Най-черният мъж във форума

  • 3 071
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 911
Пантер,
пак аз ще ти отговоря на въпроса:

простира розови прашки момчето на чужди булки (ако и да не е спал с въпросната булка)

# 31
  • Мнения: 26
  Изводът е ясен-Вълка,Маргините,Слави Трифонов,бате Бойко.... -това са добрите бащи,да не кажа мъжа-мечта!!!Не ми се говори повече..... Cry

# 32
  • Мнения: 26
Пантер,
пак аз ще ти отговоря на въпроса:

простира розови прашки момчето на чужди булки (ако и да не е спал с въпросната булка)
Я кажи ми ти видя ли ги тия прашки?.... Ебаси злобното човече си!!! #2gunfire

# 33
  • Мнения: 1 023
  Изводът е ясен-Вълка,Маргините,Слави Трифонов,бате Бойко.... -това са добрите бащи,да не кажа мъжа-мечта!!!Не ми се говори повече..... Cry

офф:
aaaaaa, младежо, бате Бойко нема да го бараш, щото вече ш си омешаме шапките!

не прави изводи, щото извода аз ш ти го кажа:
1во, който си сваля гащите, следва да си носи отговорността.
2ро, който прави дете, следва изпървом да се погрижи за "инкубатора", а след това и за собственото си днк-а.
3то, на който не му стиска да ближе там дето е плюл, по-добре да се замисли дали въобще да плюе изпървом.

плоблема е в липсата на изпредварителна мисъл, и неадекватната проява на светли проблясъци, объркани с такава.
ай стига толкоз, за днес.
и утре е ден.

# 34
  • София
  • Мнения: 6 999
  Изводът е ясен-Вълка,Маргините,Слави Трифонов,бате Бойко.... -това са добрите бащи,да не кажа мъжа-мечта!!!Не ми се говори повече..... Cry

Ауууууууууу - чакай да си избера кой от тях е баща на моята девойка.
Да постна ли снимка да видим на кой прилича. Не е Слави Трифонов - защото детето има много коса. Тюх...язък.

Ааааааааа - ама аз и снимка на бившия мога да сложа /пак/ - вие ще кажете кой е.

milk, моля, моля... ББ си е мой. Заплюх си го още отдавна, отдавна...Бе той е баща на дъщеря ми даже. Фреди позна. Нема да ми го пипаш.  Naughty

# 35
  • Мнения: 911
Пантер,
пак аз ще ти отговоря на въпроса:

простира розови прашки момчето на чужди булки (ако и да не е спал с въпросната булка)
Я кажи ми ти видя ли ги тия прашки?.... Ебаси злобното човече си!!! #2gunfire

а ти, Фреди??!!!, ако си приятел на приятеля (а не самият приятел) - откъде пък знаеш чак такива детайли.

Милк,
мно'о сложно се изразяваш - сложно за адресата  Wink

# 36
  • Мнения: 26
Прости им,Господи!... Те не знаят какво правят.....  33uu

# 37
  • Мнения: 911
аз пък знам Ира какво прави сега:

плаче,
а може и да не плаче, защото кърми;
ако е накърмила се чуди дали ще спи поне два часа на цяло до следващите колики;
ако е успяла да изпере, тича на студа да простира;
ако е изсъхнало прането - глади; ако има сили, ще сготви нещо - щото требе и да се яде;
и т.н. и т.н.

все неща, дето един мъж-мечта ги знае, защото е до прясно родилата си жена и си гледа детето ЗАЕДНО с нея

# 38
Ами коя жена ще си тръгне без гащи, или Вие така правите????
Ние сме приятели, не сме един и същ човек!!!!
Мечтайте си за ББ, поне мечтите са безплатни  Laughing

# 39
  • Мнения: 26
аз пък знам Ира какво прави сега:

плаче,
а може и да не плаче, защото кърми;
ако е накърмила се чуди дали ще спи поне два часа на цяло до следващите колики;
ако е успяла да изпере, тича на студа да простира;
ако е изсъхнало прането - глади; ако има сили, ще сготви нещо - щото требе и да се яде;
и т.н. и т.н.

все неща, дето един мъж-мечта ги знае, защото е до прясно родилата си жена и си гледа детето ЗАЕДНО с нея
Тъкмо ще стане от нея човек!....                  Надявам се!

# 40
  • Мнения: 26
Ами коя жена ще си тръгне без гащи, или Вие така правите????
Ние сме приятели, не сме един и същ човек!!!!
Мечтайте си за ББ, поне мечтите са безплатни  Laughing

  Те може и да не носят,за да им е по-лесно! hahaha

# 41
И аз знам какво прави - пише си с разни мъже от форума, които също чакат бебе, но междувременно ходят в Ира да й правят баница!!!! Това за Вас пак ли е нормално??

# 42
  • Мнения: 911
аз пък знам Ира какво прави сега:

плаче,
а може и да не плаче, защото кърми;
ако е накърмила се чуди дали ще спи поне два часа на цяло до следващите колики;
ако е успяла да изпере, тича на студа да простира;
ако е изсъхнало прането - глади; ако има сили, ще сготви нещо - щото требе и да се яде;
и т.н. и т.н.

все неща, дето един мъж-мечта ги знае, защото е до прясно родилата си жена и си гледа детето ЗАЕДНО с нея
Тъкмо ще стане от нея човек!....                  Надявам се!

Модераторите още ли се чудят?

# 43
  • Мнения: 26
явно да.....

# 44
  • Мнения: 660
Няма да коментирам особенно простотиите които са написали двамата мухлювци тука(не искам да оспамвам темата,ама иска да станат ясни някой неща)
Първо мили мой баща на детето,отново не намери друг начин на контактуваш с мене,понеже не ти стиска  от мене,толкова си се комплексирал от МЕН,не можеш да ме забравиш изглежда,че продължаваш да ровиш в раната,казах ти да си живееш  живота както намериш за добре,дорис е отказах да ти искам издръжка,защото няма смисъл да си тровя нервите за 80 лева  с тебе,с написаните простотии тука от вас двамата още повече ми падаш в очите,никога няма да порастнеш и да прогледнеш реално на живота си....
За гащите-мащите и тем подобни глупости много добре знаеш,че стояха там закачени и на кой са,не че вече ми пука,дори притежателката им не проявява интерес към тебе,след като се разделихме.
Цитат
аз пък знам Ира какво прави сега:

плаче,
а може и да не плаче, защото кърми;
ако е накърмила се чуди дали ще спи поне два часа на цяло до следващите колики;
ако е успяла да изпере, тича на студа да простира;
ако е изсъхнало прането - глади; ако има сили, ще сготви нещо - щото требе и да се яде;
и т.н. и т.н.

все неща, дето един мъж-мечта ги знае, защото е до прясно родилата си жена и си гледа детето ЗАЕДНО с нея

Тъкмо ще стане от нея човек!....                  Надявам се!

Абсолютно е така Траяна,но не плача,напротив радвам се на детето си и не ми тежи толкова,че го гледам сама вече, а за това,че той не се позаинтересувал как сме и дали имаме пари за памперси,храна,дрешки,сметки,ами пишат тука двамата простотии с неговият приятел говори що за баща е..... Един лев  не е дал,ама какво обяснявам,той много добре знае каква е истината и,че раждането аз съм си го платила и всичко досега и продължавам..... Naughty
Дори не може да ме засегнат,смешни са ми с лъжите си по мой адрес Naughty #2gunfire,той много добре знае колко много го обичах и му имах огромно доверие което предаде,беше мъжът Мечта  до преди 4 месеца,сега вече един от многото мухлювци,които зараязват бременните си жени и децата си....
За въпросният съфорумец и баницата,да направи ми момчето,помогна ми,и не е оставил жена си, и не е закачил розови,бинбяни,небесно кафяви гащури.....,напротив обича си я и не ми е  говорил как ме желае и колко съм секси,така,че нон коменто...
Съжалявам за спама и за това че Ви занимахме с латино сериала ни,много ми е неприятно но.... за съжаление така се получи.... Cry Embarassed Confused Rolling Eyes Tired

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 14:52 от Ирра

Общи условия

Активация на акаунт