Най-черният мъж във форума

  • 3 058
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 911
я някой модератор да се намеси, моля - крайно време е!

а иначе, благодарим за главното "В" във "Вие" и "Ви" - показва уважение и респект, ама ти си го знаеш това за употребата на главните букви при местоименията, нали? няма защо да ти го обяснявам, понеже си грамотен.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 999
... Е, Вие какво очаквате????  Постоянно да Ви сваляме звезди от небето и всички ваши желания да изпълняваме, всичко да Ви купуваме, да Ви глезим и обичаме както никой друг???? ...

Добро е като идея. Намират се и такива мъже...ма ти това не го мисли.  Whistling

От бившите обаче очакваме само да си гледате децата. Нищо друго.  Naughty

# 17
  • Мнения: 26
... Е, Вие какво очаквате????  Постоянно да Ви сваляме звезди от небето и всички ваши желания да изпълняваме, всичко да Ви купуваме, да Ви глезим и обичаме както никой друг???? ...

Добро е като идея. Намират се и такива мъже...ма ти това не го мисли.  Whistling

От бившите обаче очакваме само да си гледате децата. Нищо друго.  Naughty
  Да,намират се!... Ама като човек не го оцени знаеш ли к'во става?Аз ще ти кажа-нараства броя на съфорумците тук!

# 18
  • Мнения: 1 023
я някой модератор да се намеси, моля - крайно време е!

а иначе, благодарим за главното "В" във "Вие" и "Ви" - показва уважение и респект, ама ти си го знаеш това за употребата на главните букви при местоименията, нали? няма защо да ти го обяснявам, понеже си грамотен.

а аз НАСТОЯВАМ, да не се намесва!
и не само настоявам, а този път ИЗИСКВАМ.

* годзила, а си изтрила тоя път, а аз няма да вляза повече в този форум.
всяка монета има 2 страни.
** траяна, тук не говорим за официално писмено обръщение, а за емоционален форум.
*** стън, бейб, съветвам ви, в слу4ай, 4е си позволите намеса само да заклю4ите темата, и в никакъв слу4ай да не триете.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 999
  Да,намират се!... Ама като човек не го оцени знаеш ли к'во става?Аз ще ти кажа-нараства броя на съфорумците тук!

Абсолютно - всички от перфектни мъже са избягали.  Mr. Green

Де да бяха и перфектни бащи... цена нямаше да имат.

Моят бивш както казах в другата тема е изключение. Обичам си го, щото е платил издръжката на детето до края на 2008, която е по 400 лева на месец, купува й играчки на всяко виждане. Гледа я ако съм в командировка или излизам вечер, в това число с мъж... Когато вечеряме тримата - той плаща сметките.
Айде сега ми намери още един такъв татко тук и ...бе и аз не знам какво ще направя - каквото искаш.  Laughing

Девойки - може да е слънце татко, но за мъж не става - не се подвеждайте  Naughty

# 20
  • Мнения: 2 274
Милк, не смятам, че е нужно да трия в конкретния случай.
А и това значи Касиопея да не ми проговори вече! (ако изчезнеш от форума!) Laughing

# 21
  • Мнения: 1 023
Милк, не смятам, че е нужно да трия в конкретния случай.
А и това значи Касиопея да не ми проговори вече! (ако изчезнеш от форума!) Laughing

офф:
благодаря ти, за разбирането на и по темата.
надушвам, че сме от една порода нали така беше  Wink Sunglasses

# 22
  • Мнения: 26
  Да,намират се!... Ама като човек не го оцени знаеш ли к'во става?Аз ще ти кажа-нараства броя на съфорумците тук!

Абсолютно - всички от перфектни мъже са избягали.  Mr. Green

Де да бяха и перфектни бащи... цена нямаше да имат.

Моят бивш както казах в другата тема е изключение. Обичам си го, щото е платил издръжката на детето до края на 2008, която е по 400 лева на месец, купува й играчки на всяко виждане. Гледа я ако съм в командировка или излизам вечер, в това число с мъж... Когато вечеряме тримата - той плаща сметките.
Айде сега ми намери още един такъв татко тук и ...бе и аз не знам какво ще направя - каквото искаш.  Laughing

Девойки - може да е слънце татко, но за мъж не става - не се подвеждайте  Naughty
 Първо:....нали ви бяха изоставили,а сега пък сте бягали?!? И второ:пак парите са намесени!Значи ако нема пари-не го обичам!!!Добрееееее.Е не е ли ясно на всеки за какво става дума?

# 23
  • Мнения: 1 425
 Първо:....нали ви бяха изоставили,а сега пък сте бягали?!? И второ:пак парите са намесени!Значи ако нема пари-не го обичам!!!Добрееееее.Е не е ли ясно на всеки за какво става дума?
Аве фреди, да не мислиш че памперсите, детските дрехи и пюретата ги раздават в магазините срещу усмивка? Дали не е срещу пари, а?
Дали гледането на това дете дето някой го е направил и после си е бил дуспата не иска доста пари?
И след като си е зарязал детето ако дори и с пари не помага, за къв чеп е такъв "баща"?

# 24
  • Мнения: 911
всяка монета има 2 страни.

** траяна, тук не говорим за официално писмено обръщение, а за емоционален форум.

съгласна съм, че има две страни монетата, но когато "мъже" вземат да ми се тръшкат като четвъртокласници, просто  ...започвам да се чувствам много стара и се сещам за годините си като класен ръководител...

а относно официалното писмено обръщение - нещо не е доловен сарказмът ми. както и да е

аз друго не мога да разбера - защо тия две момчета ни се обясняват на нас и ни се оправдават?! на всичко отгоре си позволяват тон, който не ни е на нивото.

# 25
  • Мнения: 911
Пантерче! ОБИЧАМ ТЕ - за последния пост!

 Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 26
 Първо:....нали ви бяха изоставили,а сега пък сте бягали?!? И второ:пак парите са намесени!Значи ако нема пари-не го обичам!!!Добрееееее.Е не е ли ясно на всеки за какво става дума?
Аве фреди, да не мислиш че памперсите, детските дрехи и пюретата ги раздават в магазините срещу усмивка? Дали не е срещу пари, а?
Дали гледането на това дете дето някой го е направил и после си е бил дуспата не иска доста пари?
И след като си е зарязал детето ако дори и с пари не помага, за къв чеп е такъв "баща"?
Само не ми казвай,че ако нямаш добри доходи не можеш да бъдеш добър баща!Ако пък наистина това се опитваш да ми кажеш..... значи бащите са малко!

# 27
  • Мнения: 623
Само не ми казвай,че ако нямаш добри доходи не можеш да бъдеш добър баща!Ако пък наистина това се опитваш да ми кажеш..... значи бащите са малко!

Freddie, доходите не може да са оправдание, да отидеш при детето 1-2 пъти в месеца да го подондуркаш, не те прави добър баща

# 28
  • Мнения: 1 425
...Само не ми казвай,че ако нямаш добри доходи не можеш да бъдеш добър баща!Ако пък наистина това се опитваш да ми кажеш..... значи бащите са малко!
Ааааа можеш, а твоя приятел добър баща ли е? Гледа ли си детето? Става ли вечер като плаче? Сменя ли му памперсите? Храни ли го? Посрешна ли детето си на изписването?
Какво точно прави тоя твоя толкоз готин приятел че да е 1. баща и 2 добър?

# 29
  • София
  • Мнения: 6 999
Freddie, обичам го като баща на детето ми... Но определено не бих казала подобно нещо ако беше като нечии друг бивш тук. А ако не се грижеше за нея и не даваше пари - щеше да е баща - ама друг път.  

При всичките пари, които дава обаче, аз давам повече /пари - пак за пари става дума  Naughty/ от него и той го знае. Не прави сметки - отглеждането на моето дете специално е повече от 1 000 лева месечно.

А като нямаш доходи - поне се грижи за детето. Защото и майка му има нужда от почивка...

Общи условия

Активация на акаунт