Cool Places или заведенията, които препоръчвам!

  • 100 811
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 153
Ал денте - новото на собствениците на Villa Cafe, намира се също в Хиподрума - зад градинката на Ритуалния дом.
Много късо меню с прясна паста, няколко пици и десерти (последните май са по същите рецепти като във Villa-та).

Познавам собственика, разбира много от този бизнес и  си изпипва нещата до най-малкия детайл:peace:

Още един глас за "Ал денте" от мен! Всичко е супер вкусно!!! За жалост обаче, последните 2 пъти, когато решихме да се отбием във "Вила кафе" бях меко казано разочарована.. нямаха почти нищо от основните ястия в менюто, защото всичко беше свършило.. а ходихме в делничен ден около 19.30ч. Надявам се да не го развалят това местенце за сметка на новото заведение.

# 676
  • София
  • Мнения: 7 962
Препоръчвам един нов ресторант /тратория/ с италианска кухня - Da Noi - хубава атмосфера, непретенциозен, много вкусна паста /правят си я на място, с яйца, домашна/, пици, антипасти. Готвачът е италианец, има специфични ястия от някои италиански региони. Цените са нормални. Peace
В кв. Хаджи Димитър е, близо до шоурума на Мерцедес, на ул. Никола Войновски 91, срещу последната спирка на тролей 2 и 4. Ако на някой му е в квартала, няма да сбърка да си го нарочи за квартално място, на мен ми е далече, но пак бих отишла с удоволствие.

# 677
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Някакви отзиви за La Petit Cafe? Някой посети ли го вече?

# 678
  • Мнения: 14 120
Още един глас за "Ал денте" от мен! Всичко е супер вкусно!!! За жалост обаче, последните 2 пъти, когато решихме да се отбием във "Вила кафе" бях меко казано разочарована.. нямаха почти нищо от основните ястия в менюто, защото всичко беше свършило.. а ходихме в делничен ден около 19.30ч. Надявам се да не го развалят това местенце за сметка на новото заведение.

Poctor, нищо общо няма с новото. Причината е, че Вила кафе поддържа сравнително ниски цени на фона на кризата, а наоколо бъка от офиси, медицински институти, учреждения и т.н. - и изяждат всичко на обяд хуните. Случи ми се веднъж в 3 на обед да има ДВЕ (!) неща от менюто. Надявам се да го съобразят това и да се поправят в интерес на вечерните си клиенти...

# 679
  • Мнения: 718
Някакви отзиви за La Petit Cafe? Някой посети ли го вече?

http://sheerwhitetee.blogspot.com/2010/09/la-petit-cafe.html#comments Добре ми изглежда и звучи, смятам в петък да го тествам Wink

# 680
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Някакви отзиви за La Petit Cafe? Някой посети ли го вече?

http://sheerwhitetee.blogspot.com/2010/09/la-petit-cafe.html#comments Добре ми изглежда и звучи, смятам в петък да го тествам Wink

Да това го четох, докладвай подробно после  Laughing

Мисля уикенда да отскоча  Laughing

# 681
  • Мнения: 2 694
Ох, как ще спя сега след като знам за това Le Petit Cafe? Mr. Green Много ме грабна, мисля и аз през някой от следващите уикенди да го тествам с приятелка Simple Smile Ще пиша после впечатления.

# 682
  • София
  • Мнения: 12 170
Някой има ли отзиви за ресторант Flowers?Намира се на последния етаж на мебелен магазин Лабиринт.

Никой ли не е ходил там?

# 683
  • Мнения: 794
http://restorantmaslinata.com/
Peace
Много приятно се оказа, а храната превъзходно вкусна...
За съжаление само местоположението му е по-неудобно.

Mur
сега ще се опитам да ти обясня къде точно се намира ..  Дойран ->Ниагара ->един гръцки/ забравих му името/-> кръстовището->направо само -> си банк § рока ако не бъркам... и il fouro, на български мисля, че се превежда "Пекарната"  Wink

# 684
  • Мнения: 2 575
Менюто на "МАСЛИНАТА" доста добре звучи  Flutter Flutter Flutter

# 685
  • Мнения: 1 065
Нямам време да се ровя насам-натам, не съм преглеждала и цялата тема, но си позволявам да попитам за хубаво тихо заведение подходящо за специален обяд в района на СУ или в радиус 15-тина минути от него. Ако ми дадете и телефон за връзка ще бъде просто чудесно.
Предварителни благодарности на отзовалите се  bouquet

# 686
  • Мнения: 1 211
Mur
сега ще се опитам да ти обясня къде точно се намира ..  Дойран ->Ниагара ->един гръцки/ забравих му името/-> кръстовището->направо само -> си банк § рока ако не бъркам... и il fouro, на български мисля, че се превежда "Пекарната"  Wink
Мерси много! Кръстовището на Дойран и Гоце Делчев имаш предвид предполагам?!

# 687
  • Мнения: 2 171
Нямам време да се ровя насам-натам, не съм преглеждала и цялата тема, но си позволявам да попитам за хубаво тихо заведение подходящо за специален обяд в района на СУ или в радиус 15-тина минути от него. Ако ми дадете и телефон за връзка ще бъде просто чудесно.
Предварителни благодарности на отзовалите се  bouquet
Медитеранео, на Оборище 9

# 688
  • Мнения: 2 575
Нямам време да се ровя насам-натам, не съм преглеждала и цялата тема, но си позволявам да попитам за хубаво тихо заведение подходящо за специален обяд в района на СУ или в радиус 15-тина минути от него. Ако ми дадете и телефон за връзка ще бъде просто чудесно.
Предварителни благодарности на отзовалите се  bouquet
Медитеранео, на Оборище 9

да, много съм съгласна. Мога да препоръчам и "Ловната къща" - на ъгъла на локалното на Цариградско шосе и ул.Загоре Wink

# 689
  • Мнения: 2 171
А, и "Ретро" не е далеч, на "Добромир Хриз"", до Военната академия.. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт