеш... Опаковката влизаше в цената  Twisted Evil


А зъболекарските и медицинските бележки ми бяха професия! Майка стоматолог, книги с диагнози, писах и надписвах бележки на цялото училище!
Но не съм продавала!  Naughty
Бях председател на доброволческия клуб  Joy  bowuu

# 17
  • Мнения: 1 813
Мажеш суров картоф под мишницата и чакаш да вдигнеш температура  Joy





 Shocked  Ама и така ли ставало?! Аз ги ядях... SickМамка му, прекарала съм се Crossing Arms

И аз съм чувала,че се ядат. Явно в Бургас така знаем  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 521
Шани като каза саботаж и се сетих
1) ножица в контакта
2) електродите на измервателните уреди от кабинета по физика се топват в чаша с вода
3) в кабинетите по химия ставаше чудно, когато лиснеш една огромна доза калциев карбонат в умивалниците или метнеш берилиева сол в сушилниците и включиш отдушника Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 631
Рожден ден на съученик, който естествено цял ден не се е вяскал в часове, а ние целия клас сме поканени на рождения му ден в учебно време, а не може да се провери рожденната му дата в дневника, защото дневника го е забравила отговорничката  doh
Имаше успех!  Joy

# 20
  • Мнения: 1 813
Рожден ден на съученик, който естествено цял ден не се е вяскал в часове, а ние целия клас сме поканени на рождения му ден в учебно време, а не може да се провери рожденната му дата в дневника, защото дневника го е забравила отговорничката  doh
Имаше успех!  Joy


Ааааааа да,"защо вашата компанийка е нямаше първите 2 часа>"
"Снощи Герито имаше имен ден и направо бяхме  Crazy .... "
(отговор към зам. директора)  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 6 155
Какво сте правили за да избягате от час?

Имах цяло тесте с мед. бележки и си ги пишех - ОВИ, ОКГДП... Mr. Green и печати им слагах с монети Blush
Надписвах бележки на целия клас - и медицински и по домашни причини.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Бяхме една палава компанийка  Laughing Като избягаме от час, отивахме у някой от нас да гледаме видео или ходехме в "Червеното" да ядем сладолед.
После някой услужлив съученик набавяше извинителни медицински бележки и така...

# 23
  • София
  • Мнения: 1 176
Имах цяло тесте с мед. бележки и си ги пишех - ОВИ, ОКГДП... Mr. Green и печати им слагах с монети Blush
И аз имах съученичка, която водеше болестите на всички от класа  Mr. Green пишеше всевъзможни болести  Crazy не знам как не прихванахме нещо. Това ОВИ си  беше най-разпространеното. Всички от класа се водехме при един лекар, с едни и същи оплаквания.
А по математика аз си бях болна по дифолт, така и така ме втрисаше щом влизах, та така, алергична бях.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 738
Едно момче пък в нашето училище пласираше бележки от умрял гинеколог ooooh! hahaha

# 25
  • Мнения: 1 813
Едно момче пък в нашето училище пласираше бележки от умрял гинеколог ooooh! hahaha
Ааа това и в КиМ съм го чувала.   Joy

# 26
  • Мнения: 738
Едно момче пък в нашето училище пласираше бележки от умрял гинеколог ooooh! hahaha
Ааа това и в КиМ съм го чувала.   Joy

Аз бях в ТОХ-а Mr. Green

# 27
  • Мнения: 494
  Фасулска работа беше да се намерят навремето фалшиви медицински бележки Wink.
  Аз съм правила и следния номер(верно,само един път ми се удаде случай,но все пак Laughing...):
Отивам при медицинската сестра с бележка за настинка,която не може да ме освободи от училище,но симулирам усложнение(уж,че съм вдигнала Т).Тя ми дава термометър и в това време гаджето ми бухва прозореца на кабинета с огромна снежна топка(уж,че ме търсел и искал да ме види на всяка цена,притеснен за здравето ми-романтика симулира... Laughing).Сестрата се показва през прозореца и почва да му чете конско(,а тя,като почнеше...трудно спираше Laughing).В това време аз вадя термометъра и преспокойно го залепям за радиатора,с който се топлеше кабинета(много е рисковано,но толкова ми бил акъла! Laughing).Слагам си го пак под мишницата и си ощипвам силно двете бузи-за цвят! Laughing
Термометърът ,съответно, показа 41 градуса,а аз се освободих за цели 5 дни от училище...

# 28
  • Мнения: 1 813
Всъшност макар да съм в училищна възраст така да се каже (12 клас) май точно аз няма какво да ви разкажа. Просто никой не дава обяснения. Бележка се купува в коридора пред стаята,пише се в час и се предава след малко.  bowuu

# 29
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз и моята приятелка бягахме през прозореца. Влизаме, проверяват отсъстващите и като се обърне учителя едната скача и другата след нея. Най-странното е, че само 3 отсъствия имаме от такова бягане. После в трети курс в техникума майката на една приятелка ни пишеше бележки и крадеше заради нас от личната и лекарка бележки с печат. Най-смешното беше, че майка и и моя баща са си били гаджета на младини и всеки път когато ни пишеше бележки само повтаряше "Леле, ако баща ти разбере .....". Twisted Evil Изкарах цяла година като ходих на училище само в понеделник и сряда. И понякога за 1 час в петък. Ех какви времена бяха  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт