Отговори
# 255
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ментина, страхотна новина! Браво на юнака Peace!

# 256
  • Мнения: 498
Ментина браво, страхотни новини  Hug Hug Hug.
Момичета в потрес съм, интересували ли сте се, колко струва столче захранене или проходилка, е то няма нищо, което да ми хване окото под 150лв и то в най-изчистения вариант. И вие после ми говорите за детски, някакви смешни 18лв, до които и без това не мога да се докопам, понеже, взимаме много големи заплати  #Cussing out. Смотана държава, а после раждайте  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.

# 257
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Вярно е, Елисее, но за две деца са 38 лв. Пакет памперси. И защо да се делят децата.
И аз , и баща им, най-съвестно плащаме всички видове данъци и осигуровки /не че някой ни пита дали искаме де Close/ и за нашите деца няма. Къде отиват тогава тези данъци питам? При циганите, дето само крадат и държавата един лв. не е взела от тях.
Ми да се пиша ромка тогава в новите лични карти Twisted Evil.

# 258
  • Мнения: 1 554
нащо стол4е за хранене е много скъпо и паяка защото са на пег-перего НО мисля 4е има и по евтини към 70 80 лв за паяк а за стол4етата нямам идея виж в  ПАКОСТНИКА Peace

# 259
  • Мнения: 499
Аз имам 221 публикации , а защо пише че имам 34 newsm78 newsm78

# 260
  • Мнения: 222
Здравейте отново!

Ментина-много се радвам, че всичко е наред с детенцето!   bouquet Hug Hug Hug

Мамчета-какви точно са симптомите за стафилококи, че днес нещо много ме сърби нослето?????????? newsm78 newsm78 newsm78

# 261
  • София
  • Мнения: 843
Mentina - знаех си , знаех си , знаех си - няма нормален лекар който да каже подобно нещо само с поглед  при  видимо добре изглеждащо дете.

 За памперсите на "Памперс" -3-ката от Била и аз взех и миришат на бонбони. Нямам от стария пакет но тези са ароматизирани и май са нови newsm78 може и да бъркам но предишните със сигурност нямаха никакъв мирис.

Ирра  - малката спи от 22.30 до 5.30-6.00,след това от 6.30 до 9.00  след което поне по 1,5 между храненията/ това е средно статистически/. Не ме притеснява,че спи толкова като знам аз колко трудно се разделям с възглавницата а и пухкаво и спокойно дете.

tedi_eneva - тези от отчетни не ги броят, 34 са  публикувани другаде във форума.

# 262
  • Мнения: 499
Има ароматизирани Памперс (миришат на крем) , ма тях пише prima ако не с лъжа , но моята приятелка се взе и нейният разбойник се обрива от тях около крачетата.

# 263
  • Мнения: 498
нащо стол4е за хранене е много скъпо и паяка защото са на пег-перего НО мисля 4е има и по евтини към 70 80 лв за паяк а за стол4етата нямам идея виж в  ПАКОСТНИКА Peace
Франи, въпроса е, че всеки иска да вземе най-доброто за детето си, според възможностите си де  Blush. Мариетка е права, бачкаш, плащаш данъци и осигуровки/най-много ме е яд за тия за здравеопазването, за какво ги пащам, като навсякъде давам пари на ръка/. Ми и аз мога да родя 6 деца и да ходя да се вайкам, при социалните  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.  Щом дават на едните, трябва и на другите, всичко по равно, това са деца все пак, нали са граждани на една държава, после имало демографски срив. Е как няма да има, като Майчин дом е пълен с циганета, майките подписват една декларация, че ги оставят на отглеждане на държавата/т.е. на нас/, но не се отказват от тях и ако се решат след година две може да си ги приберат, ако не просто забравят за тях. А ние кво, то са храни, дрехи, памперси и куп джунджурии.
Сори за гадния пост, но според мен тая държава е полудяла, има някакъв невероятен скок в цените на всичко, а заплати не, а помощ от държавата не.  Hug Hug Hug

# 264
  • Мнения: 389
             Въпросче??? Към всички мъжки мами
             Забелвате ли  пишката???Какво ви е мнението ?
 Ние имаме напредък до половината сме Confused

# 265
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Здравейте
ДАА забелваме вече..не цялото ама половинката  Wink

Аз минавам само да се отчета и заминавам щото беб реве... Cry

# 266
  • Мнения: 22 485
Здравейте и от мен. ))
Аз да се похваля, че ми дойде цикъла и от тази вечер си започвам с противозачатъчните.
Чудех се, питах си и лекарката и тя каза, че няма проблем.
Преди ги пиех заради поликистоза на яйчниците, сега след като родих не знам дали пак няма да се появят тези проклети кисти.

За парите, майчинтвото, циганките и т.н. си е пълно безобразие. Че сега ще искат и във втори фонд да внасяме здравни осигуровки, както пенсионните фондове. Пълни простотии . аз и в един не искам да внасям, така или иначе където и да отидеш си плащаш.
За прословутите детски естествено, че няма да получавам - много висок доход. Не знам от кога доход над 200лв се смята за висок - но изглежда според соц. министерство е така.
За циганките изобщо не искам да говоря - пълно е с тях. При нас на 1вия етаж в болницата се намира отделението рискова бременност - и познайте, само циганки, които по цял ден стоят на вън и пушат цигари. Колкото пъти минех от там - а това повярвайте ми беше цял месец ми идеше да взема един автомат и да ги гръмна.

За заспиването - обикновенно през деня спи, но вечерно време започват глезотиите. Не заспива по 1час и при това задължително трябва да е в ръцете ми.\ Сложа ли я в леглото след минута се надава рев.
А тази нощ изобщо не ми се коментира, заспала съм в 5.30ч. ))

От днес на обед и давам НАН ХА, но сега като я храних почти всичкото го повърна - не знам дали не и харесва или не и понася. Утре сме на контролен в неонатологията надявам се да кажат нещо по въпроса.
elisee, вие как преминахте от мляко за недоносени към обикновенно мляко?

# 267
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Мирама, ти директно цяла доза ли й даде? Защото е хубаво постепенно да преминеш към новото мляко, т.е. първо само 1лъж, после 2.....Иначе аз съм доволна от това мляко. Все пак е правено за деца, фамилно обременени с алергии.

# 268
  • Мнения: 1 554
за 4урката забелвамия глави4ката му ве4е се заголва остана съвсем малко ве4ер като го накиснем в банята после докато го мажа и оправяме 4урката с мляко или олио и става работата даже много бързо се забели наща така ми се струва Peace

# 269
  • Мнения: 4 546
Елисе, на Бертони не са ли по-евтини? Иначе може да провериш в оказиона в Изгрев, ако не ти пречи, че ще е втора употреба.
аз моя хубостник съм решила да не го слагам в проходилка.

Общи условия

Активация на акаунт