МАРТенските мами вече се хвалят, че бебчетата отвътре нежно ги галят!

  • 9 365
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 326
Възможно ли е ехографите да имат различни стойности. В смисъл BPD на бебето ми беше 36,6 мм, което според ехографа е 16w и 0d. А видях на друга ехографска снимка BPD 34.4 мм, което отговаряше на 16w и 4d. Видя ми се много странно.

# 61
  • Мнения: 240
Roniboni, възможно е сигурно защото и на мен ми се случи нещо подобнор но пък не мисля че е някакъв проблем.
Нефертити, поздрави за хубавите новини.

# 62
  • Мнения: 2 132
JeniB в Сити Центъра горе има само някакви закусвални, КФС, МакДоналдс и някакво с готвено, там ли искаш да бъдем Shocked Аз поне мисля, че няма хубави заведения горе, а може и да бъркам. А колкото до местата, то като се разберем кои ще идва и кога да бъде, ще си резервираме, за да не чакаме.
Не се шокирай Laughing Изпуснала си най-хубавите заведения. WinkНа последният етаж има един италиански ресторант, на етажа със тези за бързо хранене има един голям ресторант (забравих му името) и Суши бар до него  Wink

На мен ми е все едно къде и кога. Нямам претенции.

Записах се за ФМ при Димитрова на 15.11  Laughing За ехокардиографията още нямаха графика за следващия месец.

# 63
  • Мнения: 575
Сушито го знам, но то не е подходящо. А другите верно съм ги изпуснала, даже не съм забелязала, че има още един етаж Blush
Най-после ми е готов БХС, много е добър 1:8835, дано всичко да е ок, че то това изследване е егати теорията на вероятностите ...

# 64
  • Мнения: 1 369
Най-после ми е готов БХС, много е добър 1:8835
Ихааа,наистина ти е много добър:)

Аз съм навита за среща,ама хич не ми се ходи по тъмното. Ако се организира за 19ч ще пропусна този път. Хубавото е,че след някой и друг месец почти всички ще сме свободни да си правим дневни срещички:)
Егати шантавите хора...някой комшия цикли паркет и у нас се чува ужасно,направо настръхнах:(

# 65
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Зори, сори - явно съм чела през редовете - ми то си е така, като все бързам да наваксам, пък и все работа-работа  smile3515 - на човек не му остава време да се отдаде на удоволствията си през работно време  smile3534
На мен МОЛ-а ми е идеално за среща, но виж - тези късни срещи...  smile3516 Така че, може би ще ви пропусна и този път  smile3506
Е дано все на някоя от срещите ме уцелите  newsm62
Ането, резултатите ти наистина са супер и няма абсолютно никакво място за безпокойство /поне и за моя така казаха, въпреки по-лошите показатели от твоите, които все пак са доста над 250/.

# 66
  • Мнения: 382
Здравейте момичета! Гледам срещи си заформяте.Така ми се иска да можех и аз да дойда в МОЛ,но...... CryТялом няма да съм,но духом пишете и мен.А лятото като се приберем в БГ ще си направим среща с бебоците в парка(ако сте навити) Heart EyesВесело изкарване и да пиете едно сокче и за мен Joy
Аз отивам да поспя малко,че снощи нещо хич не ми се отдаде и сега съм дроб.
Лек ден

# 67
  • Мнения: 69
За срещата да се включа и аз. Зори, не съм се отказала, стига да е след работно време - аз свършвам работа в 18ч. Ако има и други в околността, с удоволстие ще се направя на маршрутка  Sunglasses, предвид малките ни месеци, все още би трябвало да се събираме 5 бременни в колата Laughing

Иначе разбирим всички, които предпочитат през деня - по приятно е, не е такава блъсканица, задръствания и пр. На мен ми остават няма и две седмици да работя (по моя план де) и след това съм ентусиаст за дневни сбирки.

# 68
  • София
  • Мнения: 3 123
Ането,резултатът ти е страхотен.
 
  Roniboni ,аз също това се чудех вчера.Дали няма някоя таблица,която да показва размерите на главичката и крачето по седмици. ThinkingНа моята последна снимка,BPD беше 3,61 см. и срещу него пишеше 17г.с. Shocked,а аз врябваше да съм 16г.с. и 3 дни.

# 69
  • Мнения: 326
Сега ходих на бременен пазар. Купих си крем против стрии на Mustela. Към него даже ми подариха рекламни кремчета за бюста, могат да се ползват преди и след бременност. Взех си и масажно олио против стрии на Икаров. Аз мисля да ползвам Mustela за бюста и корема,  олиото на Икаров за дупето и бедрата. Само че за Икаров пише, че се ползва след 4 месец, това коя седмица е??? Кога ще мога да го ползвам? newsm78

# 70
  • София
  • Мнения: 3 123
ми след 1 седмица,вече ще си в 5-ти месец. Grinning

# 71
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Aneto, поздравления за хубавия резултат!

# 72
  • Мнения: 48
Ей, Пловдивските мами, давайте снимки от вчера, не се крийте. Аз вече съм в града на тепетата и с радост ще се появя на някоя и друга среща, дори да не е в пълен състав. Ако има някой, който е свободен през деня, да свирка

# 73
  • Мнения: 13
Момичета аз предлагам да направим срещата в 17 или 17.30ч с тенденция за разрастване към  18.30-19ч. Simple Smile Само не знам как ще се справим с резервациите.И така и така ако сме много на веднъж няма да можем да се видим,а пък и тези в заведението не знам дали ще се изкефят да събират маси и да разместват.Иначе аз съм ЗА ,който и да е час и място.
За целта ще е добре всеки да каже в кой час му е удобно и според бройката да направим и резервацията.ОК?

# 74

Общи условия

Активация на акаунт